bugün

sevdiği entry'ler

gece 2 de sözlükte dolaşan kızdan karı olmaz

niye biz insan değil miyiz? biz de her özgür insan gibi 2de uludağ sözlükte dolaşamaz mıyız? namussuz bir iş mi bu? namussuzsa erkeklere reva mı?

hadi onu geçtim; biz geç yatmak isteyemez ve yatmadan önce bir beş dakika sözlüğe bakamaz mıyız? gece 2de sözlük tek erkeklere mi kalıyor? öyle bir kural mı var? ben kayıt yaparken öyle bir şık yoktu. kafanız mı iyi anlamıyorum ki..

zaten başlığı açana baktım ve içim rahatladı, büyük ihtimalle dikkat çekmek isteyen bir yazar olduğu için kendisi hep böyle(cinsiyetçi/ayrımcı) başlıklarla geliyor buraya. eşitlikçiyim o zaman ben de şöyle diyorum:

(bkz: gece 2de sözlükte dolaşan erkekten adam olmaz)
ha bir de:
(bkz: karı senin babandır)

kız kardeşe kabaran bir şeyler olduğunu fark etmek

Forumdaki amınakodumun zürriyetsiZlerinden birinin yazı yazıyorum zannedip sıçtığı cibilliyetsizliklerden biridir.

menemen garaj minibüsleri

formula 1 simülasyonunda hissettirir adama.

menemen garaj minibüsleri

ambulans'a sellektör yapan yer yüzü uçakları.

yedi numara izlemiş efsanevi nesil

dünyada ki en şanslı nesildir.

çünkü aşkı memnuda ki gibi yengesini dikizlemek yoktu... ya da kavak yellerinde ki gibi herkesin sırayla birbirini elden geçirmesi... o kadar genç kızın ve erkeğin aynı evde saf ve temiz bir şekilde yaşayabildiği günlerdi... çok özledim be o günleri... şimdi zaman değişti insanlar çok kötü...

sevgili değiliz ama konuşuyoruz

çoğunluğun söylediği aksine karşı cinsin şeytanlığına göre değişebilecek bir durumdur.bana göre en kısa sürede atlatılması gereken evredir.

13 ağustos 2016 beşiktaş galatasaray maçı

konya'da oynanacak olan süper kupa finalidir. Neden konya ? anlatsana biraz!

Not: hani diyorum, mesela bak; türkiye'nin 3. büyük şehri olan izmir vardı. Oraya futbol daha ulaşmadı mı ?

not2: beşiktaş 'ın galip geleceği maçtır !

ünicornlar

Unicornlar sadece tek boynuzu olan attır. Uçan atlara pegasus denir ve pegasusların boynuzu olmaz. Tek boynuzlu uçan at da çakma nike gibi bişeydir.
Mitolojide Unicorn'un Medusa'nın çocuğu olduğuna inanılır. Ve Unicorn'un bir de kardeşi vardır adını hatırlamadım şuan. inanılışa göre Unicornlar çok saldırgan hayvanlardır ama sadece bakire kızlara karşı uysal davranır ve bir Unicorn'u öldürüp kanını içen kişi ölümsüzlükle lanetlenir.