bugün

entry'ler (84)

küfür eden mi suclu ettiren mi

Küfür ediyorum suçluyum sözluk bey ettirenin hic sucu yok isler nasil ilerler burda bilmem birileri beni bal kabagina cevirdi çaylak oldum velhasıl canini cok yakmis olacagim ki sözluk itiraf ediyorum iyi benzettim .

kürt doğdum kürt yaşadım kürt öleceğim

Adamin irkiyla gurur duyma eylemi nerenizi ve neden geriyo anlamis degilim sen aksama kadar imparatorluk taslayip adamlarinnin irklariyla ilgili milyon aptal saka yap o irkini haykirinca kaka oldu neyim kafasiysa cok bos be.

orhan veli nin abartılmış bir balon olmas

Orhan velinin sisirilmis oldugu nerden cikti cok da sevilen bir sair oldugu soylenemez yani bir elimde cimbi bir elimde ayna umrumda mi dunya gibi gereksiz lakirtilara siir demis adamdir.

beyni sivilcesi kadar olan ergenler

Yok efenim yok bunlarin adam olcagi yok .

beyni sivilcesi kadar olan ergenler

Beyni sivilcesi kadar olan ergenlerin klavye arkasindan namus soylemleri sivilceniz kizlik zari kadar zevk verir patlatsam.

kitap okumak vs film izlemek

Şu baslikta bile cinsellikten bahseden yazar beyni sikiskenligi.

cinsel başlık açan yazarlar banlansın

Burasi nasil bir yere donmus acaba eskiden acilan basliklar formata coo uygunken simdi coluk cocugun ruhi cinsel tatmin duygusunu doyurdugu yer am got meme basliklarindan gecilmiyor su suzme picleri atin surdan elleri meniden yapis yapis olmus ergen beyinlerden nefret ediyorum.

kızlık zarı neden vardır

Kizlik zari tibbi olarak vardir gereklidir pis kani süzen bir organ niteligi tasir ancak buna toplimsal olarak bir anlam yuklenmistir.

ankara yı başkent yapan öngörü

Konustu balkabağı dedirten baslik.

rüyaların psikolojik anlamlari

Rüyalar mistik anlam icermez cogunluk psikolojiyle ve bilincaltiyla illgilidir ornegin ruyada kactiginizi goruyorsaniz yuzlesmekten korktugunuz sizi kaygilandiran seyler oldugunu gosterir.

boşluk duygusu

Ulan illede birinin mi boslugu olmali yani daha kotusu var o var oteki var bosluk kuyu kadar gecmiyor birinin varligi yoklugu degil yani bu bosluk.

boşluk duygusu

icinde kocaman bir bosluk var sebebi olmayan bir bosluk ne onun boslugu ne ondan oncekinin öyle bir boslukki bilinmeyenin x sin boslugu denklemi yalnizlik olan...

cem adrian

Intihara surukleyen adam.

sms ile ayrılan sevgili

Napcakti cam acip mi ayrilsin.

sözlük yazarlarının itirafları

Tuvalette karsi cinse yakalanip sanki cok dogal bir olaymis gibi önemli degil demek gibi bir aptallik yapmistim refleks tabi.

talibanın önünden mini etekle geçen kadın

Sikerler.

uzun saçlı erkek

Fenadir fena.

yaşı küçük diye ölen bir teröriste ağlamak

Teroristin kelime anlamini bilmeyen cahil yakistirmasi.

kadın cinayetleri

Bir cinayetin hakli sebeplerini arayan ulan götun oglu sende bir katil adayisin ibnenin evladi seni.

kadın cinayetleri

Iktidarla paralel mevcut durumdur bastakilerin kadina yaklasimi ne ki cumhurun ne olsun amk.