bugün

Belli markalardan giyerseniz bu sorunla karşılaşmassınız.
Var hala var. Likrasız, elastensiz taş gibi kot arıyorsan paraya kıyıp levis alacaksın.
etro ve 7 for all mankind kullanarak üstesinden geldiğim problem.
Çare = (bkz: levis)
Kesinlikle katılıyorum. hep ibne kesim.
adam,( adam dedim ama anlatmak için)
giymiş tayt gibi pantolonu bide reklam yapiyo ceplerini cekistiriyo , ne bu rezillik?
ne yazık ki sikini jean diye bir musibet var başımızda ve bu amına koduğumun modası bugün, yarın bitecekmiş gibi durmuyor.

bunu giyen adamlar yumurtaları çıkarken dolaba koyuyor herhalde.
dar pantolonu icat edene ağır sövüyorum haberi olsun.
(bkz: şalvar)

sonra tebrik edersin.
gün geçtikçe bulunması daha da zor olacak pantolondur.
(bkz: etek)

Pantolon bulamıyorsanız etek giyin efendiler. iskoç modası dersiniz sorarlarsa.

Sonra takdir edersin.
ıssız adam gibi, ibne dükkanına girerseniz bulamazsınız tabi.
bakmanız gereken yere bakmanız lazım.
Kargo pantolonlar bile dar yapıyorlar artık. Kanınızı sikeyim sjw köpekleri. Cinsiyet rolleri bal gibi de genetik. Hoşumuza gitmiyor dar, sikko renkli kıyafetler.
lan yok yok. ben sistemi çözdüm. bulabiliyorum artık düzgün, normal paçalı olan pantolonları.

hani her şehirde, öyle avmler harici falan çarşı diye tabir edilen yerler var. oralar işte artık favorim. kot alacaksam da giderim levis' a, alırım standart kesim pantolonunu, 6-7 yıl giyerim zaten. buldum orada normal pantolon gibi pantolon yine.

insan eleştirmem, banane. ama toplum dayatması, moda vs garip sebeplerle bana saçma gelen, kısa paçalı, dar, garip şeyleri giyemem.
görsel
Ulan, hakikaten öyle be! Düdük gibi pontullar yapıp satıyorlar. Paçaları dar, dötte durmayan, rengi boz, kıçı başı apayrı modeller... Geri zekalinin biri "Bu yakışıyor, çok sevilir." demiş ve üretip satmışlar galiba. Kimse de çıkıp "kral çıplak" diyemiyor. Yakışmıyor ve hiç güzel değil. Bir de fıstırıktan ipince kravat ile patik benzeri o çorabımsı şeyi çıkartanlar kör olmuş olmalı. Bu nedir arkadaş! Hiç mi göz zevkiniz yok?
Açıkçası durum daha güzel açıklanamazdı ya.
kumaşlar zamlandıkça iki şey kesin olacak: 1. pantolonlar daha da zibidileşecek 2. etekler daha da kısalacak.