bugün

halkımızın çoğunluğunun tercihlerini yaparken ne kadar bilinçsiz olduğunun kanıtıdır.
(bkz: ehe ehe nereye güleceğiz)

adam ne kadar haklıymış bir kez daha gösteren tespit.

herif bağırıyor çağırıyordu ya nereye sıçacaklar, nereye sıcacaklar diye. al işte. bak gördün mü, sözlüğe sıçıyolar. alırsan adamların elinden tuvaletlerini olacağı bu işte.

edit: göt olduk amk, hakket varmış lan böyle bişe;

(bkz: koministimam/#18381599)
aynı halk akp' yi de iktidar yapıyor ne var ki... tersi olsa sürpriz olurdu.
komedyenin icraatından değil türk halkının seviyesinden kaynaklanan bir durumdur bu. tartışmaya gerek dahi olmaz. herkes cem yılmazın ne olduğunu biliyor. ki burada sorgulanması gereken şahan gökbakarın komedyenliği.
bir eseri/sanatı arz talebe göre değerlendirmek de gariptir. şahan gereksizin önde gidenidir.
"cüneyt'in de 500 tane filmi var ama 1 tane ocsar'ı yok " örneğiyle anlatılabilir.
(#18381609)
ancak tonaj olarak gerçekleşebilecek bir durumdur... gişe siklenmemesi gerekendir. Cem yılmaz bir ntv bir cnbc-e ise şahan gökbakar bir flash tv bir beyaz tv dir.
Normal olan yanlis bilgidir.
Cem yilmaz'in gosterisi persembe gunu vizyon yapmistir.
Sahan'in filmi cuma gunu hali ile ulkem insaninin en cok sinemaya gittigi gun olan pazar gunu cem yilmaz'in ilk 3 gununde yoktur!
Arada ki fark bundan kaynaklanmaktadir.
ne var ki cem yılmaza gidenlerin yaş ortalaması 17-23ken celal ile cerene gidenlerin yaş ortalaması 9-12.
cem yilmaz in canli kanli olan stand-up gosterisi aylar boyu salon tamamen doluyken devam etmis bu yetmemis sinemada gosterime girmis ve gosterime girdigi gunden beri de ortalama yuzde 90-95 lik bir doluluk orani ile izlenilmeye devam etmistir. canli gosteriyi izlemis buna ragmen filmine de gitmis, canli gosteriyi izleyememis bu yuzden filmine birden fazla gitmis insanlar varken * sahan gokbakar in cem yilmaz i ezdigi yonundeki iddaalar gerceklikten bir hayli uzaktir.net.
allah seyircinin bile vicdanlısını nasip etsin derdirtir.

abicim sen bu adamın gösterisine bilet alıp gitmedin mi, orda anıra anıra gülmedin mi? şimdi bu neyin kıyaslaması, neye kime faydası?

ikisine de gülüyoruz. ikisinin de güldürdüğü farklı kesimler olduğu gibi ortak paydaları da vardır. şahanı recep ivedik olarak sevemedim çünkü zaten ona benzer biriyle çalışıyorum. bir de sinemada çekemem dedim. yeni filmini ise henüz görmedim. fakat cem yılmaza yıllardır gerek osura osura gerek anıra anıra gülmekteyim.

hiçbir şeyin eni yoktur ve diğer benzerini çürütemez, eğer dahi değilse. lütfen biraz akıl, biraz mantık, biraz sağduyu lütfen.
Şahan karşıtı bu kadar insanın varlığı içinde şaşılası durumdur . Bu işte bir terslik var ..
insanların bu kadar çok seyirci toplamış biir film yerine Cem Yılmazın Fundamentals isimli gösterisini konuşması da ayrı bir ironidir.
iki yanlış karşılaştırmanın bir sonucudur.

şahan ile cem'i aynı kefeye koyamazsınız bir kere. isteseniz de koyamazsınız. kulvarlar farklı çünkü. şahan da tek başına sahneye çıkıp iki saat boyunca durmaksızın abdominislerimize spazmlar girdirsin, osurmadan sıçmadan güldürebilsin, o zaman derim ki haklısınız, cem'i geçmiş.

ayrıca başlık sahibi arkadaşa baktığımızda troll olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve "nasıl daha çok eksi alırım" ın hesabını yapan bir profil ile karşılaşıyoruz. böyle saçmalamasını normal karşılamalı...
şahan gökbakar'ın cem yılmazdan daha iyi olduğu anlamına gelmez. Üstelik bırakalım şu daha iyi bu daha iyi polemiğini de gidelim ikisini de izleyelim onlar işlerine baksınlar bizde gülmemize.
şahan cem yılmazı anca kilosuyla ezebilir.
iki filmede gittim. bana sorarsan cem yılmaz aslında daha eğlendirdi. şahandada telefonla oynadım sürekli.
biri film çekmiş, diğeri belki de dünya sinema tarihinde bir ilke imza atarak gösterilerini sinemaya taşımıştır. dolayısıyla elmeyla armudun kıyaslanması saçmadır.
doğru bir tespittir. ama bundaki asıl sorun cem yılmazın tek kişilik gösterisini sunması şahanın ise film şeklinde olmasıdır.
recep ivedik ile buhöhohöhohö zaaa lara gülenlerin merak edip gitti filmdir ali ile ayşe pardon ferhat ile şirin üfff neydi? ha celal ile ceren! bir de diğerine bakıyoruz her seansta salondan kahkahalar yükselmekte adamın kapalı gişe yaptığı gösteri sinemaya çıkıyor millet %95 olarak dolduruyor aradaki fark büyük...
aynı kefeye konulması bile komiktir.
cem yılmaz; perşembe, şahan cuma perde demiştir. bu 1 (bir). yapılan işler zaten birbirinden farklıdır. bu 2 (iki).
not: not mot yok amk.
tamamen reklam ve tanıtım ile ilgili olan durum. zira metrolarda, tv kanallarında vs. daha çok tanıtılan celal ile ceren filmidir. halkın recep ivedik sevdası bitmiyor arkadaş.
sözlükte "xxxx'in .mı memesi g.tü" tarzında bir başlık açan yazarın, bir anda diğer başlıkları tıklanma bakımından ezmesi neyse o kadarlık bir ezmedir. acılı değil acınacak ezmedir.