bugün

(bkz: kanını taşıyandan başkasına inanma)

başlıkta yazıyor.
Ne kadar aptalca bir tespit bu allasen? Aynı mantıkla gidersek oktay sinanoğlu tarihin en büyük ırkçılarından birisidir zira kendisi hayatı boyunca basa basa türkçe'nin önemini vurguladı. Herhalde oktay sinanoğlu'na da türkçe'yi savunduğu için beyin işlevi düşük bir ırkçı demeyeceksiniz demi?
kafan çok güzelmiş vazelinle de g.tüne sok tespiti. benim rol modelim barzani olum. en sevdiğim...

edit: ırkçı değilim, asla olmadım. türk ırkına düşman olanların düşmanıyım.
akp yi ve hükümete geçen sağ partilerini Türkçü sanan malları da gördüm ya ne diyeyim artık.
rahatsız olanların gözüne gözüne sokunuz. evet efenim.

(bkz: mustafa kemal atatürk)
Yazık beyinsiz galiba dedirten tespit.
görsel
Çapsız ergen sürüleri sizi.
aklı olanın okumaması gereken kürtçü sıçmığı yazı bütünü. Tamamı saçmalıktan ibaret olmak üzere uzun uzun saçmalamış, tek mantıklı cümle yok.
Luis figo : çorum'un osmancık kazasindan olduğunu iddia eden bu kisi aslen braga baspisikoposunun oğlu hristiyan bir portugaldir.

Aleister crowley: afyon türk ocağı kurucusu, aslen yahudi ama ona sorsan oğuzların karkin boyundan. Yersen tabi. Ayrıca bu kişi, irkcı sersemlerin cok sevdiği bozkurtun dişini kolye olarak takıyor. kendim gördüm sivas divrigi'de.

Radovan karadzic ; karaağaçlı bir balkan türkü güya, ocakta ridvan adını kullanıyor. Hakkinda ipne olduğuna dair rivayetler var.

Çapı; yaşasın şeriyat yaşasın allahın ganunnarı diye bögürmek olan deve sidiği muptelası comarlar da geldi tam şenlik oldu amk.
bir ırkçının rol modeli başka bir ırkçı olabilir.
bizim ülkenin en büyük ırkçıları ise kürtçü bölücü katillerdir.

Milliyetçi türkler asla ırkçılık yapmadılar, yapmayacaklar.
Milliyetçilere ırkçı diyemezsiniz.
diyenler etnofaşist, ABD yalakası, sözde-komünist, bebek-katili teröristlerdir.