bugün

48 yaşındaki şebnem ferah'ın makyajsız, filtresiz paylaşımı.

görsel
Şebo candır, canandır, her haliyle efsanedir.
Sıfır makyaj pozu nedir ki onun için, popüler kültürün kadınlarından değildir, o, bunları aşalı yıllaaaar olmuştur.
O nasıl bir yanaktır lan öyle.
Her hali güzel dahası her hali özel bir kadının fotoğrafıdır.
Hayatın izlerini taşır.
bana çok duru geldi. gerçekten hoş.
gözlerinin bu kadar güzel olduğunu daha önce fark etmemiştim.
Bir özlem tekin değildir.

Anladın sen onu şebo...
Gözlerinin yeşili ve elmacık kemiklerinin sevimliliği ortaya çıkmış. Saçlar da gür. Daha bir sevimli sempatik içten ve gerçekçi olmuş. Doğal ve Safi bir güzellik..
görsel
Şebom candır. Ne olursa olsun, ne hale gelirse gelsin -ki oda yaşlanıyor elbette, gönüllerimizdeki yeri asla değişmeyecektir.
90 yaşında da olsa o hep şebo dur.
Bitanedir.
özlem tekin varken yüzüne bile bakılmayacak kadındır. bir de şu salağa yatmaların yok mu senin, çok komik çok.
Tiksindirici derecede iğrenç!.. Midem kalktı vallahi!..
ben özlem tekinci yim. ama şebnem ferah ın fotosunda ne var yaşına göre gayet iyi ve normal. hem o manken gibi gördüğünüz genç kızların boyasını silsen onlarında fotosu daha kötü çıkanlar olur.

insanların tipine kulp bulacaklar ilk önce aynada kendilerine baksınlar. birinin icraatlerine bakarsın ressam ise resmine , ses sanatçısı için sesine.
Kadın 48 yasında be 48.
Ona laf atan sümüklü bebelerin annnelerıyle yaşıt bile olabılır.

Şahane bir rock stardır.
Sesi de sanatçı kimliği de şahanedir.

Ayrıca ona bok atanda duble boktur.
Euzübillahimineşşeytanirracim.
Korkutmuştur.
gayet güzel ve çekicidir. Hatta belki de en güzel fotoğrafıdır. Gözlerine kurban. Ezik z kuşağına dert olmuştur.
Ya boş verin. Kadın sadece işini yapıyor. Nerede gördünüz bu kadının içip sıçıp dağıttını. Saçma sapan polemikler ile magazin malzemesi olduğunu. Bir demet akalın kepazesine bir de bu kadına bakın. Bin demet bir şebnem etmez.
Güzelliği o narin gülüşünde o tontik yanaklarındadır. Müzik dünyamızdan eksik olmasın.
Bana varsa ben evlenirim.
yaşına göre çok sempatik.
Yıllar yıllar önce bir vesileyle dibine kadar gidip imza istediğimiz de ki toplam 4 kişiydik, imza atması 30 saniye sürmezdi, reddeden bir şarkıcı ünlüsü olarak, bana hiç samimi gelmeyen kişi pozudur.
O günden beri de 4 adet dinleyeneni kaybetmiştir kendisi.