bugün

matematik ilminin en büyük hatalarından birisi olan "üçgenin iç açılarının toplamı 180 derecedir" yalanının düzeltilmiş halidir.

allah aşkına sorarım size şu üçgenin iç açıları nasıl olur da 180 derece eder? hiç mi matematik bilmezsiniz hiç mi ilimden feyz almazsınız.

görsel

bu büyük ihtimalle mason localarının ve siyonistlerin müslümanlık karşısında büyük bir titizlikle sürdürdüğü bir çökertme politikasıdır. ve gençler de körlükleri nedeniyle bu oyuna gelmişlerdir.

alın elinize cetveli pergeli bilmem neyi ölçün 180 derece çıkarsa sözlüğü bırakıyorum arkadaşlar bu kadar da açık konuşuyorum.

biraz olsun matematik bilgisi olan ufak bir çocuk bile götüyle gülecektir bu "sava"...

ama yetti artık gerçek müslümanlara karşı sürdürdüğünüz bu çürütme politikası biz namazlarımızla ve ulu önder recep tayyip erdoğan'a olan bağlılığımızla bütün bu kirli oyunlara son vereceğiz hepiniz göreceksiniz!!!

no pasaran!

hasta la victoria erdoğan!
bu kadar matematik profesörünün keşfedemeyip, geometrisi 3 olan bi liselinin tespit ettiği olay. şimdiye kadar kimsenin aklına gelmemişti lan bu olay, herkes 180 derece deyip geçiyodu bi kişi de ispatlamaya kalkmadı hayret. (bkz: liseli detected)
(bkz: biz bunu nasıl akıl edemedik)
haydarpaşa garından çıkıp istanbul seni yeneceeeem diye bağıran köylü söylemi tarzında eline geometri kitabını alıp 2 tane üçgende açı sorusu çözmüş liselinin gaza gelmesiyle ortaya çıkmış söylemdir.
(bkz: liseli)
(bkz: keskin zeka beynine zarar)
görsel

ekleme: yukarıdaki açıyı göz sanıp da illuminati diye alay etmeyin lan.*
osmanlı medreselerindeki eğitim seviyesi düşünce, gelen kişinin üçgenin iç açıları toplamı kaçtır sorusuna okuldakilerin cevabı.
üç doğrunun düzlem oluşturmak üzere birleşme açıları toplamının 180 olduğunu bilemeyecek kadar mal olup, teori çürüttüğünü sanacak kadar zeki olmasına ve "ulu önder" tanımını kullandığı mala bakarak söleyebilirm ki sanırım yazar demagoji yapmaktadır.
(bkz: demagoji) *
önce kenar sayısına bakmak lazım.
(bkz: anştaynın kemikleri sızladı)
62= davşan, 31= mastürbasyon, 69= sex pozisyonu gibi matematikle alakası olmayan boşboğazlıktır.
üçgenin iç açıları toplamı 180 değildir. iç açıları toplamı 180 ve düzlemde birbirine doğrusal olmayan üç noktayı birleştiren üç doğru parçasının birleşimine üçgen deriz.
iki boyutlu duzlemde degilse degisir tabi pasam .
görsel
kadınlardaki kıllı üçgende değişebilir.
tek soru ile evrim teorisini çökerten adamın matematiğe el atması sonucu ortaya çıkan gerçektir efenim.

http://www.youtube.com/watch?v=_KNVdGT38sM
üçgenin açılarının toplamı üçgeninden üçgenine değişir.
Öklid düzleminde 180 olabilir ama düzlemine göre değişir evet.
üçgenine göre değişir.
http://img110.imageshack....mg110/5225/oderecemr5.jpg
üçgenin iç açılarının toplamı bahse konu üçgenin karakterini belirtir.
--spoiler--
öklit ağlıyor.
--spoiler--
benim de buna benzer bir tezim var:

(bkz: pi sayısının 6 28 olabilme durumu)
bin yıllardır uyutulan insanlığın yüzüne çarpılan son tokattır.
(bkz: hmm evet)
Geometriye dair yapabildiğim tek işlem de böylece hiç oldu.

Geçmiş olsun artık matematikten ana okulu terkim.