bugün

ancak filmlerde gorebilecegimiz bir baglilik. ne diyim bilemedim.
milliyetçi biri olarak diyebilirim ki örnek alınması gerekir. nerde böyle Türk kızları. Hollanda'lı kız nasıl bulurum sözlük ingilizcem de iyi değil.
başımızdakiler şehit ailelerini ziyarete gitmiyor. hollandalı bir kız gidiyor vallaha helal olsun.
çok uzun zaman sonra sözlükte açılan ilk adam gibi başlık. Sen de bizdensin artık hollandılı gelin .
takdire şayandır.
helal olsun denilecek hadise.

çok özür dileyerek;

kandille imralı ile kol kola olanlarda keşke okusa diye düşünülen entry.
(bkz: fenafil aşk)
bu yıl da gelmiştir. hala başkasıyla evlenmemiştir. askerdeki nişanlısını aldatan türk orospularını ideal eş belleyip yabancıları kötüleyen ergen picler, utanın biraz.
Sevgilisi askerdeyken kendisi nevizadede zengin erkek kovalayan türk kaşarlarına insanlık dersi vermiştir.
güzel insan böyle detayları çok seviyorum bağlılık çok güzel. çok saçma bir örnek olacak ama 2 senedir evli olan bir kız arkadaşım var 20 km uzakta oturuyor iş yerine eşi 2 senedir her gün gece çıkışlarında alır eve götürür arabası filanda yok böyle ufak bağlılıklar bile çok hoşuma gidiyor nedense.
bu devirde vefanın sadece semt olduğu ülkemizde insanlık adına umut veren harekettir. evet.
duygulandıran kızdır. bende böyle bir kız istiyorum. helal olsun vefalı kızmış.
vay be denilesi kız.
Helal olsun denilecek kızdır, sevgilisi/nişanlısı askere gidince hemen yeni yarrak arayışına giren kızlar var bu ülkede, elin gavuru dediğimiz insanların yapmadığını biz birbirimize yapıyoruz, yazık.