bugün

allah rahmet eylesin.
katillerin bugün taksimde olabilirler. hesabı elbet sorulacaktır. mekanın cennet olsun şehidim.
şehit falan değildir. yere düşüp de şehit olacak değil ya?
katili halk değil, halk ile polisi karşı karşıya getiren bir adet siyasidir! bunun bilincinde olun. allah rahmet eylesin.
polisimizi o kadar dışlamışız ki şu başlığın altına yarım saatte 7 entry girilmiş yazıkdır.
allah rahmet eylesin. inşallah tekrarını görmek mümkün olmaz. görev başında ölen her polis şehittir.

"şehit falan değildir. yere düşüp de şehit olacak değil ya?"
inna lillahi ve inna ileyhi raciun.
ulusal kanal spikeri kına yakmalıdır bak bir kaç ölüm oldu hem de bir polis bir eylemci hadi hadi gözünüz aydın...
ölümü ile üzmüştür.

polisle halkı bu denli karşı karşıya getirenler resmi olarak açıklanmış üç ölümün ve onlarca yaralının tek sorumlusudur.
Allah rahmet eylesin.

Lakin şehit degildir. Ne Terorizme karsi mucadele ederkeb ölmüş ne de savasirken hayatını yitirmiştir.
allah rahmet eylesin. eşiyle beraber fotoğrafı yansımış gazetelere. gördüğüm kadarıyla çağdaş bir adama benziyor. yazık olmuş.o akp militanı polislere bişey olmuyor malesef.

bu arada bu polis arkadaş köprüden düşüp hayatını kaybetmiş olsada elbette görev şehididir ama o militan akp polisleri geberirse benim gözümde etkisiz hale getirimiş teröristten farkı yoktur.
allah taksiratını affetsin mekanını cennet eylesin. bizler hakkımızı helal ediyoruz.
allah rahmet eylesin.

şehidimizin katili halk değil, eylemci adını kullanarak polis taşlayan, bankamatik soyan, dükkan yağmalayan, bina yakan bir takım teröristlerdir.

şehit değildir diyenlere siktirip gidip şehitlik kavramını ve hangi durumda şehit deneceğini araştırmalarını öneriyorum.
allah rahmet eylesin. ahirette, ona şehit değil diyenlerin yakasından da eli düşmesin.
şehitlik kavramını bilmeyen arkadaşlar için.

onu allah bilir. geniş bir çerçeve dee allah rızası için görev aşkı ile yanan ve görev de iken görevi icabı ise inşallah mekanı şehitlerin katı olur.

allah rahmet eylesin. komiserim e.

bunun katili chp zihniyetidir. kaç tane eylemci öldü lan oç ler. sonun da alın işte. vicdan muhasebesinden yoksunsunuz olum. siz bu sunuz ülkenin içine sıçanlar chp zihniyetidir. bdp den farkınız yok. ne de olsa sırrı süreyyanın arkasında olup sözde direniş gerçekleştirdiniz.
takdiri ilahi, mekanı cennet olsun inşallah. allah geride kalan eşine dostuna ecir sabır versin.
polis veya eylemci gözetmeden bir insanın öldüğüne üzülüyorum, geride kalanlara sabır diliyorum.
allah-u te'ala şehitlik mertebesini polisimize insallah nasip eder. meydandaki özenti genclerede akıl fikir versin.
pisi pisine devlete baş kaldırıp asılan cenabet deniz gezmişlere şehit diyenler utansın. şehit görsünler. mekanı cennet olsun.
Alla rahmet eylesin. Şehidimizin ölümüne sebeb veren kişilerin de allah bin türlü yada neyse bela okumayacağım. Allaha havale ediyorum o soysuzları.
mekanı cennet olsun, ruhu nurlarla dolsun inşallah. ısrarla şehit değildir diyen orospu çocuklarının içimizde olduğunu göstermiştir.
eylemcilerin haklı direnişinin ürünüdür. çok seviçliler , sonrasında ooyeaa demektedirler.

mekanı cennet olsun , nur içinde yatsın.
Allah Rahmet Eylesin. Güldük eğlendik böyle acıların yaşanması üzücü.
gezi parkı eylemlerinin unutmayacağımız şehidi.

not: ne yazık ki aynı eylemlerde ölen diğer kişilerin sadece %1'i kadar entry girilmiş. yazık çok yazık.