bugün

(bkz: napıyon hoca maç bitti)

ikinci yarı dili dışarıda gezen rus milli takımının imdadına hızır gibi yetişmiştir. Hakem 2 dakika uzatma vermiş, akın akın rusya kalesine gidiyoruz, 90+2'de çifte oyuncu değişikliği yapıyor süper zeka. Maçın son dakikasını kendi kendimize yedik yemin ederim, tebrik ederim.

Çıkardığı oyuncuların ikisinden de ayrı ayrı kalayı yedi zavallı.
ekşide de gördüm saydırmış herkes...

be amın oğulları...
yaşım 48... şenol kaleciydi.
aradan geçmiş 40 sene... adamın futbol hayatı senin babanın yaşı kadar... adamın yaşı 70...
sen 20 yaşındaki halinle mi kalkıp bu adamı şunla bunla sorgulamaya kalkıyorsun lan?
Hasan ali kaldırım ile ilk 11’e başlayan loser.
Sen hoca falan değilsin.
Futbol namına ne anlıyor aceba?
Türkiye'de forvet bittiki herhalde Burak'ı oynatıyor.
Ayrıca nasıl bir GS gıcıklığı varsa Gsli futbolcuları almıyor.
aslınd iyi bir hocada arada bir laz kafası saçmalıyor. hasan ali 80 milyonluk bir ülkede bir milli takımda solbek olmamalı.
Eskiden sürekli bordo mavi gömlek kravat kombini yapıyordu, şimdi sırayla bir gün bordo mavi, başka gün siyah beyaz giyiniyor.

inşallah bu gözler Şenol Güneş'in palermo teknik direktörlüğü yaptığı günleri görmez. Amin.
Çok enteresan bir adamdır

https://youtu.be/5d5eFmrLEUU
Futboldan bir gram anlamadığı için grup sonuncusu olduk

Tebrikler hoca

Aferin böyle devam.
Bu adam bunamış olabilir mi? Çünkü bir kaç maçtır yaptıklarını U11 hocaları yapmaz.
Alın size şenol güneş.fatih terim'e yancı bile olamaz demiştim. Kızmıştınız.
yazık valla yazık koskoca doktorlar avukatlar ayda 10 bın yılda 100 bın zor kazansın
bunun gıbı adamlar hıcbısey yapmadan senede 40 trılyon kazansın
vallahı dıyorum bu ulkede cok haram yıyen meslek gurupları var sımdı benı su takımın başına koysalar su oynanan futboldan daha ne kadar kotu oynayatabılırım yada hadı benı sıktıret takımın basına hoca koyma gıt futbolculara de kafana gore takıl sahada bu oynanan futboldan daha kotu oynayabılırlemrı yazık gunah 40 mılyonu su adamlara verıyonuz yazık valla yazık.
2002 yılında gösterdiği üstün gayretle milli takımı dünya üçüncüsü yapmıştı. Olmasaydı şampiyon olurduk.
Şenol Güneş'ten Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut'a sert tepki: Ekonomiyi batırmış, bana paradan bahsediyor... Ben bir şey mi çalmışım? Ama sen yapmış olabilirsin. Kimin ne aldığı, ne verdiği belli.
2002'de Ronaldo'nun pis burnu ile kıyısından döndüğümüz finali, 20 yıl sonra 2022 de yaşatıp bizi dünya şampiyonu yapacak teknik direktörümüz.
çok güzel yere dükkan açmış trabzonlu filozof.

bir yanda fbjk tayfanın hayatını karartmış terim nefreti nedeniyle övgüye boğuluyor.

diğer yandan da terim'in getirdiği yabancı oyuncu sistemi sayesinde avrupa'ya oluk oluk akmış milli futbolcuların ekmeğini yiyor.

her fırsatta ölümüne savunduğu eski sisteme geri dönülseydi de o zaman görseydim ben bay filozofun götünü.
Kendisini gram sevmem ama f.t denen çakma kabadayıdan daha iyi hocadır.
Bir kaleci için kısa sayılabilecek (1.79) boya sahip olmasına rağmen 1112 dakika gol yememe rekoruna sahip eski futbolcu.
Fatih Terim götü yalayanların sevmediği adam gibi adamdır.

Adam Türk milli takımı tarihinin en büyük başarısını getirdi. Hala takımın başına her geçtiğinde çehresini değiştiriyor. Mallar kalmış hala fotohtorom diyor.

Gördük fotoh torom'inizi. Sahada köpeklerine adam tekmeletiyordu.
Fatih terim’den daha kariyerli olduğunu söyleyen insanı ciddiye almam. Hiçbir konu hakkında fikirlerine değer vermem. Bu açık.
Matih merimcilerin kıskandığı adam.
Arkadaş ters psikoloji yapıp terimcilerin ağzından şenolu ovmelerini amaçlamış diye okumluyorum bu entrysini

yoksa başka türlüsü imkansız zira her geldiğinde milli takımın çehresini değiştirmesini

ya da gittigi her takımın havasını değiştirdiğini kör bile görür başarının dışında gençleri parlatması da cabası

Beşiktaş'ta bursa da ts de o varken en parlak oyuncular o gelmemisken yahut o gittikten sonra o parlak gençlerin nasıl sondugunu görmemesi imkansız.
2002 dünya kupasındaki başarısı şans olarak nitelendirilemeyecek spor adamı.

Bir kere gruplarda Brezilya’ya karşı hakem bizi doğradı. O maçta bile evet yenildik ama ezilmedik. Brezilya’nın sert faullerini çalabilecek hakkaniyetli bir hakem olsaydı en azından berabere kalıp final kapısını aralayabilirdik.

Karşılaşmış olduğumuz Senegal ise turnuvanın fizik gücü en üst düzey takımlarından biriydi. Hatırlarsanız o turnuvadaki ortasaha kadromuz çok güdüktü. Buna rağmen orta sahamız yerden verkaçlarla ve güçlü pres taktiğiyle top tutabiliyordu.

Turnuvanın ev sahipleri Kore ve Japonya ise inanılmaz hırslıydılar. Üçüncülük maçı sonrası taç çizgisinde ümit özat’a Mikrofon uzatıldığında “bu ne ya adamlara maymun hapı içirmişler” demişti. Hatta diyebilirim ki fiziki olarak takımızı en çok yoran maç Güney Kore maçı olmuştu.

Şenol güneş’in 2002’de hata olarak nitelendirilebilecek tek hamlesi baştan beri fetöcü-i.mansız ikilisini oynatmamış olması denebilir. Diğer takımlar tek forvet oynayan fetöcü’yü adam yerine koyup 2-3 kişi basınca ilerde kilitleniyorduk. Eğer ilk baştan i.mansız da yanında oynasaydı meşhur Brezilya maçı kesinlikle daha farklı biterdi.
Yarın Letonyadan intikamini almak isteyecektir.
adanalı şovmenden daha iyi hoca olduğu tartışılmaz.

hem trabzonspor hem beşiktaş hem de milli takımda yaptıkları ortada.

tek handikapı fenerbahçe alerjisi var.. bjk yi çalıştırırken kadıköydeki maça bordo mavi kravatla çıkmıştı..
Türkiye'yi dünya kupasına götürmüş tek Türk teknik direktör.