bugün

Atsız'ı getirir akla.
Zencilere söyleyince bir götün yemesi imkânsız. Ağızdan çıkar o.
amerikadaki zenciler bizim ırkçı olup olmamamızla ilgilenmediği gibi, biz de bu sözü amerikadaki zencilere ithaf etmiş değiliz.
Aynen öyle , müslüman olmak yeterlj bence .
bir hitler kadar olmasakta kendi ırkımı koşulsuz şartsız savunurum.ne mutlu türküm diyene.
(bkz: ırkçıyız len mk)
ırkçılık küfür etmek, ergen gibi davranmak değildir, işte böyleleri yüzünden garip tiplere malzeme oluyoruz.
Bir takım söz öbeği. Kim ne derse desin, herkesin içinde bulunan ırkçı yada ayrımcı damarı vardır. Amerika ne kadar aştık biz zenci/beyaz olayını dese de, her yıl zenciler ve polisler arasında geçen olaylar yeniden küllerinden doğuyor. insanlar demek ki bazı önyargılarını ve ırkçı duygularını kamafüle etsede, komple yok edemiyor. Bu yanlış bir şey değil, önemli olan kendi önyargılarınızı belirleyip ona göre objektifliğinizi gözden geçirmeniz.
siz bi gabarda göte -20 soğuğu yiyinde hitler bile olursunuz.
gavatlara bak gelmiş kardeşlik türküsü okuyorlar. gidin o türküyü %97 si pkklı olan şırnakta hakkaride okuyun.
bazı odaklar "ırkçı" sözcüğünü ve ırkçılığı devamlı olarak bir koz gibi karşı tarafı susturma amacı ile kullanmaktadırlar. şunu söylersen ırkçısın, şunu savunursan ırkçısın. aynı faşist sözcüğü gibi, ona buna karşı kullanılan bir kelimedir, "ırkçı". tabii ki çoğu zaman bu odaklar ırkçılığı, karşıdakinin bu konudaki düşüncesini sormadan, kendi kıstaslarına göre betimler, ve ona göre karşıt görüşün önüne koyarlar.
"ırkçıyız ne olacak" cümlesinin asıl hali, "turancıyız ne olacak"tır, ve hüseyin nihal atsız tarafından, turancılık gibi bir ideali de kendi çapında zararlı bir olgu olarak göstermeye çalışanlara karşı söylenmiştir. bugün ise "ırkçıyız ne olacak" cümlesi, türkçüler tarafından devamlı kendilerini ırkçılıkla suçlayanlara karşı söylenmektedir. bu bir slogan olmadığı gibi, orada burada mantra gibi tekrarlanacak bir söylem de değildir. sadece ve sadece, türkçülerin, ırkçılık tanımının karşıtlarından farklı olduğunu, ve kendilerini türk ırkçısı olarak tanımlamak ile gurur duyduklarını anlatır o kadar.
ırkçılar bağnaz olur diye bir önerme okumuştum ama hangi kitaptaydi bilmiyorum. Irkçı bir adam dine inanamaz hayatta yalnız kalmamasi icin insan bir takima topluluğa bir düşünce akimina girmek zorunda yasayamaz yani. Bunun icin eger adam dinsizse ırkçılık bana gore en mantikli yol zaten dini de bu olmuş olur. Ama ırkçılığın en büyük problemi bana göre propagandasini yapanlar aslinda yapamayanlar. Ayrıca vatanseverlikler irkciligin ne alakasi var ben anlamadim gitti. Yahudiler yüzyıllarca vatansiz yasadi ama bir irkcilik çoğunda hep vardi. Irkçı adam düşünsel birliktelige göre hep daha dezavantajli kalacaktir genellikle de cabalari uzun dönemli bir basari saglamayacaktir. Sonuçta senin genislemek icin tek caren var asimile ile teknoloji ve bilimde ilerleme bu da irkcilarin kolay sahip olabildigi bir sey ama kolayca da ellerinden kaybettigi bir şey. Kisa dönemli heyecandan ibarettir ırkçılık ve yayılması daha zordur. Hitler toprak olarak yayıldı babayi aldi toprak olarak yayilmadan yapacaksin ilerlemeyi sonrası gelecektir bence.

Olacak tek sey var irkcilar icin o da hüsran ve kaybetmek.
görsel
Olur biter.
irkci olarak dogmazsiniz, sonradan ogretirler.
http://www.mynet.com/habe...suk-zekali-cikti-614111-1

görsel
Güle güle kullan vermiyince vermiyor mabud.
biz kanada'da bir test yaptık, ırkçılar geri zekalıymışmış.
ulan ahmak oğlu ahmaklar ideolojiler ülkelere ve ülkelerin içerisinde bulunduğu duruma göre tercih edilir. kanada gibi bir ülkede aşırı milliyetçi olan adam zaten ahmaktır. türkiye'ye bir kafanızı kaldırın da şu genel konjonktörü artık bir görün. her taraf türk düşmanı ve siz bu kafada olduğunuz müddetçe daha çok sürünürsünüz. 90'lardan günümüze ulus devlet bitti diyerek başlayan propaganda bugün giderek güçlenerek son halini aldı ve anadolu çomarı denilen hiçbir şeye tepki vermeyen, verse bile yanlış tarafa yönelen işe yaramaz, zayıf ve ezik insanlar türedi. 10 milyon suriyeli ülkende cirit atıyor ve bunların maaşları kesilince ayaklanacaklar. avrupa bir tane aldı mı? hayır. türkiye üzerinde olan bu söylemler neden avrupa'da yok? neden teker teker aşırı sağ partiler iktidar oluyor? bir tek amerika'da var ama onun işine geliyor. onlar haklı ama türkiye'de sikilen türkler olur. kaybedecek çok şeyi olan türkler ve bir kısmını zaten kaybettiler. pkk tek başına 900 milyar dolar zarar verdi. (şimdi onlar ırkçılar yüzünden dağa çıktı diyen aveller çıkacak.) hdp meclise girdi. akp, türklüğü ayaklar altına aldı. mhp de tüm bu olanlara saygı duyuyorum halkın kendi tercihi dedi ve stepne oldu. daha da söylenecek bir söz yok.
edit: ne ara okudunuz da eksilediniz anadolu zombileri?
çöl zencisi ülkücülerin lafıdır. arap milliyetçiliğinin etkisinde kalıp bunları söylüyorlar.

az ötede doğsanız kürt olacaktınız, zenci türkleri bu yüzden dikkate almıyorum.
iyi aferin. şimdi siktir git az ötede ırkçı ol..
devlet benim babamın dayımın ödediği vergileri suriyeli piclere yedirdikçe ırkçıyım.
kürtler kaçak elektirik kullanıp devlet parasını bizden aldıkça ırkçıyım.
ırkçıyım bregavatlar hiç bir bokta diyemezsiniz.
Bize yıllarca düşmanlık yapanlara kardeş dememişiz, düşman olmuşuz çok mu?
Irkçıyız ne olacak?
Ölecen ölecen!
O da toprağa girecek sende..
O da beş metre kumaşa sarılacak sen de..
görsel
ırkçıysan babanın bilmem neresini ısır. söz bana ait değil büyük sözü bu söz.isteyen araştırsın.
Bir şey olmayacak işte sen havlamanla kalacaksın.
Kemalist olduğu iddiasında bulunan bir insan ırkçı olamaz. ırkçılık emperyalist ve yıkıcı bir fikirdir. Nitekim Ulu Önder de türk ulusalcısı olmakla birlikte ırkçılık fikrine karşı çıkmıştır. Onun düşüncesine göre Türkiye cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir. Bunu afet inan "Atatürk hakkında hatıralar ve Belgeler" isimli kitabında da net olarak ifade etmiştir.

görsel
güncel Önemli Başlıklar