bugün

ne tepki verecem ya o beni görünce tepki versin.
(bkz: ana messi lan)

messi nin arabasının yanlarında durmasıyla onu farkeden bizim ispanya daki Türklerin verdiği tepki buydu mesela izlediğim bir videoda.
aaa bu şu kişi değil mi diyerek dönüp dönüp bakılarak yapılan eylemdir kendisi efendim. hatta ortam varsa bir fotoğraf ya da özçekim yapılabilir. cool havasında takılmaya gerek yok ben tepkimi belli ederim arkadaş.
inaaaaaanmıyoruuuuuuuğm.

Bu nasıl bi tepkiyse bu tepkiyi sıkça görmüşümdür.
cebine bi 50 tl sıkıştırıp selamlaşırım..

konserine gelemedim takını şimdi vereyim diye.
ben daha ünlüymüşüm gibi davranıp yanından cool bir biçimde geçiyorum.
Bende pek heyecan yaratmaz fakat belki arkadaşlarım sevinir diye bir fotoğraf cektiririm.
şöyle bir şey https://www.youtube.com/watch?v=a74P2rxUL4U
sözlükte: banane ya ne takıcam.
gerçekte: justin bize bi hi bile demedii.s.s
götü kalkmasın diye pek umursamıyorum. sonra triplere falan giriyorlar ne yapayım selfie mi çektireyim?
bizim gibi medya sektöründe olanlar için sıradan olan hatta karşılaşılmak istenmeyen kişilerdir...
Daha ünlüymüş gibi davranmak.
bahsedilen ünlü az ünlü ise yani televizyonda sık sık görülüp adının sanının bilinmediği ünlülerdense eğer; karşılaşmanın vermiş olduğu heyecan ve bahsi geçen kişinin adının bilinmemesi saçma diyaloglara sebep olabilir.

"siz şey değil misiniz ya hani şeyde oynuyosunuz şey de ya işte şey"
oralı bile olmam. eğer hayranı değilsem. çok iyi hatırlıyorum, çalgı çengi yeni çıktığında, ahmet reyiz gelmişti, o zamanlar hiç tanımıyordum adamı, ünlü olduğunu farkettik tabi ama bi sempatim bile yoktu. bi'çok kişi gidip fotoğraf çekindi. sonra adamlar (murat reyizle beraber) bizim gibi yanımızda fakülte önünde sigara içtiler. çok da tanınmıyorlardı zaten o zaman, gayet etrafları boştu falan. sırtım dönük sigara içtim. şuan pişmanım. bi fotoğraf çektireydim en azından, bi iki takalak edeydim, belki kadroda figürasyonda yer bulurdum lan.
geçen yaz başıma gelendir motoru geri geri çıkartıyorum sagimda solumda başka motorlar var arkadaş ben tam çıkarken bağırdı bir anda dur diye başımı çevirdim kadini gördüm tam kusura bakmayin ablacim gormedim dicem bir baktı bana hülya avşar laflar boğazıma tıkandı şaşırdım bir şey diyemedim yani açıkçası , buda böyle bir anım sozluk.
aaa bu şey değil mi?

adı dilimin ucunda. hani şeyde oynuyordu.
umrumda olmaz .
Kisiden kisiye degisen tepkilerdir. Gecen gülben ergenin esiyle karsilastim anam o nasil bir yakiskliliktir boy pos ne yazikki konusamadim adamin isi gücü vardi klip cekimi vardi sanirim sapancada neyse ole bi yildiz daha kaydi gitti.
ünlü birini görünce kendini kaybeden insanların gerçekleştirdiği şaşırdığım tepkilerdir.
Hayır o da Sonuçta bir insan kendini kaybedip çığlık atan mi dersin, adamın kucağına atlayan mi dersin yoksa foto için yalvaran mi?

Sonuç olarak ben cool bir şekilde önünden geçer giderim.
Not: rihanna olmadığı sürece.
tepkisiz kalmaktır. kalkmasın bir tarafları.
geçenlerde ilginç isimli, güzel şarkılar yapan bi grubun sahnesine gitmiştim. içki sersemiyle barda oturan güzel küpeli beyle hafif kesiştik. ben biraz sigara içmeye indim geldim, tekrar orada mı diye bi baktım ki kendisi mabel matizmiş. belkide adam beni tanıdı mı diye bana baktı bende güzel baktım. velasıl tepkiler ünüler için ''beni tanıdı mı lan'' egosuyla oluyor.

not: hiç bir ünlüyü tanımış gibi yapmam keserim.
Normal olması gerekir.
bir ünlü haricinde hep normal tepkiler verdim ünlü gördüğümde. Onun da sebebi şuydu.

istanbula okuldaki arkadaşlarla geziye gelmişiz, gruplar dağılmış biz de arkadaşlarla istiklalin ara sokaklarında dolaşıyoruz. Arkadaşlardan biri çağatay ulusoy u görsek ne güzel olurdu falan dedi. O zamanlar feriha izliyorlar tabii çağatay ulusoy yeni yeni tanınıyor. Benim içimden geçen o değilde engin altan düzyatan ı görseydik iyiydi oldu ama dışımdan belirtmemiştim hayranlık belirtmeyeyim diye. Neyse efendim servisimiz ilerliyor sol tarafta deniz manzarası sağ tarafta barlar var. Servisteki kızlardan biri (servisin tamamı şoför hariç kızdı) o oooo diye bağırmaya başladı. O demesinin sebebi de o anki şaşkınlıktan mıdır bilinmez adamın ismini hatırlayamamasıydı. Ne oldu ne bittiye kalmadan bir baktım dışarıda engin altan düzyatan barın önündeki masada oturuyor. Bu sırada servis trafik sebebiyle durmuş kızlar da camları yumrukluyor. Engin altan düzyatan gülümsüyor falan.

Sonuç olarak allahtan başka bir şey isteseymişim olacakmış.
Yuzune bakarim unluyse kafami cevirip yoluma devam ederim.
Lan bi dur!

http://www.milliyet.com.t...detay/2054968/default.htm
Hakan altun'u telefonla gördüm, birini arıyodu. ben de haliyle, anaaa telefonun başında çaresiz bekliyo ya laa, dedim.