bugün

kumaşlar zamlandıkça iki şey kesin olacak: 1. pantolonlar daha da zibidileşecek 2. etekler daha da kısalacak.
Açıkçası durum daha güzel açıklanamazdı ya.
Ulan, hakikaten öyle be! Düdük gibi pontullar yapıp satıyorlar. Paçaları dar, dötte durmayan, rengi boz, kıçı başı apayrı modeller... Geri zekalinin biri "Bu yakışıyor, çok sevilir." demiş ve üretip satmışlar galiba. Kimse de çıkıp "kral çıplak" diyemiyor. Yakışmıyor ve hiç güzel değil. Bir de fıstırıktan ipince kravat ile patik benzeri o çorabımsı şeyi çıkartanlar kör olmuş olmalı. Bu nedir arkadaş! Hiç mi göz zevkiniz yok?
görsel
lan yok yok. ben sistemi çözdüm. bulabiliyorum artık düzgün, normal paçalı olan pantolonları.

hani her şehirde, öyle avmler harici falan çarşı diye tabir edilen yerler var. oralar işte artık favorim. kot alacaksam da giderim levis' a, alırım standart kesim pantolonunu, 6-7 yıl giyerim zaten. buldum orada normal pantolon gibi pantolon yine.

insan eleştirmem, banane. ama toplum dayatması, moda vs garip sebeplerle bana saçma gelen, kısa paçalı, dar, garip şeyleri giyemem.
Kargo pantolonlar bile dar yapıyorlar artık. Kanınızı sikeyim sjw köpekleri. Cinsiyet rolleri bal gibi de genetik. Hoşumuza gitmiyor dar, sikko renkli kıyafetler.
ıssız adam gibi, ibne dükkanına girerseniz bulamazsınız tabi.
bakmanız gereken yere bakmanız lazım.
(bkz: etek)

Pantolon bulamıyorsanız etek giyin efendiler. iskoç modası dersiniz sorarlarsa.

Sonra takdir edersin.
gün geçtikçe bulunması daha da zor olacak pantolondur.
(bkz: şalvar)

sonra tebrik edersin.
dar pantolonu icat edene ağır sövüyorum haberi olsun.
ne yazık ki sikini jean diye bir musibet var başımızda ve bu amına koduğumun modası bugün, yarın bitecekmiş gibi durmuyor.

bunu giyen adamlar yumurtaları çıkarken dolaba koyuyor herhalde.
adam,( adam dedim ama anlatmak için)
giymiş tayt gibi pantolonu bide reklam yapiyo ceplerini cekistiriyo , ne bu rezillik?
Kesinlikle katılıyorum. hep ibne kesim.
Çare = (bkz: levis)
etro ve 7 for all mankind kullanarak üstesinden geldiğim problem.
Var hala var. Likrasız, elastensiz taş gibi kot arıyorsan paraya kıyıp levis alacaksın.
Belli markalardan giyerseniz bu sorunla karşılaşmassınız.
Erkeklerin özellikle kalçası büyük benim gibi yani, enn büyük sorunu. Şalvar mı giyelim illa ne yapalım.
aptal firmalar adam gibi iş yapmıyorki. halkın yüzde 80i anadolu çocuğu adam gibi giyiniyor.
Ne zaman partolon almaya kalksam bir anda küfürlerimi hak eden durum. Yok arkadaş, millet bu sıcakta extra slim dar paça pantolonla, sıkı taşağı Sıka sıka nasıl rahat ediyor anlamıyorum. Tayland prensi gibi dolaşmak tarz ise, siksinler öyle tarzı.
Düşük bel çokluğu, problem.
Bende sevemiyorum, dar pantolon dişiye aittir. Erkeğin kendi bacaklarını göstermek gibi bir kaygısı olmamıştır hiçbir zaman. Ama dişinin vardır.

Erkekte xl tişört giyeceğine l, l giyeceğine m giyer. Erkeğin de gögüsünü varsa kaslarını sergilemek gibi bir kayısı vardır. Zira kadınlar erkekte bacağa bakmaz.

Genellemedir tabi bu yazdığım da, genelde de böyle. Siz hiç 2 3 beden bol tişört giyen bir erkek gördünüz mü?
başlığın troll olması bir yana, nasıl giyiyorsunuz lan o pantolonları ? s*k taşak meydanda kadın gibi göt bir metre çıkmış iğrenç. sizin zevkinize tüküreyim.
Avrupalı gay stilistlerin yön verdiği ortamda gerçekleşen hadise.

Adamlar gay aq gay! Düşünüyor, taşınıyor, hayal kuruyor ve o götü, o bacakları, o fanteziler deryasında ne buluyorsa onu meydana çıkartıyor.

Tabi burada bahsettiğimiz götün errrrrrrrrkek götü, detayların da errrrrrrrrkek detayı olması dışında bir sorun yok.

Efendi olun, dünyanın dört bir yanından gelip Milano'da moda eğitimi alan erkek azmanı lolipoplara yem etmeyin kendinizi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar