bugün

tüm türklerin ağzından çıkmaması gereken bir söz. türkler ırkçılıkla abad olmamıştır; aksine ırkçılıktan ve ırkçı yandaşlığından zarar görmüş veya zarar görmenin eşiğinden dönmüştür. türklerin büyük çoğunluğu ırkçılığı asla benimsememiştir.

(edit : başlık başıma kalmış.)
vakti zamanında mussolini rejiminin, nazi rejiminin baştacı ettiği söz. sonuçlarının ne olduğu malumdur. koşmayın böyle fanteziler peşinde, hem kendinize, hem başkalarına yazık edersiniz.
görsel
hüseyin nihal atsız'ın kendisine ırkçı diyenlere karşı kullandığı söz.
hüseyin nihal atsız'ın 1944 mahkemesinde hakime yaptığı atar.

(IRKÇIYIZ NE OLACAK)
Türlü ihanetlere uğradık,hep yalnızdık ancak asla taviz vermedik.

Irkçıyız ne olacak?
ırkçkı sayılmam ama;

görsel

bozkurt yine çok tatlı*
ırkçı değilim ama kürtlerden nefret ediyorum.
Bölücülere karsi irkci olmaktir.
-ırkçıyız ne olacak?
+size daha ne olsun.
Soysuz kürt e ve daha nice soysuzlara kullanılması gereken söz.
(bkz: Allah başka dert vermesin)
-ırkçıyız ne olacak?
+seni eğiteni de okutanı da ta götünden sikeyim amcık ağızlı.
yeri gelir ki yurdunu korumak için, atanı sevdiğin için, türk bayrağını indirenler için ! ırkçı olman gerekir.
kürtlerden nefret ediyorum ve ırkçıyım evet.
(bkz: kürtler)
-ırkçıyız ne olacak?
+ırkçı olacaksın.
Vatanınızı sevin lakin vatanını seviyorsunuz diye diğer ırklara karşı nefret söyleminde bulunmayın, bizler müslüman kardeşleriz. Peygamber efendimiz siyahın beyazdan ve herhangi bir ırkın herhangi bir ırktan farkının olmadığı söylemiş. Lütfen bunları dikkate alalım.
liseli ergen söylemi. daha kendi ırkına sahip çıkamamış sorsan dedenin babasının adı ne diye boş boş bakar. soyunu sopunu inkar etmiş gelmiş ırkçılık taslıyor. çakın tokadı geçin.
Pkk'lıyım desek bu kadar tepki çekmeyecek söz.
Türk ırkı sağolsun!
(bkz: olmasa da olacak olanlar)
Ebenin amı olacak denen şey.

Ulan ırkçılık ile türkculük arasında dağlar kadar fark var.
ne mi olacak? herkesin ayni toprağa gömüleceği bu dünyada insanlarin neyine güvenerek kendilerine başkalarından üstün görüyor anlam vermek zor doğrusu.
söyleyenlerin aynştayn ile baş başa bırakıldığı söylem. Beni aynştayn yahudisi ile baş başa bırakın.

abd lilere atom bombası yapmaları için destek olan bir adamla baş başa bırakın beni... Hiroşima da ölen çocukların hıncını çıkartayım yahudi piçten!

başkan Roosevelt e mektup yazıp "atom bombası buldum süper tek tıkta 160.000 insan öldürüyor bir o kadarını sakat bırakıyorsun" diyen bir adamın sözünü paylaşıp insancılık oynamayın!

ırkçıyız ne olacak!
Tek bir ırkı sevmek, insanı sevme fırsatını kaçırmaktır.
zamanında amerika'daki beyazların siyahlara karşı kullandığı laftı.
Mankurtlara inat, soysuzlara inat diye devam ettirilmesi gereken sözdür.
"işte piyasada bu kadar adam yerine koyuluyorsun" temalı linç ve dalga girişimi başarıyla sonuçlanmıştır.

yaşın belli ki ufak, ne olduğunu pek bilmezsin ama ne olacağı hakkında az çok bir şeyler oluşmuştur kafanda.

hadi kendine iyi davran, öpenzi.