bugün

göz hastalıkları uzmanı prof. murat öncel ile dünya evine girmeye hazırlanan güzellik. e be kızım yakışıyor mu o adam sana hiç.
gözlerine aşık olunası insan.
şu anda evlendim diye tweet atmış insandır. yok artık, böyle bir günde de mi twitter?
evlenen insandır. tamam kendisi insandır da evlendiği adam nedir abicim öyle.

http://www.hurriyet.com.t...atti/17908651.asp?gid=383

ikinci zeynep casalini vakası.
oskar ödüllü göz doktoruyla evlenmiştir.
eşine bakılırsa acil bir göz doktoruna görünmesi gerekendir.
zevksiz güzel. tamam zeka mühim ama azcık da tip oleydi o adamda nolurdu sanki. veya hem zeki hem azcık yüzüne bakılırı yok mu bu erkeklerin, köküne kıran mı girdi?
kısaca zevksizsin kızım, zevksiz.
altı ay önce evlendiği eşi murat öncel den ayrılma eşinde olan oyuncu.
öyle bir ses tonu var ki murat öncel ayrılmak istiyor olmasın diye düşünüyorum.
yüksek askeri şurayı sadece profesörlerin bildiğini bize öğreten hanım kızımız...
ibertlik bir adamla evlenip ve ayrilan kadin.
Kocalik gorevini yerine getiremiyordu!
Benim kradi kartlarimi kullaniyordu!
Hic mutlu olmadim!
Diyen oyuncu.
kendisi hakkında pek bir bilgim yoktu. adını duymuştum ama nedir ne yapar tam olarak bilmiyordum. ta ki bu boşanma olayına kadar...

bir insanın seviyesi bu kadar yerlerde olamaz ya. evlendiğin adam ne olursa olsun gidip gazetelere çen çen konuşmayacaksın yok kocalık görevini yerine getiremedi de yok profesör değil de yok kredi kartlarımı kullandı da diye. gazeteleri geçtim insan yakın çevresi dışında kimseye anlatmaz bunları. noldu canım parasından mı koklatmadı sana adam? yani parası için evlendiğin malum.

ha sana bi tavsiye, hadi boşanıyosun bari saçma sapan bahaneler bulma tatlım. iki kuruş tazminat koparıcam diye yok kocam yüksek askeri şura'yı bilmiyor, genel kültür seviyesi yerlerde falan deme yani. komik oluyorsun.
Bir profesörün bile yanılabileceğini hatırlatan insan kişisi.
kocasının erkekliğine laf atan insan hiç utanma yok bunlarda .
Karakter olarak beğendiğim ancak kimisine göre dünya güzeli yüzünü pek beğenmediğim kadın oyuncudur.Renkli göz güzellik belirtisi değildir kaşları gördünüz mü?
(d. 1 Ekim 1975, istanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Avukat bir baba ve iş kadını bir annenin kızı olan Çakıralp, çocuk yaşta ailesiyle birlikte Viyana’da Yarasa Opereti’ni (Die Fledermaus - The Bat Lit) izlediğinde yapacağı mesleğe karar vermişti. Liseyi bitirdikten sonra tutkusu haline gelen tiyatro oyunculuğu için, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. Ardından, istanbul Şehir Tiyatroları'nda görev yaptı ve Kenan Işık'la çalıştı, Kenan Işık yönetiminde Yaşar Ne Yaşar, Ne Yaşamaz ve Abdülcanbaz oyunlarında oynadı. Tiyatro sahnesinde ibiş'in Rüyası, Acaba Hangisi (Lily&Lily), ideal Koca (An Ideal Husband) gibi oyunlarda başrolde oynayan Çakıralp, Tiyatro istanbul ekibine dahil oldu.

Karl Markovics’in sahneye koyduğu, Avusturya yapımı operet istanbul Way’de rol aldı. 1997 yapımı Alman televizyon filmi The Road After istanbul (Die Strasse nach Istanbul) adlı filmde Wolfram Berger ve oyuncu Tuncel Kurtiz’le birlikte başrol oynadı.

1998’de Halit Refiğ’in yönettiği "Affet Bizi Hocam" adlı dram ağırlıklı dizi filmde rol aldıktan sonra, 1999’da yine bir televizyon dizisi olan "Aşkın Dağlarda Gezer"’de oynamaya başladı. Özcan Deniz ve Şevval Sam’ın başrolünde olduğu, 'Rosa' rolünde olan Çakıralp, aynı yıl Behzat Uygur ve Süheyl Uygur’la birlikte "Uzaydan Adam Çıkmaz" adlı komedi tv dizisinde rol aldı.

https://tr.wikipedia.org/...Eahnaz_%C3%87ak%C4%B1ralp
pardon filmi ile ün yapmış büyük kaşar .
instagram da anlayamadığım nedenden ötürü engel yediğim bayan oyuncu.
şu an 48 yaşındadır. 2009 dan sonra film işini bırakmış. sanırım kocası izin vermiyor. ah ulan asuman..