bugün

insanlığın doğal seçilim yöntemidir.
yeryüzündeki en illet hastalık.
Muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur...
ülkemizde kürtçü grupların pkk çatısı altında yaptıkları iğrenç eylem fakat bir bir intikamı alınmaktadır.
şuan almanya 7 yaşında türk bir çocuğun ağlamasına sebebiyet veren hastalık. futbol oynayan alman çocukları arasına kabul etmiyor bizim oğlanı.
ilkel benliğin, ilkel ötekileştirme eylemidir. bir kimsenin tek başına üstünlük iddiası irrite edicidir. bunu farkeden ben-merkezli kimse, belki de tepki çekmeme adına biraz daha geniş bir grubun içine dahil olur. bu grup da genel olarak kan bağı kurduğu atalarıdır. "ben üstünüm" yerine, "biz üstünüz" nutku atmaya başlar. bu kez yalnız da olmadığı için, grubunun bu zihniyetteki yandaşları da "evet haklı, biz üstünüz" diye ona destek olurlar. bir sonraki aşama üstünlük algısının, ötekileştirme safhasıdır. yalnızca üstünlük kafi gelmez, yeni hamleleri diğer etnik grubun taşlanmasıdır. aşağılama ve tahkir başlar. bu his öylesine sinsice ilerler ki, hangi noktada "ırkçı" olmuştur, o bile kavrayamaz. ilkel benliğin acizliği, insanlık suçuna dönüşüvermiştir. bu konuda tebessüm ettiren, ama bir o kadar da ırkçılığın tabiatını özetleyen şu fıkra manidardır:

iki siyahi çocuk bir fuara gezmeye giderler. bir makinaya rast gelirler... siyahileri beyaza dönüştüren bir makinadır bu. ve dönüşüm için gereken ücret de yalnızca 5 dolardır. çocuklardan birinin 6 doları, diğerinin de 4 doları vardır. çocuklar maruz kaldıkları ırkçılıktan o kadar bunalmıştır ki, beyaz olmaya karar kılarlar. 6 doları olan çocuk diğerine:
- ben bir deneyeyim. eğer gerçekten oluyorsa, sana 1 dolar borç veririm, sen de olursun.
der. sonrasında çocuk makinaya girer ve beyaz bir şekilde dışarı çıkar. diğer çocuk sevinçle yanına koşar ve der ki:
- hadi 1 doları ver de, ben de beyaz olayım.
cevap kalp kırıcı, yüz kızartıcıdır:
- hadi ordan pis zenci!
kendi milliyetinden o na söylenen kimlikten başka kimsenin haksız yere ölmesine ses çıkarmamak hem ırkçılık hem namussuzluk hem şerefsizliktir.
günümüzün iğrenç modası.
gurur duyduğum fikri akım.

yaşasın ırkımın turan ülküsü!
Bir hastalıktır.Hem müslüman hem ırkçı olunmaz.Atalarınla,yaptıkladıyla gurur duyarsın.Ama sadece anan babanın mensup olduğu için aldığın ırkla gurur duyuyorsan bir hastasın.Yedi sülalesi türk olan birisi olarak söylüyorum bunu.
http://galeri.uludagsozlu...B1rk%C3%A7%C4%B1l%C4%B1k/
herkes de bulunan özellik bazılarında biraz sivridir. benim gibi.
her türk evladında aslında bulunan, ancak sorulduğunda inkar edilen bir özelliktir. bazıları daha ırkçı gözükür.

örneğin;

(bkz: ben)
'Irkçılığa çağıran bizden değildir, ırkçılık için savaşan bizden değildir, ırkçılık üzere ölen bizden değildir.'
Hz. Muhammed (sav.)
alsa faşizm değidir.

faşizm büyük bir kavran içerir içinde.örnek olarak bir çok şeye sevmeye bilirsiniz , insan , hayvan vs.

ırkçılık ise şöyle tanımlanabilir , k,b,c,d,e ve t harflerinden t , k ve c ırklarını sevmiyor arkadaşlık kurmuyor ama b , d ve e ırkları ile çok iyi arkadaş.yani insanlığa karşı değil.

bu asla faşizm olamaz.
suç olmamalıdır.
çok hoş.
sıklıkla akıl tutulmasına ve insanlık suçlarına yol açabilir.
kürtler yapınca özgürlükçü, biz yapınca faşist. oh ne güzel dünya.
bazı orospu çocuğu slavların nefret suçu dediği düşünce.
yapılması en yanlış şeylerden biri. gerçek anlamda insanlık ayıbı.. lakin tepemin tasının attığı bazı yerlerde, kapalı çarşı gibi, "mına kodumun arapları çekilin lan yolun ortasından" gibisinden ırkçı söylemler yapabiliyorum. kulak asmayınız efendim.
bir alien ırkçısı olarak, elime imkan verilse, tüm dünyayı ve insan ırkının kökünü kuruturdum. evet ciddiyim, insan denen uzlaşmaz, uyumsuz, acımasız ve çirkef canlı türüne garezim var.
görsel

haysiyetsizliktir.
(bkz: Abdullah öcelan)
Sadece kurt irkina mensup cahillerin yaptigi seydir. Ben turk'um ve muslumanim cok sukur.