bugün

entry'ler (10)

herkese hakaret edenlerin gerçek hali

kıskançlıktır bunun adı ben yapamadım o yaptı hadi o zaman biraz onu gömeyim hem kendimi üstün göstermiş olurum hem hıncımı alırım hemde onu üzerim kafasıdır. kıskanma arkadaşım kıskanma en azından o bişeyler yapıyor oturup senin gibi başkalarının hayatını izleyip durmuyor.

güzel kızların çirkin erkeklerle beraber olmaları

yakışıklı erkekler kendini geliştirme ihtiyacı duymuyor bu çok saçma bir şey ama böyle zaten yakışıklıyım deyip içinin ruhunun güzelleşmesi için çaba sarfetmiyor ama biz kadınlarda sadece kara kaşına aşık olmuyoruz birinin ilk başta etkilensekte dış görünüşünden tanıdıkça ne boş be oksijen israfı diyoruz ama öyle erkekler varki içi öyle güzelki sarılınca bile hissediyosun seni sevdiğini seni önemsediğini hissediyosun açıkçası egodan mıdır nedendir bilmem çok yakışıklı olanlar hissetmitemiyolar genelde karşıdakine sevdiğini sadece kendini çok fazla seviyor. Genelleme yapmamakta gerek tabi ama çoğu zaman bu böyle.

yağmur

şuanda yağıyor ve her yağdığında bana huzur veriyor sanki ruhumuzu dinlendirmek için yağıyor ya da dünyayı kötülüklerden temizlemek için, geçen yine melankoliğim.

yoruldum

insanlar yorar insanı ama insan yinede dermanı insanda arar.

yorulmaktan yorulmak

yeter artık bu da beni yanıltsın bana kazık atmamış olsun demek defalarca birilerine güvenmek istemek yine aynı şekilde onlardan da kazık yemek yorulmaktan yorulmak ama yinede pes etmemek hayat işte garip..

pencereden bakarken birden gelen atlama istegi

en azından ölürüm bu mutsuzlukla nereye kadar diye düşünülen anlık bir psikoloji atlamayın arkadaşlar direnin bu hayata güzel günler o zaman daha anlamlı oluyor emin olun.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki bir dakika

ben ne yaptım lan hissi şimdi ne yapıcam hissi ama bir evreden sonra ohh be iyi ki bitirmişim ne de salakmışım onun için neler neler yapmışım bana neler neler yapmış ne çok üzmüş diye bitirdiğine hiç pişman olmama hissi.

regl ağrısı

regl ağrısıda psikolojiside zordur. kasıklarına bıçaklar batırılıyor sanarsın regl olduğunu bilmesen böyle bir de mutsuzluk sinirlilik hepinizden nefret ediyorum bakışları vs vs...

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

bu kesinlikle benim senelerce yalnız mutluyken bir ayda hayatıma aldığım birinden sıkılıyorum. Bir de ilk başta etkilenmişken oluyor bu tek başıma kitaplarıma dalıyorum arkadaşlarımla görüşüyorum amaçlarıma yöneliyorum bi kendimi birde beni seven insanları mutlu etme çabam var ilişkide ise karşı tarafı mutlu etme çabası sevgilim var ama yalnızken daha iyiydim ondan hiç dibe falan vurmayın ben yalnızlığımı kendimle geçirdiğim mükemmel saatleri özlediim.

özlem

bir kere sarılayım çok özledim sadece bir kere elimdeki herşeyi veririm demektir özlem canımı bile veririm demektir. sarılamayacağınızı bile bile bunu defalarca istemektir özlem. Kalbin acımasıdır kalp acır mı ya demeyin acır öyle bir acır ki öldürür o acı insanın ruhunu yavaş yavaş öldürür bedenin yaşamaya devam eder.. rüyamda göreyim diye hıçkırıklara boğulmaktır özlem zordur be