bugün

camilerin yanında kiliselerden de elektrik, su parası almayan belediye.
kendi mulkiyetinde otopark yaptirirken bir universitenin binasina hasar vererek ogrencilerin egitim hakkini elinden alan belediye baskanina sahip belediye.
(bkz: mustafa sarigul/@fabala)
"güleryüzlü temiz şişli" demektedir. *
ali sami yen stadı'nı yıktığında arazinin etrafını çevirip piknik alanı ilan etmesi gereken belediyedir.
belediye belediye kim ne yapmış takip eden biri değilim ama son yaptığı işle takdirimi kazanmış belediyedir.
çok duymuşusuzdur öss'yi kazanan çoban diye işte yine manisa'da bir çocuk kazanmış 'yi. ama bu sefer belediye çocuğu alıp getirmiş istanbul'a kayıt, kalacak yer gibi sorunlarını halletmiş sonra da köyüne erzak yardımında bulunmuş.

http://friendfeed.com/sum...si-istanbul-icinde-hayran
belediye başkanı mustafa sarıgül dür.
nişantaşındaki caddeleri parfümlü su ile yıkayarak mis gibi kokan caddelere kavuşmamızı sağlamıştır.
belediye başkanı mustafa sarıgül gerçekten türkiye'nin en duyarlı insanlarından biridir. siyasi düşüncesi duruşu umrumda değil, kendisi insandır. dün gece 2 ye kadar mustafa sarıgül yardımları topladıktan sonra sabah 6'da van'a gitmiş. kolay gelsin.

edit: yardımları çok organize bir şekilde van'a yollamaya devam etmektedir belediye. yakında olanlar ve yardım etmek isteyenlerin buraya başvurmasını öneririz.
yine yardım konusunda herkese ders vermiş olan belediye.
bir belediyeden çok daha fazlasını yapmıştır,yapıyordur ve yapacaktır.siyasi görüş olarak kendileriyle alakam olmamama rağmen tebrik etmek helal olsun demek gerekir. mustafa sarıgül sadece bu depremde değil bunun gibi ihtiyaç durumlarında nereye olursa olsun bu yardımlara ortak oluyor hatta öncü. böyle devam et.tebrikler mustafa sarıgül.
ağzımdaki kocaman telleri görünce başkanının * gelip yanaklarımı sıkıp "geçmiş olsun kızım" demesiyle çocukluğuma anı katan bir belediyedir. eski okullarımı yıkıp uzay mekiği gibi yapmıştır. helal olsundur. *
(bkz: fakir avuntusu)
van'daki deprem bölgesine kurdukları oyun parkıyla, çocukların yaşadıkları travmanın etkisini biraz olsun azaltmışlardır,onları güldürerek.

teşekkür ederim.
resmen gövde gösterisi yapan belediye. bugun halaskargazi caddesini bir gezin, 19 mayıs için baştan aşağı donatılmış durumda. şişlide yaşayan bir vatandaş olarak böyle bir işe kalkıştıkları için teşekkür ediyorum.
mustafa sarıgül tarafından yönetilen belediyedir.
yönetim nasıl olur merak edenler bir süre şişli'de yaşasın.
şu sıralar mustafa Sarıgül'ün oğlu emir Sarıgül vasıtası ile ele geçirmeye çalıştığı belediye. hayır zaten kendin aday olsan seçilirdin ne gereği var böyle ayak oyunlarına ve chp yi yıpratmaya. über genel başkan kılıçtaroğlu'da belediye içinde yaşanan olayları maç seyreder gibi seyrediyor.

(bkz: hayri inönü)
Tarihin en kötü belediyesine sahip şu an. iğrenç bir ilçeye dönmeye başladı sayelerinde.
hakkında çıkan haberlerle kendi kendisini rezil etmeyi başaran belediye. yeter artık lan.
Başkan Yardımcısı vurulmuştur.

http://www.hurriyet.com.t...0152833&utm_term=post

hayatını kaybetmiştir.
http://aa.com.tr/tr/turki...-hayatini-kaybetti/611396
mason görünümlü tipler tarafından yönetilmektedir.
başakşehir şampiyonluk kutlamalarına ev sahipliği edecek belediyelerden birisi.
ulaşımı sıkıntılı olan gülbağ ve fulya bölgelerine ring seferler düzenlemektedir.

görsel