bugün

ben yav! ben! bilal.
keçiborluspordan.

tanımadın mı?

(bkz: zemin kötü)
dizi oyuncularının bolca attığı bakışlardır. vaktiyle levent'te kuzenin yeni açtığı ofisine gitmiştim hayırlı olsun demek için. bir kız vardı içerde kuzenin masasının önünde oturuyor. tanıştırdı liseden arkadaşım diye. merhaba, memnun oldum rutininden sonra kız garip garip bakmaya başladı. rahatsız oldum amk. dayanamadım en son "birine mi benzettiniz ?" diye sordum. "siz benzetemediniz heralde" dedi kız. yok amk hayatımda görmemişim kızı nerden tanıyayım. aşklı meşkli bi dizi ismi söyledi orda oynadığını söyledi, "bilgim yok" dedim. kız başladı şöyle reytingi var, şu kadar bölüm çekildi, mağarada mı yaşıyormuşum, nasıl bilmezmişim falan bildiğin üstü kapalı azarlıyor beni. kuzene bakıyorum kaş göz yapıyor kızı bozmayayım diye. şiştim amk iyice. kuzen çaktırmadan telefonumu çaldırmasa ağzımı açıp kızın 37 göbek geri sülalesine kadar ineceğim. telefona bakıyım ayağına çıktım dışarı da kendime geldim amk.

kız gidince sordum sevgili yavşak kuzenime niye laf söyletmedin lan diye. kıza yürüyormuş ondan laf söyletmemiş amk. sonradan sordum naptın var mı icraat diye. kız pas vermemiş bu salağa. boku bokuna bi ton azar işittiğimle kaldım amk.