bugün

entry'ler (278)

16 haziran 2018 gaziantep türk suriyeli kavgası

biz kardeş iki milletimişiz sikerler öyle kardeşi yok benim öyle kardeşim. (bkz: ensest)

ankara ya turist olarak gelen insan

Ankara Anıtkabir dışında gidilecek gezilecek görülecek bir şehir değildir, gerek gri beton yığınları gerekse öküz ve soğuk insanları sebebiyle zaman kaybıdır, ha bu Ankara kötü bir şehir demek değildir. Ankara güzelse Anıtkabir sayesinde gideceksin Anıtkabiri ziyaret edip hiç dolanmadan tekrar ayrılacaksin o şehirden anca öyle güzel. Öküz Ankaralılara selam olsun medenilesmeniz dilegiyle.

kütahya

memleketim olan ildir, güral ailesi sayesinde heryeri parsellenen gelişmesi bi şekilde hep engellenen bu sebeple halk olarak yabani kalan şehirdir.

mihraç ural ölümsüzdür

banyas kasabi kimdir banyasta ne olmustur ac oku hala ayni seyi dusunuyorsan zaten karaktersizsindir sana bisey demeye gerek yoktur okuduktan sonra fikrin degistiyse cahilsindir yine aç ve okumaya devam et.

kürtlere yapılan zulmün acısını ruslar çıkartacak

birkaç egzotik kelime tamlamasi ekleyip bilgi birikimine sahip havasi katan troll beyani. icerige gelirsek çöptür ve birilerinin altina yatma hevesi gizlenmis entrymsidir.

bir türk olarak rusya dan özür diliyorum

rus cuku yalayici beyani.

lan adam senin sinirina giriyo hakkini olmasi gerekeni yapiyosun onun ozur dileyecegi yerde sen diliyosun.

kyk yurtları

universiteye gelen ger ogrencinin en az bi yil kalmasi gerekir insanin dayanma gücünü arttirir insanlarla kaynaştırır cevre sahibi yapar ufku acar yani kyk guzeldir.

4 yil kykda kalan son yilini apartta geciren biri olarak soyluyorum.

içinde çay kelimesinin bulunduğu sözler

bana gönül koyma çay koy.

fenerbahçe türkiye nin gururu ve haysiyetidir

tamam avrupada destekliyorum her turk takimini ama tutupta bunu yazmak eblehliktir.

şikeyle bize gurur ve haysiyet ogretecektir evet.

rakının yanında olması gerekenler

şalgam beyaz leblebi bide muhabbet en ağırından.

1 83 boyunda 79 kilo insan

boyuyla kilosuyla orgazm olan andavallardir.

kyk

4 yildir kykdayim yeteramigagoyim denizli kyk sirf kizlar icin çalışıyor hatta erkek yurtlarını sehrin dışına taşıdılar göt gibi kalicaz büyük ihtimal .

demirtaşın hayatını anlatan filme isim önerileri

(bkz: binbir yüzlü yilan)

--spoiler--binbir yüzlü yilan--spoiler--

dan bilzerian gibi ortam yapmak için gerekenler

para.net.

jin jiyan azadi

kadin der kadini mal gibi satarlar
yasam der herkesin yasam ozgurlugune saldirirlar
ozgurluk der asiret agalarina kolelik ederler aynen jin jiyan azadi.
not: 2 entry altta faşist diyen arkadasimiza faşizmin taniminda bir irkin üstün oldugu görüşünün benimsenmesi esas alınır benim entrymde öyle bir durum yok ota boka faşist deme diyeceksende ne oldugunu bil ona gore yerinde söyle.
not2: eger bir soz bir toplum tarafindan soyleniyorsa ilk once onlarin uygulamasi gerekmez mi?

1999 doğumlu erkeklerin genelde kaslı olması

1999 dogumlular genelde erkek degil çocuk olurlar.

laptop alacaklara tavsiyeler

lenovo fiyat performans olarak gayet tatmin edici saglam bir markadir. 3 yildir kullandigimdir.

asgari ücret

%35 ini devletin vergi olarak aldigi paracik.
evet futbolcular muzisyenler is adamlarina oranlarsak gariban daha cok vergi veriyor bu ulkede.

türkiye kaç eyalet olmalı

eyalete falan gerek yok ama illa olacaksa iki eyalet olmali
-ilk eyalete normal turk vatandaslari
-diger eyalete anasi parali asker cocuklari eyalet isteyen dalyaraklar boluculer falan konulmali.

amına kodumun seçim arabaları

bir digeri (bkz: amina kodumun siyasetçileri)