bugün

(bkz: elimlen gonuş)

http://www.izlevideo.net/...-elime-gonus--383724.html
Ülkücülerin beyinsizliğini kanıtlayan cümle. insan sıfatına sadece ırkçılar girmiyor. Bilin istedim.
aynen kardeşim çok doğru bir tespit yapmışsın böyle saçma bir düşünce var ülkemizde mağlesef .
bugün 3 şehit var yanılmıyorsam kimsede öyle bi başlık açmamış be yazıklar olsun böyle işe kendilerini aklamak için kendi adamlarını öldürenler kadar umursanmamış olmaları büyük bir ayıptır.
ne diyor bu yavşak?
siz öldürünce terör değil ama öldürülünce terör.
(bkz: hassiktir diyorum)
(bkz: bir hewal ağlıyor gözleri yaşlı)
hem şehitlere hem hdplilere üzülenleri dışında tutan söylem.

gerçi "hdplilere üzüldük diye şehitlerin ölmesine seviniyor değiliz" diyenler... sizi anlamıyorum, gerçekten anlamıyorum. bir insan nasıl hem ölene hem öldürene üzülür?
bunu diyerek 'ikilik' doğmasına sebep olan kendileri olduğu halde, ölenleri sağcı, solcu, asker, polis, sivil diye bizzat ayırdıkları halde bunu sizin yaptığınızı iddia edenlerin sözleridir. halbuki siz tün ölenler için üzülüyorsunuzdur. böylesi bir katliamda ölenleri ayırmak ancak ırkçı kafanın yapacağı işti.
Nerden biliyorsunuz yahu? illa bir tarafa mı üzülmek lazım? insan ölüyor kardeşim, Bizim insanlarımız ölüyor. Bırakın kendi insanınıza düşmanlık beslemeyi. Kendi kendinizi böldünüz.
Gelişmemiş bir zekanın, bulanık bir zihnin ürettiği sav.

be gerizekalı. A be sığlıkta tuz Gölü kadar iddialı birey.  benim güzel, bön bakışlım. Malsın. Ne sikim ırktan olursan ol sen bir moronsun. Istediğin kadar mantıklı konuş bir yerde su motoru gibi tekliyorsun. Napıcaz biz sizi bilemiyorum ki.