bugün

temmuz başında bu tribe giren kişi cuma gecesi hafta sonu bitiyor tribine giren kişiyle aynıdır. lan bekle de bir kasım gelsin hele.
yer altinda yasayan melankolik ve depresif yaratiklarin ortaya cikmasina sebep olacak sey. hafif serin bir ruzgar esmeye gorsun kollari sunmus hirkalari ve avucladiklari kahve kupalariyla dizlerini karinlarina cekip pencere kenarinda dusuncelere dalacaklar. gel de eglen simdi bunlarla.
Rüzgar, hafif yağmur, insanların mal mal birbirine bakması derken gelen olay.
daha eylülü var bunun sal.
Yazin bitmesi ve tatile gidememek.şaka bu.
Şu ölüm sıcağının hakim olduğu günlerde en çok sevindiğim şeylerden biridir.
Artık iliklerime kadar üşümek istiyorum.
Gömlek üstüne hırka giymeyi özleyen şahsımı sevindiren hadise. Shake it up şekerim.
ömür bitiyor, farkında değiliz.
bir kere bile tatile gidemeden bitti mi bu yaz? teşekkürler hayat.
23 eylüle kadar yaz ayındayız beyler. Sıkıntı yok.
bu yaz cok güzeldi..hic bitsin istemedim. ama malum son bahar geldi sözde. ama hala sıcaklığın baya hissedildiği Eylül ayındayiz.
Şakasi makasi yok yaz bitti sonbahar geldi havalar sogumaya basladi ama bodrumun masallahi var havasi sicak denizi buz gibi.
Istanbul ve çevresi için Bu haftasonu tam bir deniz havası hakim. Ancak Eylül ayı 19 undan sonra yağmur ve soğuk hava bizi bekliyor. Uzun vade olmasına rağmen Diyagram bize meteorolojik uyarı için göz kırpıyor.
Kısacası şaka maka yaz bitiyor.

görsel
Şu günlerde Kendini artık hissettirmiştir.
Temmuz ayı bile yarılandı. Evet.
zaten haziranda yağmurla geçti dur da temmuzla ağustos bize kalsın.
Akp döneminde olmuştur.
Valla ben daha dört gündür yazı yaşıyorum ne bitmesi amk! Şakadır şaka.
Güldürmedi, yaktı geçti.
Güldürmedi,teğet geçti.
Dur daha yeni başlıyoruz usta nereye bitiyor ???
bitmesini geçtim henüz yeni yeni başladığını havalardan anlayabileceğimiz doğa olayıdır. en son iskenderun taraflarında iken bu kadar terleyip bunaldığımı hatırlıyorum istanbul bugün öğle saatlerinde hiçte aratmadı oraları..
bitmek mi ? antalya da bu gün dereceler 55i gördü. Ne bitmesi. daha yolun başındayız.
Başlasa bitecek şüphesiz.
Daha yaz başlamadı bile. Saçma bir beyan.