bugün

Malumunuz bu sene bir gün geç gireceğiz yaz saati uygulamasına, onca akıllı bilgisayar ve telefona ve televizyona rağmen işler yine bizim analog saatlere kaldı, ancak analog saatim yok. Telefon da acaba ben uyurken saati ileri aldı mı, yoksa almadı mı... Sorunsalıdır.

Saat kaç arkadaşlar.

Sanırım televizyonlardan öğrenilerek aşılacak sorunsaldır da, kıllandık.
saat şu an 04.35.
tek sorunu saat olan yazar başlığı.
(bkz: android 6 diyor apple 7 hangisi)
07.35tir.
Trt:7:37
Duvar saati 7:37
telefon saati 6:37
bilgisayar:6:37

Oylamalar başladı.
Degisik bir sorudur.

olay cok basit ya. Digital aletler kendini bir saat geri aldı. Fakat kış saati uygulamasına seçimden sonra geçeceğiz. Bu nedenle saatiniz şu an kaçsa bir saat ileri alın.

bunu anlayamıyor musunuz harbiden? Siz nasıl iş yapiyorsunuz lan? Beyniniz olmadan Nasil hayatinizi kazaniyorsunuz? Madem bu kadar kekosunuz ayarlardan telefonunuzun otomatik ayarlamasını kapatmak gibi çılgınca şeyler yapabilirsiniz. *
Tarihi ulu camii vardı bahçesinde Romalılardan kalma 2000 yıllık güneş saati vardı bekleyin ben ona bakmaya gidiyorum beyler.
Sorunsal değildir.
Ana avrat kufur ettigim durumdur. Ampul kafali adilerin serefine oynanmis saatlerdir. Geberin.
milletin düzenini bozuyorlar.

09.00 saat. kol saatinize bakın sanki herkeste otomatik yaz saati uygulamalı kol saati var.
secime 1 hafta var daha alinsa ne olur sanki.
Salak salak işler ya. Bunuda beceremedik. Bugün kaç kişi patlıycak bu yüzden acaba. Gerçekten merak ediyorum.
Kimse okuyamıyor madem çaklak lookinowskiyi ben de moderasyonu bilinçlendireyim;

Arkadaşlar dünya kış saati uygulamasına geçti. Biz seçim münasebeti ile seçimlerden sonraki hafta geçeceğiz. Ama sizin akıllı telefonlarınız yeteri kadar akıllı olmadığı için, en azından bir iphone olmadığı için saatinizi ezbere geri almış olabilir.

Saat şu an 9:16 ve hep aklımda.
saatlerin kendini bilmez bir sekilde geri kalmasiyla osmanli tokadi atip dogru zamana getirilmistir. su an dokuzonalti.
susun dingiller, siz uyurken dünya bizi bir saat solladı. uyumaya devam.
telefonumun sağ üstünde saat 08:20 iken ana ekranda 09:20'dir. ayarlarını bozdunuz lan telefonun. *
şu an yapacağınız işi 9.3 kuvvetinde sikmek istiyorum. insanlığın sadık yarı kurmalı saatlermiş amk bunu anladım.
Bu ülkede bir tek saat doğruydu , herkesin saati aynıydı. onu bile böldüler.

Bu kadar saçma sapan bir hükümet daha gelmemiştir, gelmeyecektir...
bırakmadılar ki apolitik olalım dedirten sorunsaldir. zaten pert olan yurdum insanı psikolojisini iyice alt üst eden anaokulu uygulaması. hayır bir hafta var daha seçime, karanlık saatlerde oy mu kullanılamıyor diye sordurup sinir harbi yaşatmıştır. --evet işe geç kaldım--
Neyse ki pazara geldi bu saçmalık. Bu saatleri ileri geri almayı bulan Franklinin de bunu hala uygulayan Güya modern batılıların da bizim batı özentisi yöneticilerin de ta...
Tarafımca hala bilinmeyen.
Soruyorum farklı şeyler diyorlar.
Zaman kavramını yitirdim.
şuan türkiye de saat 11.41 dir.
şu an saat 10:43.