bugün

bir erkeğin yapması gereken şeydir. şehirli kızlar herkesin bildiği üzere sekse meraklıdır, ancak onlardan asla karı olmaz. çocuklarınıza ana olmaya layık değildir. en iyi onlardan hevesinizi alıp evlenilecek kızı köyden almaktır. hem daha gözü açılmamıştır hem de temiz bir bakiredir.
karısını köyde biraderlerine emanet edip göç ettiği şehirdeki karılara kaymayı adet edinmişlerin yanında yunmuş yıkanmış bir saftır.
Bir çeşit gavat eylemi.
hymeni hasar görmüş bir kadını "orospu" olarak değerlendiren, ancak kendisinin hasar görebilecek bir hymeni bulunmadığı için aynı kategoriye dahil olmadığını düşünen erkektir. bekareti kaybetmek kirlenmekse ve insanı orospu yapıyorsa bu konuda kadın ile erkek arasında bir fark yok. sevgilisiyle ilişkiye giren kadına orospu deyip kendisi aynı boku yediğinde kendisini namuslu hisseden erkek, belli olmadığı ve anlaşılmadığı sürece her türden kaypaklığı yapabilecektir. genelevler bu tip erkeklerden zihniyetçe çok daha temiz bir sürü orospuyla dolu. bilin istedim.

bu arada benim de vardı böyle bir orospu çocuğu tanıdığım, polisti hatta. benden ona kız ayarlamamı istemişti, ben de saf saf sevgili arıyor sanmıştım sonra memlekette nişanlı mı sözlü mü her ne boksa ondan olduğunu öğrenmiştim. kızı götürmek için arıyormuş. uzaktan bakılınca mamaya benzemiyorum o kesin, ama sen tam bir erkek orospususun, burayı okuyorsan anlarsın zaten. senin kalıbını sikeyim ben. bu vesileyle bunu da söyledim de rahatladım. yavşak.