bugün

Orta halli bir tipiniz olduğunu düşünerek yazıyorum. Çok yakışıklıysanız kızlar çekinirler. o yüzden çok yakışıklıların işi de bazen zor olabilir. *
Streight bir erkek için verebileceğim taktikleri soru cevap şeklinde aktarmaya çalıştım.

soru: Okulun ilk günü nasıl giyinmeliyim?
Cevap: ilk etki her zaman çok önemlidir. ilk 5sn, ilk 7sn, ilk 3dk gibi lafları hep duymuşuzdur *. O yüzden ilk gün bırakacağınız referans etki daha sonraki adımlarda işinizi kolaylaştıracaktır. Saçınız, başınız, hareketleriniz, konuşmanız ve bakışlarınızın önemli olduğu kadar dış görünüşü oluşturan en önemli enstruman olan giyiminiz de çok önemlidir.

Giyim tipe göre uyum gösterdiği için size, her tipe büyük oranda uyum sağlayabilecek bir kombinasyon vereceğim.
Erkek olduğumuz için giyim konusunda pek seçeneğimiz yok aslında. Tişört-şort, tişört-pantolon, gömlek-pantolon gibi sıradan ikililer mevcut. Burda bize lazım olmayan kesinlikle "tişört, şort" ikilisidir. Okulun ilk günü şortla gitmenizi tavsiye etmiyorum. Polo yaka tişört ve bir pantolon en idealidir. Bize lazım olan sade bir giyim.

Ve renkler... Renklerin bilinç altında uyandırdığı etkileri düşünürsek seçeceğiniz renkler de çok önemlidir. Bir kaç örnek vermem gerekirse; Mavi renk özgürlük, sihay renk gizem, beyaz ise masumluk gibi etkiler yaratmaktadır. ilk gün için kırmızı, pembe, sarı, yeşil, turuncu, mor gibi renkleri kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama çok iyi oldum çok da güzel oldum, bana kırmızı çok yakışıyor diyorsanız o zaman giyebilirsiniz. Herşeyden çok kendinizi nasıl hissettiğiniz önemli.

Tüm bunlara ek olarak kesinlikle temiz olmalısınız. Dişlerinizi fırçalamıyorsanız o gün kesinlikle fırçalayın, yüzünüzü falan yıkayın, tırnaklarınızı kesin, kulaklarınızın içini temizleyin değişikliklik olsun ne bileyim.

soru: Okulun ilk günü sınıfa hangi saatte gitmeliyim?
cevap: Okulun ilk günü fazla gecikmenizi önermiyorum. Erken giderseniz ilk gelenler ilk sizi görecektir. Tipinize göre bıraktığınız etkiye bağlı olarak bunu avantaja dönüştürebilirsiniz.

soru: Okulun ilk günü sınıfın neresinde oturmalıyım?
cevap: Kafanızın arkası yüzünüzden daha güzelse en önde oturabilirsiniz.
Ne en önde ne de çok aradalarda olun.

Soru: Okulun ilk günü nasıl tiplerle takılmalıyım?
cevap: Okulun ilk günü kendi kafanızdan arkadaş bulmak zor olabilir. Ama yalnız görünmemek için fazla seçici olmadan kendinize bir arkadaş edinmeye bakın derim. beğenmediğiniz tipler de olsa onların yanında olun. fazla ilgilenmesiniz de siz yine eski bir arkadaşınla mesajlaşıyor olacaksınız.
burdaki amaç yanlız görünmemek.

Soru: Okulun ilk günü kızlarda iyi bir etki bırakmak için ne yapmalıyım?
cevap: iyi bir ilk etki için dış görünüşten sonra tavırlar, hareketler, konuşma, bakışlar ve mimikler gelir. O yüzden kendinize güvenin.

Cool etkisi yaratmak için tek takılabilir, eski bir arkadaşınızla mesajlaşarak dışarıya "benim size ihtiyacım yok" mesajı da verebilirsiniz. (bkz: bir önceki soru) Ancak coollukla mallık arasında çok ince bir çizgi olduğunu da belirteyim. Buraya dikkat. Cool olacağım derken kimseyle iletişim kuramayan amele etkisi de yaratabilirsiniz. O yüzden ayarınızı kaçırmayın.

Gün içinde gözünüze kestirdiğiniz kız(lar)a zaman zaman yaklaşın ama fazla yaklaşmayın. kantin sırasında hemen önünde olun mesela anlatabiliyor muyum? kendinize çekmeye çalışın yani.

kısaca olay sizde bitiyor arkadaşlar. bu işler taktikle olmaz.

son soru: Abi benim vaziyet çok kötü ben napayım?
cevap: durum çok kötüyse duvar köşesinde pusuya yatıp elinde kitaplarla gelen kıza ani bir çıkışla çarparak kitapları yere düşürme taktiğini uygulayabilirsiniz. kişide şok etkisi yaratır. yüzünüz beynine aniden iletilir ve consciousness duvarına sertçe çarparak kalıcı bir etki bırakır. bunun sonrasında oluşan confusion ve anger belirtileri kişinin individual karakterine göre değişim gösterebilmektedir.

çarpışma sonrası yapacağınız bakış ve kişideki etkiyi gözlemleme beceriniz avınızı size sadık bir köle yapabilir *.

hede: o kadar kötü sayılmaz olm tamam artı da vermeyin ama niye ekselediniz özel mesaj atın bari merak ettim vallahi.