bugün

Adam gibi adamdır ,bu şoförü kovan zihniyet ise ne yazıkki vatanını seven, sehitlerine saygı duyan bir insanın ülkemizde değer görmediğinin acı göstergesidir.
illa çalıp çırpmalı, dolandırmalı, yolcuya taciz edip, kesip öldürmeli şeyler olsaydı bunlar olmazdı.
terörist leşlerini ücretsiz taşıyan belediye araçları varken birine mutlaka soruşturma açılmalı idi. e tahrik oluyor diye türk bayrağını indirenlerden terörist cenazesini taşıyan belediye araçlarına soruşturma açması beklenmezdi zaten.

Bu yarak kafalılara pkk yalayıcılarına laf anlatmak sıkıldım bir 8. nesil olarak. o yüzden: seni sikerim çocuk.
mal mısınız birader? cidden soruyorum aptal mısınız?

insanları dolduruşa getirmekten keyif mi alıyorsunuz, yoksa o küçük beyinleriniz "devlet" kavramının büyüklüğünü idrak edemiyor mu?

yahu her işin bir yolu yordamı var birader, herkes kafasına estiği gibi at mı koştursun?

ben de işimi gücümü bırakıp izin almadan şehit cenazesine katılıyorum deyip 1-2 gün gelmeyeyim işe.

sonra da patron laf yapınca "patronpkk" diye yaftalayayım.

terör örgütüne zibilyon tane operasyon yapılıyor, hangi memur, hangi amir açığa alınmış bugüne kadar?

sen işi gücü bırakıp, şovmenlik yapmaya kalkarsan elbette "ne yapıyorsun" diyen olacak.

orada teröristler değil işçilerin arasına sızmış teröristler vardı ve suçsuz olan salındı, ne yapsalardı?

bunu video'ya çekmekte ki amaç neydi?

bu da aynı olayın bir başka yansıması.

madem o kadar vatanseversin çıkar cebinden 250-300 lira ver herkesin parasını taşı.

para tatlı ama beleşe, başkasının malıyla vatanseverlik şahane.

bırakın bu ayakları amına koyim.
Hakkında soruşturma açılmış, çıldırmamak elde değil bu ülkede amk.
iyilik yapsan bir dert, yapmasan iki dert.ne halt yapacağına şaşıyor insan.