bugün

Zeki olmalarıdır. Güzelim ordan biliyorum.
(bkz: Şeytan tüyü)
eskiden doğada şöyle bir şey vardı, alfa erkeğin, güçlü erkeğin kaynaklara ulaşımı vardı. dişisini besleyebilme, yavrusunu yaşatma yetisine sahipse dişi onu seçerdi. şimdi güç, kaynak algılayışı farklı. zenginseniz, veya bir alanda kendinizi geliştirmişseniz, karşı cinsin ilgisini çekiyorsanız, mümkündür çirkin erkek olarak güzel kız tarafından sevilmeniz ve onunla birlikte olmanız.

özetle, garipsemediğim durumdur.
erkekte zeka önemlidir,
yakışıklılık değil.
Çirkin şansından olsa gerek.
para aşkı,sabırsızlık ve güçlü olmamaktan kaynaklanan bir durumdur. sevgi mevgi yalan. bunu söyleyenlere inanmayın.
Kadınlık içgüdüsü adına makam mevki ve paraya tamah eden kızların yaptığı iştir.
artık bana cesaret veren olaydır. yanlış anlamayın bende çirkinim o yüzden diyorum :D
money, money, money.

ayrıca güzellik önemli değil insan olsun, kalbi olsun sadece kendini düşünmesin. dünya da hala iyi birilerinin olduğu ümidi ile yaşıyorum.
Ya siz hayatınızda sevgi nedir duymadınız mı ben biliyorum var böyle ilişkiler ve şaşıracaksınız erkekler hiç de öyle sandığınız gibi zengin falan değil. genel özellikleri zeki olmaları, ilgili düşünceli olmaları, eğlenceli olmaları, değer vermeleri, dürüst olmaları, çok yönlü olmaları ve çok iyi sevişmeleri. Aynı şekilde çirkin kız yakışıklı erkek kombinasyonunu da biliyorum. Mutlular arkadaşlar. Tek problem arada bazen kıskançlık oluyor ama onu da idare ediyolar işte.
Ne güzel bizede yakışıklı erkekler kalır:)
ilkokul mezunu adamların nasıl zengin olduğuyla ilgilidir bence. düşün. girişimcilerin %95'ı ilkokul mezunu, bok gibi para kazananların %95'ı ilkokul mezunu. çünkü adamın kaybedecek bir şeyi yok, bir iş kuruyor, onu batırıyor, başka bir iş kuruyor, onu da batırıyor, ama sonunda bir iş kuruyor ki bok gibi para kazanıyor.

çirkin adamlar önüne gelen kıza yazıyor. bir kız reddediyor, öbür kıza yazıyor. adamda ego, gurur yok. çünkü adamın kaybedecek bir şeyi yok. tabii en sonunda saf ve güzel bir kızı sepetliyor.
çirkin erkek yoktur, güzel kızla beraber olan talihli erkek vardır mottosunu akıllara getirir.
Annem bizim kuzenin nişanlısını tarif ederken kocamla ilgili şöyle bir şey kaçırdı ağzından, istemsiz.

-senin kocan bile ondan yakışıklı. (bkz: ahahahahahaha)

O güne kadar durumun vehametini anlamamıştım. Yine de canım kocam.
Siki buyuktur be olum.

Hic vasfi olmayan cirkin bi adamla guzel bir kiz beraber olmaz , mutlaka vardir bi vasfi.
görsel

benim hakkım olana kim mani oluyorsa yakaladığımda olacak olan..
Güzel kızlar çirkinlerle değil kendilerini özel hissettirenle beraber olur. Odunluğunuzun suçunu başka şeyde aramayın.
çoğu zaman şahit olduğum bir durum. neden böyle? gayet güzel kadınların bir de elini tuttukları erkeğe bakıyorum çok sıradan tipli. acaba kadınlar dış görünüşe fazla önem vermiyorlar mı? onlar için bir erkeğin içi daha mı önemli acaba? ama aynı şeyi erkekler için söyleyemeyeceğim. erkeklerde ise tam tersi fiziksel olarak kendilerine göre çok daha iyi kadınlarla beraber olmak istiyorlar.
çatlayın patlayın amk.
Çünkü onun kalbine aşık oluyor. Ruhuna dokunanı sever insan. Aslında aşk hayallerinizi bir bedenle eşleştirme hali. O adamın tipime değil ruhunu, hayallerine aşık oluyor. Aşktan sonra zaten o ve ben hali değil biz hali olur insanın zihninde parçasıdır zaten...
Güzel kadinlar kendine sevgili degil kopek aradigi icindir.
yakışıklı erkekler kendini geliştirme ihtiyacı duymuyor bu çok saçma bir şey ama böyle zaten yakışıklıyım deyip içinin ruhunun güzelleşmesi için çaba sarfetmiyor ama biz kadınlarda sadece kara kaşına aşık olmuyoruz birinin ilk başta etkilensekte dış görünüşünden tanıdıkça ne boş be oksijen israfı diyoruz ama öyle erkekler varki içi öyle güzelki sarılınca bile hissediyosun seni sevdiğini seni önemsediğini hissediyosun açıkçası egodan mıdır nedendir bilmem çok yakışıklı olanlar hissetmitemiyolar genelde karşıdakine sevdiğini sadece kendini çok fazla seviyor. Genelleme yapmamakta gerek tabi ama çoğu zaman bu böyle.
karakteri güzel olamaz mı ? hem çirkin erkek daha iyi kızlar da bakmaz ona.
Gördüğüm zaman hayretle ve şaşkınlıkla seyrettiğim birlikteliktir.hayır bu hikayedeki çirkin adamlara da hep ayar olmuşumdur ne cesaret manken gibi kızlara yazılmak amk.maazallah bir de o güzel kız gidip tipsiz sevgilisine aşık olup evlenirse güzel genlerini kirletecek ona üzülüyorum sonra millet olarak niye çirkiniz diye sorup duruyoruz işte bu sebepten,herkes kendi dengiyle çıksa sorun kalmayacak;)
göreceli kavramlar üzerinden yapılan adapsız karşılastırma. belki o kız bana göre çirkin ya da erkek yakışıklı.