bugün

1.90 boyunda ela gözlü adonisleri olan izmirli erkek için 1.75 boyunda kara kaşlı kara gözlü adanalı erkeği üzdünüz.
doğum gününde tonton ayıcık alan adamlar için doğum gününde bi karton prestij alanları üzdünüz hanımlar.

bi karton bide.
izmirli, küpeli, dövmeli, zengin, kaslı berkecanlar için adıyamanlı pos bıyıklı has anadolu erkeği abuzerleri üzdünüz hanımlar
Keser edöner sap döner,gün gelir hesap döner. Beylerde 1.70 lık kızlar için 1.60 lık kızları üzmüş olabilirler.
Yanlış hanım seçerek üzülmeyi hakkettiniz beyler.
bir beni üzemediniz hanımlar.

gücünüz de yetmeyecek buna.
ayıp ettiniz dişiler.
(bkz: Ben ne yapmışım)
bunu da batak oynamayı bilmeyen biri söylüyor. nys.
Hadiseyi dinleyen erkekler için neşet ertaş dinleyen erkekleri üzdünüz...
Barda diskoda gezen erkekler için sizinle çarşıya pazara gelecek adamları uzdunuz kızlar.
baba parası yiyip dünyadan haberi olmayan lavuklar için cebindeki bozuklarla kahvede çay içen delikanlıları üzdük galiba.
babet çorabı giyen erkekler için çorabının deliğini parmağıyla kapatan erkekleri üzdünüz kızlar...
hem de çok kötüdür.
mekanlarda şal isteyen erkekler için, üşümesin diye içine içlik giyen erkekleri üzdünüz hanımlar..
Audisi olan erkekler için metrobuste yaşlılara yer veren erkekleri üzdünüz.
YAhu ben uzmedim hic kimseyi. Cicek diyorum siir diyorum hep ben uzuluyorum anasini satayim.
Sırf audisi var diye tipini sallamadan takılan insanlar tanıdım ben. Bir insan bu kadar da aciz olmamalı. Hayatı sallayip, keyfini çıkarmak bu ise eyvahlar olsun halimize.
Suşi yiyen kızlar için köfte ekmek yiyen kızları üzmenizin üzerinden bir kaç saat geçti beyler.bugün sana yarın bana.
belki sevişirim diye sürekli calvin klein donu giyen erkekler için, kışın içlik üstüne pijamalarını giyen erkekleri üzdünüz hanımlar.
pilatesi filozof sanan erkekler için at görünce karpuz diyen erkekleri üzdünüz.*
güncel Önemli Başlıklar