bugün

domatesli bir sos ile kokoreçi karıştırdıklarından sek kokoreççilerin tavır yaptığı yerdir.
maltepe ve bostancı şubeleri mekan, kalite ve hizmet konusunda mükemmeldir. ayrıca eve siparişlerde oldukça başarılar.
mutfağında fareler gezen yemek zinciridir,bizzat farelerle tanıştım orda...
her ilde bulunmasi muhtemel kokorec dukkani ismi. bir zincir haline gelmesini beklemiyor degilim. her gittigim ilde eger boyle bir kokorecci varsa kesinlikle orda yerim, eger kotuyse "hedehude ildeki sampiyon kokorec daha iyi yapiyor" deyip cikar giderim
1962 yılında tabiki istanbul beyoğlu nda kurulmuştur.kokoreç , midye tava , midye dolma dunya da ilk olarak şampiyon kokoreç tarafından icad edilmiştir.aşağıda belirtilen subeler dısında bir yerde şampiyon kokorec tabelası görürseniz o taklittir.orijinal şubeleri

istanbul - beyoğlu
istanbul - beşiktaş
istanbul - bostancı
istanbul - kızıltoprak
istanbul - kadıköy
istanbul - bakırköy
istanbul - maltepe
istanbul - sancaktepe
istanbul - ümraniye
istanbul - ataşehir
istanbul - mecidiyeköy
istanbul - eminönü
istanbul - şirinevler
istanbul - altunizade
istanbul - fatih
istanbul - kavacık
istanbul - beylerbeyi
istanbul - 4. levent

ankara - çankaya

izmir - alsancak
izmir - karşıyaka
izmir - agora

bursa - altıparmak

kocaeli

kıbrıs - gazi magusa

eskişehir - tepebaşı

denizli - kınıklı

bunlar gerçek şampiyon kokorec tir.bu listede dısında bir yerde şampiyon kokoreç görürseniz bilin ki o sahte ve taklittir.cunku şampiyon kokorec acmak için isim hakkı odemek gerekiyor.

not : antalya da ve mersin de gördüğünüz şampiyon kokorec in taklittir.

http://www.sampiyonkokorec.com.tr/
her dükkanında olan bir şiir var. daha güzelini ben yazarım. ulaşsınlar rica etsinler yeter ki.
o ne güzel kokoreççidir öyle.
eskişehirdeki şubesinde hayatımın en kötü kokoreç deneyimimi yaşatan mekan. kokoreçe bayılan ben hayatımda bu kadar acı bişey tatmamıştım üstelik garsonlara ben acı istememiştim bu fazlasıyla acı dediğimde "bizim baharatlarımız standart hepsi böyle" cevabı aldım. ilk kez kokoreç yemeye zor ikna ettiğim arkadaşlarıma da rezil olmam da cabası tabii.
bu saatte böyle başlıkların açılması acilen yasaklanmalıdır.
(bkz: fena oluyorum)
(bkz: açım)
taksimde ki golden kokoreçle asla yarısamayacak kokoreçcidir.
(bkz: golden kokoreç)
izmir kıbrıs şehitleri caddesindeki dombili ve yenidoğan kokoreçten yenilen en özensiz yapılmış bir kokoreç bu heriflerin tüm cihanda yaptıkları, yapıyor oldukları ve yapacakları herhangi bir kokoreçe onyüzbinmilyon basar. bu da buraya önemli bir not olsun. ayrıca siz istanbullular, midye diye yediğiniz şey tam anlamıyla iğrenç.
kokoreç barakada yenir. el arabası, sağlıksız diye düşünülecek bir ortamdır lakin hazırlanırken ustayla muhabbet etmek paha biçilemez. haliyle şampiyon kokoreç gibi bir restorantta yemek zevkli olmaz.
çiçek pasajı sokağında bir adet bulunan mekan. çakma mıdır değil midir bilmiyorum ama var işte orda bir tane. pek fanı olmamakla mütevellit geçen gün girip üzerinize afiyet bi yarım söylemiş bulunduk. sonuç içler acısı. ekmek arası domates yedik aq. garsona söyleyincede abi bi çeyrek söyliyim size dedi. la bi siktr gt dedim haspinallah. cevab veremedi tabi.
2 sene önce bostancı şubesinde kokoreç yediğim mekan. belki de türkiyenin en meşhur kokoreççisi olmasına rağmen biz kokoreç yiyememiştik. bildiğin lavaş ekmek yedik.
sadece ismi olan kokoreççi. kokoreç flan servis etmiyorlar, bildiğin baharat-ekmek. Bozulan kokoreççi. *
pahalıdır.
kokoreçin yanında midye tavası da güzel olan mekan.
bu aralar küme düşmemeye oynamaktadır, çok net.
kokoreç arabacıdan yenir arkadaşım, kokoreççi şampiyon değildir- kraldır kral.
1962 yılında tabiki istanbul beyoğlu nda kurulmuştur.kokoreç , midye tava , midye dolma dunya da ilk olarak şampiyon kokoreç tarafından icad edilmiştir.aşağıda belirtilen subeler dısında bir yerde şampiyon kokorec tabelası görürseniz o taklittir.orijinal şubeleri

istanbul - beyoğlu
istanbul - beşiktaş
istanbul - bostancı
istanbul - kızıltoprak
istanbul - kadıköy
istanbul - bakırköy
istanbul - maltepe
istanbul - sancaktepe
istanbul - ümraniye
istanbul - ataşehir
istanbul - mecidiyeköy
istanbul - eminönü
istanbul - şirinevler
istanbul - altunizade
istanbul - fatih
istanbul - kavacık
istanbul - beylerbeyi
istanbul - 4. levent

ankara - çankaya

izmir - alsancak
izmir - karşıyaka
izmir - agora

bursa - altıparmak

kocaeli

kıbrıs - gazi magusa

eskişehir - tepebaşı

denizli - kınıklı

bunlar gerçek şampiyon kokorec tir.bu listede dısında bir yerde şampiyon kokoreç görürseniz bilin ki o sahte ve taklittir.cunku şampiyon kokorec acmak için isim hakkı odemek gerekiyor.

not : antalya da ve mersin de gördüğünüz şampiyon kokorec in taklittir.

http://www.sampiyonkokorec.com.tr/
kıbrıs lefkoşa'da da var, gerçek mi çakma mı bilemem ama şampiyon'un adını kirlettiği kesindir, şampiyon yöneticilerinin önlem alması şarttır...
diğer iller nasıldır bilmiyorum ama ankara bahçelievler şampiyondan siz siz olun bişey yemeyin.
istanbul kartal' da var bir tane ama yaşlı bir adamın işlettiği mekandır burası. öz, hakiki şampiyon kokoreçle alakası yoktur.
şampiyon kokoreç candır can. dönerlerinde bile kokoreç kokusu vardır.
(bkz: bir bu eksikti)