bugün

uğur ışılak dinlememiş kişi iddiası. liderimiz ve ak partimiz için bestelediği şarkılar bile tek başına yeterli en iyi sanatçı olabilmesi için.
(bkz: uğur ışılak)
göksel diye arttırıyorum.
(bkz: kime göre neye göre)
balgamı çözerse hayatı söner...
Katılmıyorum efendim Storytelling gibi bi tarz varken mabel matizi en iyi olarak göremem.Büyük bir ihtimalle liseli olmamışsınız ergenliğimi hüzüne boğan cengiz kurtoğlu kasetleri hey gidi hey.Şuan ise o kasetlerden sample çıkarmaktayım.
(bkz: tartışmalara kapalıyım)
mabel matiz isimli marjinal sivrisineğin abartılması olayıdır.

çok samimi söylüyorum şu sese ben sahip olsam sesim kötü diye arkadaş ortamında falan şarkı söylemem.
Bi ıhlamurluk canı var konuşturma beni!
Son şarkısı adamda fena olmayan bir beste yeteneğinin olduğunu gösterse de daha böyle bir şey demek için çok erken.

Serdar Ortaç'tan yetenekli olduğu kesin ama.*
"Sanatçı" kavramının sadece şarkı söyleyen insan için kullanıldığını zanneden kişi düşüncesidir.

(bkz: güldürme beni)
Başlığın ilk entrisi ciddi olarak yazıldıysa yazan arkadaşa üzüldüm. Yazık... Ne diyelim..
Tamam dinliyoruz da "en" lik bişi yok dedirtir.
hiç birşeyin en iyisi yoktur arkadaş. şimdi ben sana saymaya kalksam türkiyenin en iyi 'şarkıcılarını' bu entry 20 satır olur. iki üç şarkı ile onlarca efsaneyi, üstadı bitirmek çok yanlış bir düşünce.

edit: ayrıca herkesin şarkıcısına kimse karışamaz. şimdi şu arsız bela dinler, bu bayan muazzez abacı dinler. şu şekil dinler. yani ona göre en iyi sanatçı arsız belayken ona göre muazzez abacıdır. yav ben niye bu kadar detaya girdim mk.
En iyi sanatçısı demek olmaz ama çok iyi olduğu kesin. Hele o mankenden olma şarkıcıların piyasasındaysa.
Şimdiye kadar ne yapsa gecelerimin şarkısı oldu. Hepsi güzel.
yanlıştır. pavel ramiz'dir.
en iyi sanatçı olmasa da son zamanlarda kaliteli işler yapıyor.