bugün

Vurdurmuştur. Evet.

Edit: lord premses hariç. Evet.
iş bulamama dönemindeki erkektir.maddi gücü sağlam temellere dayanmayan erkek biraz hassaslaşabilir.
tehlikeli kitaplar okuduğu dönemlerden biridir.

oğuz atay, hakan günday veya kerouac okurken böyle hissederim.
üstüne gitmem hassas bir dönemden geçiyordur, bunun kadar da normal çok az şey vardır.
Sorguladım.
yani durumu bu şekilde belirtmesi kusura bakmayın ama biraz ılıklık belirtisidir.

biraz yalnız kalmam lazım deyin. hassas dönemimdeyim ne aq? bunları da ben mi öğreteceğim lan size?
Ramazan şakası iyiymiş, 1 nisan şakalı reklam.

Lal la la la la la
hemen gömmemek lazım. mesela üstüne tiner dökülmüş ve 2 saat o tinerli pantolonla gezmek zorunda kalmış olabilir. başıma geldi ordan biliyorum. nasıl yaktıysa kodumun tineri el değmiyordu amk. 2 gün yengeç gibi gezmek zorunda kalmıştım.

edit: tekrar düşündüm de en azından böyle demezdim heralde. hassas massas biraz ılıkçana sanki.
Kızların bilmediği cumartesi olayı.
libidosunun zirve yaptığı bir dönem olabilir. siz dinleyin o erkeği, gitmeyin üstüne.
Erkeklerin de muayen günlerinin olduğunu bilmeyen bir kadın için anormal bir durum.
Regl olmuş erkek demektir.
Oo pmse girmiş erkek. en sevdiğim
alacaklarını tahsil edememiş, ay sonu yaklaştıkça ödenmesi gereken çekleri düşünüp yüreği pır pır eden erkektir. genel de ay sonları hassas dönemleridir.
Balık burcu mensubu erkektir.*

Tamam lan tamam ağlama şaka yaptık. Tamam balık burçları öyle değil, evet aslansınız, kaplansınız siz*
Demeye içim el vermiyor ama vur.. Vur... Vurulmuş uzanıyordur göğsünden..
birkaç hafta sonra ayrılacak erkektir.
Kendini güldürebilen erkeklerden hoşlanan erkektir.
balık burcu erkeğidir.balık burcu erkeği dış etkilere açık olduğundan sık sık deşarj olma ihtiyacı hisseder. bunu diğer çoğu burç erkeklerinin aksine başka birinin üstüne kusarak değil,kısa süreli inzivalara çekilerek yapar.yavaş yavaş kendine gelir bir iki güne. rahat bırakınız bu erkekleri böyle günlerinde.
biraz ılık biraz hassas erkektir. bence babet çorabı da giyiyordur yani!
Menapoza girmiş olabilir.
muayen günündedir.
'' üstüme gelme hassas dönemimdeyim diyen erkek ''

ben ondan önce söyleyecem ( naprawmnie )

vurduran erkektir. ( kesin bilgi, yayalım lütfen )

( kıllı behzat'a vurdurduğunu duydum, arada bi takım gizli gizli erekto , lordlar'da, elde görüntü çekiyormuş, ben söyleyenlerin

yalancısıyım, aydınoğlu görmüş. sonra da şevki beyin ocağında çay içmişler.))
elinde bir adet mendille sürekli ağlayıp sümküren hatta aksırıp tıksıran erkektir. Kocaman bir nutellayı migdeye indirir depresif filmler izler gözler şiş ve uykusuzdur sürekli abur cubur yer. Pislikten ölmek üzereyken kankasi gelir ve onu bunalımdan çekip alır. Haydi alışverişe gidiyoruz düşüncesiyle evden çıkılır deli gibi her şey alinir. Bu zamanlarda gelen halı saha teklifleri itinayla reddedilir. çünkü özel günüdür.
Kartların Hesap kesim tarihleri yaklaşıyorsa demek ki.