bugün

erasmus yapanları gör bide dedirten tiksinme.
kendi düşüncelerine değil başkalarının düşüncelerine endeksli yaşayan insan zırvasıdır.
bir de bu moda oldu.
yok müslümanlar yüzünden ateist oldum.
yok chpliler yüzünden akpli oldum.
yok akpliler yüzünden kemalist oldum.

kendi yüzünüzden bir şey olmanız dileklerimle.
kürtler yüzünden ırkçı olmak kadar anlamlı değildir.
saçma bi söylem.

türklükten tiksinmek ırkçılık bahanesi olmadan da mümkündür. türklükten iksinmek isteyen, lütfen böyle saçma bi nedenin ardına sığınmasın. türk milliyetçiliği, kafatası, saç rengi, belirli bi ırk gözetmeyen bi milliyetçilik tir. ırk a değil millet anlayışına dayalı bir milliyetçiliktir.

ırkçılık suçlamasında bulunan tipleme hala anlayamamış herhalde, "ırkçı" türk hiçbi zaman, sarışın mavi gözlü bi adama "atatürk" demezdi, senin düşündüğün gibi bi "ırk" sözkonusu olsaydı.

madem türklükten nefret etcen, istediğin kadar et, bizi sevindirirsin, bize senin gibi olmayan adam lazım. ırkçı diyemezsin türk millyetçisine. türk içinde her renkten her boydan, her saç , ten renginden adamın mevcut oldugu bir durumdadır.

"türküm" diyebilen herkes türk´tür !!...diyemiyen diildir, ırk mırk yoktur, türkleri nazilere benzetmeye çalışan beyinsizlerin haltetmesidir o.

kapı gibi örnek sana...kapkara adamlar, mhp´liler yürüyüşte tişört giymişler başbuğ atatürk diye...atatürk dediğin adam hiç normal türk´e benziyo mu kardeşim?...benzemiyo...ordan sana kapak oluyo işte.

ırkçıymış...ondan dolayı türkten tiksiniyomuş. sen bence tiksinmek icin başka bi sebep bul. çok erkeksi, sakalları çok çabuk çıkıyo, aralarında çok nadir "köse" çıkıyo, çok maço bu herifler, falan de. o yüzden tiksin.

ama ırk mırk...uymuyo yani...
(bkz: türklük ten istifa etmek)
Bir gün türkiye de yahudi olarak yaşayan bir türk daha beter bir his yasayabilir.
ışid, el-kaide, boko haram gibi islamı kullanan örgütlere bakıp islamdan tiksinmek kadar saçmadır.

tiksiniyorsanız türküm demeyin, türkiyeliyim, dünyalıyım falan deyin.
hocayı bahane edip camiden kaçanların işidir.

bırakın bu ayakları.

sizin gibi tatlı su hümanistleri de gelir birazdan. sadece kürtlere hümanistlik yapan hümansitler.

ulan kaç yıldır sözlükte yazıyorum adamlar bıkmadı bu tatavadan. *
güncel Önemli Başlıklar