bugün

kendini atsızcı olarak tanımlayan ve viyana'Da özel bir ünivesite okuyan ahbapımın ağzından dökülen söz. bu lafları duyunca 'olm hiç insana düşünmek zor gelir mi lan keko?' dedim. o da 'abi ina bi düşünme yetimi geri kazanabilsem kurtulcam bu illet şeyden ama olmuyor işte, insanın aklı körelince ırkçı olası geliyor. bu yüzden kolay yolu seçtim ben de' dedi. acıdım, gözlerim doldu bi anda. sarıldım teselli etmek için. elmacık kemiğine ulaşmış göz yaşını sildim göt cebimden çıkardığım bezle. ne kadar ırkçı da olsa insan insandır dedim içimden.
(bkz: hiçbir şey olamazsam milliyetçi olurum)
nedense hep bölücülerin ağzından çıkıyor bu laflar. genelde de düşünce özgürlüğüne kıçını dayayan, ülkeyi bölme peşinde olan insanlar bunlar. kendi söyledikleri yalana inanan bir bölücü topluluk bunlar. halbuki kendileri hiç düşünmüyor, baba mesleği olan teröristliğe bağlanıp nesilden nesile aktarılan bölücülüğe direk inanıyorlar...

(bkz: ne mutlu türküm diyene)
(bkz: ne mutlu türküm diyemeyen şerefsizler)
faşistlerin, orospu çocukluğu düşüneceklerine hiç düşünmeyerek daha hayırlı bir şey yapan bir kısmıdır.
son zamanlarda pkk sempatizanlığından nevri dönen taraf gençliğinin son argümanlarıdır.
(bkz: kürtüm çünkü beynim götümden çıkıyor)bir de buna bakalım.
Türkçe konuşan ve faşizmi desteklemeyen herkesin memlekette direk "pkk yandaşı" olarak anıldığını görmemizi sağlayacak cümlecik. Hepsi farklı farklı aslında ama düşünmek zor geliyor.
adammı oldunuz ulen başlık sıçışını siktiğimin kürtleri.
(bkz: türksolu)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar