bugün

üçüncü nesil yazar.*
şimdiye kadar 197 entry girmiş olmasına rağmen entrylerini severek okuduğum 3. nesil yazar. iyi ki gelmiş, hoşgelmiş.
Tatlı dilli, güler yüzlü, oy ceylan gözlüdür...
okulunda ki hatunları bizim bara paslaması benimde onları sarhoş etmemin ardından ganimeti 50-50 paylaşma kararı aldığımız yazar.
(bkz: beyaz sahin icinde muzik dinleyen 5 kiro)
insanlığa buradan nida eden, mümtaz olması dolayısıyla en rezil apalak, sırmalı yorumların okuru necip. * * * * *
sözlüğün doğum günü vesilesiyle sözlüğe verdiği emekten dolayı kutladığım yazar.
sözlüğün birinci yılı sebebiyle "puahahaha" dediğim yazar.
ayrıca selam ettiğim. *
o da bu geceki kokoreç aşerenlerden. karşılaşırız elbet bir gün bir kokoreççide...
canımı sıkmayan, sadece beni şaşırtan yazardır. ulu bilge yüce insandır(!) bi de kendisi.
adını pek hakketmediği gibi bana borçlu olduğunu da yeni farkettiğim nesildaş. açıkçası etrafta çok düzgün ve efendi efendi gezinen entryleri var, yani diyorum ki zorbalık senin neyine?*
yeni sözlük yılını kutluyorum, karton zorba seni...
birinci yılını kutladığım, nice senelere yazarı...
görüp göreceğiniz en kız delisi yazar. zirvelere kız bulmak için katılan yazardır. abazalığın tavan yapmış olması muhtemeldir.
kız olmayan zirvelerde organizatörü fırçalayan yazardır.
(bkz: zehir torbası)
(bkz: şehriye çorbası)
kendisi çok efendi, karizmatik ve iyilik sever bir şahsiyettir.***Ayrıca benim gibi yabancı dizi manyağıdır.Messengerda ömrünü harcamaktadır..
kendisi cana yakın ve anlayışlı bir yazardır.
her şeyden öte, iletişimin önemini kavrayabilmiş bir insandır.
"tüm olumsuzluklar, iyi bir iletişimle tatlıya bağlanır" mottusunu karşılıklı tüttürdüğümüz bir zorbadır. *
(#1260212)*sabah sabah gulduren yazar.
ayrica entry nick uyumuna ozellikle dikkat cekmek isterim.*

pacayi kurtarmak icin edit*: fesat yazar.. *bildigin fesat canim, benim amacim saka yapmakti.. muhafizlar goturun bu reklamciyi.. *
türkçeyi toplasan 300 kelimeyle falan konuşan,sokak ortasında çükünü karıştıran,geğiren,bazen osuran,tesbihli,çoğu zaman bıyıklı,açık yaka ve yumurta topuğa hastası,fındık fıstıkla beslenmesi gereken,helezonları kesik şahin kullanan,oha olunası insan biçimindeki yaşam formu...Ayrıca türk mizahının tutunacak yegane dalıdır zira ülkemizde yapılan gerek yazılı gerekse görsel mizah eserlerinin yüzde doksanının en önemli unsurları hatta ve hatta olmazsa olmazlarıdır eğer birgün sevgili ülkemde bir tek maganda kalmaz ise anlanyın ki o gün bu ülkede mizah da bitmiştir
sapık yazar. şaka şaka erkekseniz zarar gelmez ama yinede dikkatli olmak lazım yazarı. ayrıca kendisiyle "ikinize ikimiz bayram etsin tikimiz" zirvesi düzenlemeyi planladığımız yazar.
bozacının şahiti yazar.
bu yazar icin birsuru tanim yapabilirim. *
aman diyim yaklasmayin yazari. **
elini veren kolunu kaptirir yazari.
sapik bacim afedersin yazari.
agzi iyi laf yapan yazar.
gelecegin meslektasi yazar.
iyi niyeti suistimal eden yazar.
falan filan yazar. *

kurtulus onerisi;
butun israrlari sonucunda sahte msn verin,
guzelce hoscakal deyip uzaklasir. *
an itibari ile yapılan msn zirvesinin aranılan insanı. bekliyoruz kendisini..
her ne kadar kendisi gecenki msn zirvesini begenmesede yaptigi espirilerle ve ortami senlendirmesi nedeniyle yapilan msn zirvelerinin aranan elemani olmus yazardir.
msn zirvesinin beklenen adamı.