bugün

isteyen bayan istediği yerde mini etekle dolaşma hakkına sahiptir. ancak bazı yerler tehlike arz edebilir. inşaatın alt katlarından hoş görünmeyip iç gıcıklayabilir.
yanlış zamanda, yanlış yerde dolaşan hatundur. ama yine de seviyoruz kendisini.

puan editi: bunu eksileyen arkadaşı merak ediyorum. ciddi anlamda merak ediyorum. çok değişik bir kafa içindedir kendisi muhtemelen. ve ben de bu tür insanlara acayip saygı duyarım. çok ciddi anlamda, seri artı vereceğim bu arkadaşa, kendisini bi yakalarsam. çok samimiyim.
hayatının yanlışını yapmıştır. inşaat bitene kadar seve seve demirleri yağlamakla meşgul olacaktır kendileri.
derdi olan kadındır. kendine güveninden dolayı buradan ne kadar tebrik etsem de sonu iyi değildir. yakından tebrik edecek olanları tahmin edebiliyorum. sevgilerle şantiyede mini etekle dolaşan hatun.
amelelerin gözlerini kamaştırır. dostum değil düşmanım olmasın o kızın yerinde.
(bkz: tam 14 saat oldu)
muhtemelen tek başına gitmişse bir bedel ödemeden çıkmayacak olan hatundur.
Kısa zaman içerisinde parçalanması muhtemel olan kadindir.
(bkz: inşaatta mala vurmak)
inşaat şirketinde müdiredir. iş için dolaşıyordur ve gayet normaldir. böyle şeyler oluyordur. anormal olan ise bir "inşaat amelesi" kadar medeni olamayan sözlük mallarıdır.
topu inşaata kaçan mini etekli hatunun suçu ne? *
ya bi gitsin hele ya gerçi sonunu düşünen kahraman olamaz lan ...
izmirli olabilir. rahat hatundur yani. inşaat mühendisliğini bitirmiş * endüstriyel satış yapmak * için oradadır.
bolu da 1800 erkek arasından tek başına liseden mezun olabilen kız varken artık ülkemdeki insanlardan çokta korkmuyorum o kız nasıl sağ çıkabilmiş o kadar liseli erkeğin arasından hayret. bu da o kızın amca kızıdır herhalde artık etrafındaki erkekleri takmıyordur.
bir çeşit mühendis fantazisidir.
Aranıyordur, bulunur.
doğan medya tarafından gönderilen iki ayaklı şeytandır. malum şantiyede uzun zamandır iş kazası olmuyordur. akılları sıra karıyı salacak meydana 1-2 işçiyi öldüttürecek al sana 1 haftalık haber. allah o avradın vajinasına ateşler salsın.

gavur doğan çalışıyor.
ahlaktan yoksun, kafatasında beyin yerine penisle dolaşan yaratığın tarif ettiği kadındır. Mini etek ve hatun gibi ayrımları farketmeden karşısında sadece insan görebilecek zihniyete erişmek bu kadar mı zor ? Kökünüz kurusun lütfen.
hardcore olan şanyite işçilerinin dikkatini çekmek suretiyle kendi nefs-i isteklerini tatmin etmekle beraber, yanlış yapan hatun kişidir, götürürler mazallah.
AMERiKAN FiLMLERiNDE OLUR.
ŞANTiYEDE ÖYLE BiR SALINIR Ki ORADAKi ELiNDE PROJE KAĞIDI TOMARI OLAN bir MiMARIN kafasındaki BARET HAVAYA UÇar.
Rusya ve eski sovyet ulkeleri santiyelerinde cok boldur.
Giyinmemesi daha uygundur.Erkekler 'gel beni elle' mesajı olarak algılayabilir.
müteahhite bir şeyler satmaya gelmiş satışçıdır. ameleler bakar bakar yalanır, hanım(!)kızımız ise satacağı malı abazan müteahhite satar ve komisyonunu cebine indirir.