bugün

“ hatalısın “ demek gerekir böylelerine. Türk de olsa kürt de olsa ırkçılık yapan hatalıdır.
Kendi milletini sevmek ırkçılıksa öyle olabilir. Evet.
irkcilik baska milliyetcilik baska .
Evet ırkçıyım yeryüzünde bulunan bütün araplardan nefret ediyorum. hepsinin soyları tükensin, dünyada 1 tek arap dahi kalmasın istiyorum, ve bunu söylerken çekinmiyorum. Araplar dışında nefret ettiğim bir ırk yok ama dünyada en sevdiğim ırklar arasında 2 ya da 3. Sıraya israillileri ekleyebilirim çünkü hayalimi az da olsa gerçekleştirebiliyorlar.
ben kabul etmiyorum arkadaşlar kusura bakmayın. kontrolsüz şekilde ülkemiz sınırından geçirilmiş, yine hiçbir denetime tabi tutulmamış göçmenlere karşı olmak, ilk uygun fırsatta, güvenlikleri ve ülkelerinde barış sağlandığında ülkelerine geri gitmelerini istemekte bir sorun olmaz, olmamalı.

tam tersine, yıllardır kürtçülük yapanların kürt baskın ülke kurmak istemesi faşizm değil mi? ülkesini seven, tek ulusa ait insanları kendi topraklarında isteyen insanları dışlamak, aşağılamaya kalkmak bir faşizm değil mi?

ülkeyi savaşla alan belli, onların soyu sopu belli, kuranlar belli, devletin esasları belli. ülkeyi olduğu haliyle yaşayacak, ülke vatandaşlarıyla aynı koşullarda yaşayacak, vergisini verecek, medeni medeni takılacak kim varsa gelsin tabii ki. ama geçmiş incelemesi veya nereye yerleşeceği-gideceği belli olmayan milyonlarca insan vızır vızır sınırı geçecekler, her türlü şiddet ve tecavüz olayına karışacaklar, onlara çıt çıkmayacak.. bu ülkenin vergi veren kanunlara uyan vatandaşları iktidar partisine tek eleştiri yapsa kapısında polisi bulacak.

aklınız yatıyorsa devam edin ama 2000 lerde o sözde liberal tasmalıların yaptığının bir seviye yukarısını yapamazsınız artık tamam mı? ben olsam bir an önce anayasa ve kanunları okumaya başlarım. hepimizden çok bugünlerde iktidara yakın duranlara lazım olacak söyleyeyim. öyle kandırıldım falan demekle kurtulamazsınız.
Türk düşmanlığı serbest, Arap göçmen istemeyen ırkçıdır demek de, bize karşı yapılan ciddi bir ırkçılıktır.

Türkiye, Türklerindir.
tedavi gerektiren durum.

(bkz: bak şuradan siktirgit)
Ebenin amı olacak. Daha ne olsun amk.

Not: entry başlığa göre girilmiş olup entrylere cevap niteliği taşımamaktadır.
Bizim için bir şey olmayacak ama srn düşük ıq'lu olacaksın.
Az ötede yaşayın, misal intihar da bi seçenek sizin gibi aptallar gibi.
Kemalist olduğu iddiasında bulunan bir insan ırkçı olamaz. ırkçılık emperyalist ve yıkıcı bir fikirdir. Nitekim Ulu Önder de türk ulusalcısı olmakla birlikte ırkçılık fikrine karşı çıkmıştır. Onun düşüncesine göre Türkiye cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk milleti denir. Bunu afet inan "Atatürk hakkında hatıralar ve Belgeler" isimli kitabında da net olarak ifade etmiştir.

görsel
Bir şey olmayacak işte sen havlamanla kalacaksın.
ırkçıysan babanın bilmem neresini ısır. söz bana ait değil büyük sözü bu söz.isteyen araştırsın.
görsel
Ölecen ölecen!
O da toprağa girecek sende..
O da beş metre kumaşa sarılacak sen de..
Bize yıllarca düşmanlık yapanlara kardeş dememişiz, düşman olmuşuz çok mu?
Irkçıyız ne olacak?
devlet benim babamın dayımın ödediği vergileri suriyeli piclere yedirdikçe ırkçıyım.
kürtler kaçak elektirik kullanıp devlet parasını bizden aldıkça ırkçıyım.
ırkçıyım bregavatlar hiç bir bokta diyemezsiniz.
iyi aferin. şimdi siktir git az ötede ırkçı ol..
çöl zencisi ülkücülerin lafıdır. arap milliyetçiliğinin etkisinde kalıp bunları söylüyorlar.

az ötede doğsanız kürt olacaktınız, zenci türkleri bu yüzden dikkate almıyorum.
biz kanada'da bir test yaptık, ırkçılar geri zekalıymışmış.
ulan ahmak oğlu ahmaklar ideolojiler ülkelere ve ülkelerin içerisinde bulunduğu duruma göre tercih edilir. kanada gibi bir ülkede aşırı milliyetçi olan adam zaten ahmaktır. türkiye'ye bir kafanızı kaldırın da şu genel konjonktörü artık bir görün. her taraf türk düşmanı ve siz bu kafada olduğunuz müddetçe daha çok sürünürsünüz. 90'lardan günümüze ulus devlet bitti diyerek başlayan propaganda bugün giderek güçlenerek son halini aldı ve anadolu çomarı denilen hiçbir şeye tepki vermeyen, verse bile yanlış tarafa yönelen işe yaramaz, zayıf ve ezik insanlar türedi. 10 milyon suriyeli ülkende cirit atıyor ve bunların maaşları kesilince ayaklanacaklar. avrupa bir tane aldı mı? hayır. türkiye üzerinde olan bu söylemler neden avrupa'da yok? neden teker teker aşırı sağ partiler iktidar oluyor? bir tek amerika'da var ama onun işine geliyor. onlar haklı ama türkiye'de sikilen türkler olur. kaybedecek çok şeyi olan türkler ve bir kısmını zaten kaybettiler. pkk tek başına 900 milyar dolar zarar verdi. (şimdi onlar ırkçılar yüzünden dağa çıktı diyen aveller çıkacak.) hdp meclise girdi. akp, türklüğü ayaklar altına aldı. mhp de tüm bu olanlara saygı duyuyorum halkın kendi tercihi dedi ve stepne oldu. daha da söylenecek bir söz yok.
edit: ne ara okudunuz da eksilediniz anadolu zombileri?
Güle güle kullan vermiyince vermiyor mabud.
http://www.mynet.com/habe...suk-zekali-cikti-614111-1

görsel
irkci olarak dogmazsiniz, sonradan ogretirler.
görsel
Olur biter.
ırkçılar bağnaz olur diye bir önerme okumuştum ama hangi kitaptaydi bilmiyorum. Irkçı bir adam dine inanamaz hayatta yalnız kalmamasi icin insan bir takima topluluğa bir düşünce akimina girmek zorunda yasayamaz yani. Bunun icin eger adam dinsizse ırkçılık bana gore en mantikli yol zaten dini de bu olmuş olur. Ama ırkçılığın en büyük problemi bana göre propagandasini yapanlar aslinda yapamayanlar. Ayrıca vatanseverlikler irkciligin ne alakasi var ben anlamadim gitti. Yahudiler yüzyıllarca vatansiz yasadi ama bir irkcilik çoğunda hep vardi. Irkçı adam düşünsel birliktelige göre hep daha dezavantajli kalacaktir genellikle de cabalari uzun dönemli bir basari saglamayacaktir. Sonuçta senin genislemek icin tek caren var asimile ile teknoloji ve bilimde ilerleme bu da irkcilarin kolay sahip olabildigi bir sey ama kolayca da ellerinden kaybettigi bir şey. Kisa dönemli heyecandan ibarettir ırkçılık ve yayılması daha zordur. Hitler toprak olarak yayıldı babayi aldi toprak olarak yayilmadan yapacaksin ilerlemeyi sonrası gelecektir bence.

Olacak tek sey var irkcilar icin o da hüsran ve kaybetmek.