bugün

bu adama yapılan saygısızlıklar türkiye'de taraftarlığın orospu çocukluğuna dönüştüğünü gösterir.

şenol güneş başka bir takım da olsa bu olanlar başına gelse ve de küsse, yine aynı tepkiyi koyardım.

zannediyorum çok yıprandığı için sezon sonu bırakacak. kendisine tff başkanlığı hatta spor bakanlığı bile yakışır. ama orada burada 3-5 piç kendine saygısızlık ediyor.
perşembe günü kafasında yarık bandajla neredeyse ölü taklidi yapan bu kişilik dün derbide gayet sağlıkliydi..

hani kafada hiçbir iz vs yok..

tarih sana bunun hesabını soracaktır zimba şenol.
tam şuraya lütfen !

görsel
Bir fenerbahçe'li olarak dürüstçe söylemem gerekirki, eğer şenol hoca kafasına para geldiğinde kendisini paranın geldiğini etrafa göstermek için yere atmasa, hadi attı diyelim bu işin özünde hakeme bir şeyleri gösterebilmek de var. Eğer sen madde atarsan vs rakip de bunu kullanır eyvallah...

Lafı şuraya getirmek istiyorum, o olaylı derbi akşamı eğer ki şenol hoca sahada kalsaydı, hakem zaten 3. kez oyunu durdurduğu için tatil edecek ve hükmen beşiktaş lehine tescillenecekti. Ancak ne var ki, bugün çoğu beşiktaş'lı ve galatasaray'lının da söylediği gibi, kahvehanelerde okullarda ortamlarda vs konuşulduğu üzere, kamu vicdanında şenol hocanın kafasında gerçekten dikiş atılmasını gerektiren bir durum olmadığı halde dikiş attırması (halkta) kabul görmedi. insanlar görüntüleri izlediler, evet hocanın orada ölmesi gerekmiyor illa hükmen olması için; bence beşiktaş'ın hakkı yenmiştir ama buna sebep olan şenol hocanın saçma sapan, akla izana sığmaz, hayatta kendisine asla yakıştıramayacağımız bu dikiş attırma hadisesi olmuştur.

Onlarca doktor radya spora mesaj attı, eğer kafası açıldıysa, kesinlikle oluk oluk kan akar dedi. Şenol hocanın kaldırıldığı hastanenin raporları basına sızdı, "lezyon" yani şişlik var, dikişlik durum yok denildiği görüldü. Görüntülere bakıldı kan yok (elbete kan lazım değil hükmen beşiktaş'ın kazanmış sayılması için bakın 3. kez yazıyorum bunu) ama orada şenol hoca sahada kalsa, hakeme durumu izah etse veya bjk doktorları hiç bu dikiş olayına girmese tutup da fener'e koz vermeyecekti.

Ayrıca siyasilerin de söylemleri kararda etkili olmuştur. Bence bugün beşiktaş camiası kızacaksa, kendisini savunan (ki elbette savunacak) fenerbahçe camiasına değil; kaş yaparken göz çıkartan şenol güneş'e, tff'ye ve futbola el atan siyasilere kızmalı... Fener'in olaylarda suçu var eyvallah ama sonrasında yaşananlar traji komik...

Beşiktaş'ın; kendisinin Fenerbahçe fobisi yüzünden Gereksiz abartı ve işgüzarlık yapması sonucu, kupadan elenmesini sağlayan teknik direktörüdür.
milli takıma gelmesi için tff nin oyun oynadığı teknik adam.
şenol güneş i getirmek için vadesi dolmuş lucescu yu getirdiler. nasıl olsa şenol hoca boşa çıkınca göndermesi kolay olacak.

bu sene beşiktaş ın bir şampiyonluğunu çaldılar ama bana ve benim gbii beşiktaşlılara koymadı bu durum. çünkü çocukluğumuzda daha çok çalmışlardı. buna da şükür.

beşiktaş ın başına 70 yaşını görmesi gereken hoca. sorun hoca da değil, 9 ve 10 numarası yok bu takımın.
Ne zaman zımba görsem bu adam aklıma geliyor.
yıllarca beyefendiliği ile karakteri ile çalışmaları ile örnek olmuş bir teknik direktördür ancak son olaylar da haklı yada haksız adının kötü anılmasına sebebiyet vermiştir.
ilk şampiyonluğun ardından çok büyük bir hata yapıldı. kadro bozuldu. şenol hoca bir şekilde maharetiyle ayakta tuttu takımı bakmayın siz tinercilerin laflarına, hoca büyük iş başardı. ama bir yere kadardı. yama elbet bit gün açılacaktı. adam ereni ister abubakar alınır, adam burak volkan şen der lens ve negredo alınır. şenol hoca nın istediği oyunculardan bir tane bile alındığını sanmıyorum. adam kampa başlayalım der bizimkiler yok yere çine gitmeye kalkar muhalefet ederek... şenol hoca 4-5 yıl daha kalmalı.
Kansız biri.... 5 dikiş atılan kafadan kan çıkmamasından belli.
daha bu takımla yapacak işlerimiz var. şimdi bırakırsan olmaz.
Sezon sonu gider.

Fener nefreti kendini kaybetmesine neden oldu.

Bir fenerli olarak bile biz seni efendi, sıra dışı, saygıdeğer, dünya üçüncüsü bir takımın hocası olarak kalbimize ve beynimize kazımıştık. Ama sen bütün bunları yok ettin gözümüzde.

Bir mustafa denizli kadar bile olamadın.

Bu yüzden en iyi türk teknik adam olarak her zaman terim ve sonrasında denizli anılacaktır.

Yazık ettin, itibar kaybına uğradın hocam.
nihat genç, şenol hoca'ya seslenmiş.

https://odatv.com/aldirma...nol-aldirma-30041811.html
Milli takimin basina geçsin zaten 70 yasina gelmis kafasi rahat olur yeni bir milli takim olusturur.
Efendi Beşiktaş'ın efendi teknik direktörü işte söylenecek fazla bir söz yok bence...
görsel
görsel
Gitsin trabzon’a yaptırsın muğla’da işi yok onun..
olaylı maçta, tansiyondan dolayı hastaneye kaldırıldığını kendisi beyan etti bugün. hala buralarda ''hocamızın kafasını yardınız'' diye gezinmeye devam mı tinerciler ?

şu an çok güzel gidiyor herşey, valla çok keyifliyiz. bir bir çözülmeye başladılar götü toparlayamazlar daha uzun bir süre. eski karanlık günlerinize hoşgeldiniz tinerciler.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
tahminimce sezon sonunda beşiktaş'tan ayrılacak ve muhtemelen trabzonspor'un başına geçecek diye düşünüyorum.
(bkz: bugün de zımbalanmadık anne)
bugünü unutmasın. 03.05.2018

takımı maça çıkartmayarak zaten leş olan türk futbolunun üzerine toprak atan bjk nin suç ortağı olarak kayıtlara geçecektir.
görsel