bugün

Hala olan gerçektir. Ne filmmiş arkadas.
izlediği filmin karakterine bürünen insan henüz "kendini" bulamamıştır. Ayrıca (bkz: özentilik)

No Land müzik grubunun "düşünme kaybolursun" adlı parçasının ilk mısraları bu durumu çok iyi anlatır.

"uyandım gözlerim kapalı, kendime döndüm yerinde yok"
Her sey tamam da havuclu tarcinli kek nasil yapiliyordu onu karistirdim.
Sarma yerken sevgiliniz size "ağzına sıçayım senin" diye bağırabilir.
odunu yemekle sonuçlanabilir.
"toplumu çok etkilemiştir. "işsiz adam" sayısı hızla artmıştır ve artmaya devam etmektedir. Yoksa işsizlik sorunu diye birşey yok, iş bol ama beğenmiyorlar sır bu filmi izleyen yeni mezun gençler." çalışma ve sosyal güvenlik bakanı açıklaması
dünyada hangi ülkeye giderseniz gidin bu filmi izletin herkes o karakteri iğrenç bulur ama bizim ülkede bu olay ters işliyor anlamadım.
Issız adam travması ona benzemek isteyenleri değil onun gibi olanların farkedilmesini sağladı.

Bence efendi erkek piç erkek çatışmasına ivme kazandırdı.
Büyük bir eziklik belirtisidir. Filmlerdeki karekterere benzemeye çalışan böyle tipler asla kendileri gibi olamazlar hep yapma ve taklit çin malı olarak kalırlar.
loser erkek tiplemesi. efendiliğiyle, iyiliğiyle, kendi olduğu için iş yapamayınca çareyi başka biri olmakta bulur. kısa süreli mutluluklar, besin değeri olmayan ilişkiler. vazgeçtiklerinize değer mi?