bugün

eşkenar üçgen'e, hakkari'nin merkeze bağlı köylerinde takılan yöresel isim, mahlas.

not: bu da öğrenci dostudur. ayrıca köylü milletin efendisidir.
tek yumurta birizinin eltisinin bacanağı olan oluşum.
ulkem insanından alternatif cozumler. *
(bkz: memleketimden insan manzaraları)
geometri öğretmenimin eşkenar üçgen için kullandığı terim.
bi' çe$it organizma, gözleri falan var.
gece gece entel takımına takan yazar. bana çatmasın ama...

haberler iyi; ilk taktığı takımmış, sırayla herkese dokunduruyo.

şüphesiz ki o hoşgelenlerden bu arada...

edit: hayat dolu bişi.
(bkz: o kadar kaba olmak ki fırçayla selamlamak)
yeni yazar. beşinci nesil. hoşgelmiş.

ama yerini pek sevmedi galiba, entryleri ben gidiciyim diye bağırıyor.
üslubu gayet güzel. fikirleri hakkında konuşabilecek kadar entry sini okumuşluğum ya da sohbet etmişliğim yok. kendisini günbatımında denize karşı, 1 kadeh şarap eşliğinde entel bir sohbete davet etmek isterdim. hiç anlamasam da yönetmenlerden, film sektörünün mutfağından falan bahsetmek isterdim, entel görüntüme bok sürmeden, 3-5 artistlik kelime ile süslü bir muhabbette bulunmaktı arzum...

dedim ya nedir, necidir, kimdendir, nereye gitmektedir, ne düşünür, kime oy vermiş, fıçı birayı mı daha çok sever yoksa şişe birayı mı, en sevdiği canciş, hanimiş badisi kimdir bilmem... ama söyleyeceklerini güzel ifşa ediyor gibi. biçimsel olarak güzelliğini takdir etmek isterim.

unutmadan; klavyesinde ğ harfi olduğunu farkettim. ah bir de o " ş " harfini farketse, sanki benim kadar tequila'yı seviyormuş gibi mutlu olacağım.
liverpool aşığıymış kendisi kolay gelsin diyor ve vezgeç gönlüm parşasını kendisine gönderiyorum. *
bi' çe$it don ki$ot, burun delikleri falan var.
#3263080 entry si ile güldürmüş yazar. (bkz: allah da seni güldürsün)
12 saat 42 dakika süren geyiğin ortağıdır. evet bunu yapan insan olamaz denebilir, poponuz oturmaktan düzleşmedi mi lan denebilir, ne konuştunuz oha denebilir, mal mısınız denebilir hatta denmelidir zira tüm bu sorulara rağmen 1 dakikası bile sıkıcı geçmemiştir. böyle bir insan olamaz, şiddetle geyiğini tavsiye ediyorum zira benim yapmadığım zamanlarda *
negzel muhabbeti var lan adamın. bir de düşünceli, evde kalacağımı düşünüp, yazık sana evlen benimle dedi. kendini bile feda edebilecek yapıda, ayakta alkışlıyorum. zira özel mesajlardan gelen dedikodulara göre, uludag sozluk kızlarını tek tek belirlemiş ve hepsine aynı şeyi söylemiş... bunlar hoş şeyler değil elbette. o değil de uykusuzluktan mıdır nedir bi ara pek titredi korktum yahu.

edit: ben bi şey derdim de... fesuphanallah!!
e$cinseldir, kellesi vuruladır.
(bkz: beşinci nesil silik)
düşünme kabiliyeti olan yazarlardan biri.
o artık silik. moderasyonun aklında ne vardı bilemem, belki de geçerli bir sebepleri vardı, ama onlarca kalitesiz yazar, saçma sapan başlıklar ile sözlüğün içine etmekteyken, akıl ve mantık ile entry giren, sözlükte uzun süre durması gereken bir yazardı.
özlenen çook eski. özlendiği haliyle kalması istenendi... özellikle comfortably numb dinlenirken.