bugün

amuda kalkmak en geçerli olanı denendi ve onaylandı.
uzaydan gelmiş bir yaratık muamelesi yapıp el ve kol hareketleri ile anlaşmaya çalışmak,

merhaba ben normal insan, gezeginimize hoş geldin demek,

ağzı bir karış açıp " aeaeeuuoo" diye salyalı bir şekilde sırıtmak.
naber la sıpa diyip enseye bi tane indirip hızla uzaklaşmak.
(bkz: anaaa messiii laaggn)

http://alkislarlayasiyoru...-turkler---anam-messi-lan

--spoiler--
adam giremiyor içeri olum
--spoiler--
görmezlikten gelmek.
(bkz: adres sormak)

ne koyar ama...
acaba o da beni görüyor mu diye düşünüyorum. o beni anında unutuyor ama ben onu unutmuyorum. *
(bkz: takmak)
sevdiğim biri değilse iplemiyorum. sevdiğim biriyse zaten oturup çay kahve içeriz.
bu kişinin hadise olmasını arzu edip, görür görmez hayran gibi görünüp boynuna sarılma amaçlı el atmak.
ünlüsüne göre değişecek hareketlerdir.

mesela ajdar'ı görünce enseye tokat vurabilir, bülent ersoy'u görünce oradan hemen uzaklaşılabilir, acun ılıcalı'yı görünce "yok artık" denilebilir, erol köse'yi görünce ağzına yüzüne sıçılabilir.
çok çok beğendiğin biri olmadığı sürece normal bir insan gibi davranmaktır. o kadar. ne yapacadım başka.
sağa sola bakmak.
karşında ünlü var, sen sağa sola bakıyorsun.
tuhaf.
geçen gün istiklal caddesinde su almak için yol üstünde bir markete girdikten sonra, arkamdan ünlü biri de girdi ( tam sağtürk ) neyse işte ben tam parayı vereceğim market sahibi benimle ilgilenmeyi bırakıp ( hatta sen bekle dedi ) ünlü kişi ile ilgilendi. Ben de suyu bırakıp çıktım.
Sanki bizim verdiğimiz para değil.
görmezden gelerek yolunuza devam edin. sizden tek farkı sizden daha fazla kazanması.
samimiyetin b*kunu çıkarmak.

(bkz: enseye şaplak)
(bkz: göte parmak)
en nihayetinde o da bir insan. o seni görünce ne yapıyorsa sen de aynısını yaparsın.
kendisini bir "şey" sanan ünlüye denk gelmişseniz, tanımıyormuş gibi yapın. *
götleri kalkmasın diye bi kere bakar sonra kafamı çeviririm.
rahatsız olmus gibi yapmak ordan hızlıca uzaklasmak.
Bazen herhangi bir şekilde hareket ve tepki veremediğimiz zamanlarda oluyor. Aniden önünüzde bir aracın durması ve içinden nuri alçonun çıkması 5 kişinin sadece susması nuri abinin sırıtarak oradan uzaklaşması.
tınlamayacaksın ki o da senin tanınmayan ünlülerden olduğunu bilsin.
acilen üçlü çektirmek listede başı çeker. *
tutup zikmek.
ünlü olur paraya para demezsin amk.
merhaba denilip yola devam edilir.