bugün

Hadisenin yeni şarkısı

Bu kadın vergisini Belçikaya veriyor.
Bize müstehak.
Nargile kafelerin yeni müziğidir.
Lan bir de ay yıldız falan diyor ne saçmalıyor bu aptal . Rezillik .
(bkz: rezillik)
youtubeda denk geldiğim anlamsız şarkı. hani somut bir şey yok. o şimdi asker canı neler ister gibi subliminal şeyler mi var anlamadım. Şampiyona şeker geliyo...
bu başlığı görünce dinledim o kadar mantıksız sözler o kadar mantıksız klip hele yaptıkları dans bir o kadar mantıksız. bir şey gözüme çarptı.

https://www.youtube.com/watch?v=nRUsNPC57H8

51.saniyeden sonraya dikkat sıkı sıkı tuttum gidemiyorsun falan filan diyor sus işareti yapıyor ne alaka ?
ne manaya geldiğini merak ettiğim şarkıdır.
at yarışı oynayan biri bize açıklasın pls.
Hadise'nin​ saçmalamak konusunda Serdar Ortaç'ı geçtiği şarkıdır. Olur da bu kadar anlamsız mı olur bir şarkı diye düşündürür.
bırakın hele gelsin.
sözler saçma ama bi kere kulağa yapıştığı zaman dile de dolanıyor, istesem de alamıyorum kendimi söylemekten.

En son şu hale dönüyor tabi ;

şampiyona y.rak geliyo geliiiiiyoooo!
Bu ne lan.
B*ktan bir şarkı.

Beşiktaş'a forvet gelmiyor stoper gelmiyor ancak.
31 yaşındayım böyle saçma şarkı duymadım daha evvel tabii ismail yk şarkıları hariç onu saymıyorum...
Kimsenin ne anlama geldiğini bilmedigi şarkı.
Dile dolandımı da yakanızı bırakmıyor.
Dinlerken keyif vermesi gereken yerde insana eziyet eden pazarlama uzmanlarının klibin içerisine bol bol saçma sözler ve arkada manasızca tekrar eden bir melodi koydukları berbat bir şarkıdır.
popüler kültür sayesinde 17 milyon olmuş, kötü şarkı.
salak şarkının nakarat kısmındaki aptalca söz. bütün yaz tatilinde gittiğiniz yerlerde rastlayabilirsiniz.
salak bir şarkının salak sözü.
aşk bu kızılötesi'nden daha saçma.
Bu ne saçma sözler lan. Ajdar çikita muz bile daha mantıklı.
ece seçkin tipi yeni yetme bir şarkıcımsının çıkış şarkısı zannettiğim bir hadise parçasının bebelere balon, ikizlere takke ayarındaki sözleri.
Yok canım ben almimmm.
sampiyona lolipop yalatirim demek istiyor galiba.
Şampiyonun yarış atı olduğunu düşündüren şarkı sözü. Son yarışını kazanmış ki şekerle ödullendiriliyor.
şampiyona yarak geliyo aq yeter yaaaa.