bugün

evet arkadaşım nedir senin derdin?

Başbakan gelir rektörle görüşür protesto edersin!
bakan gelir okulunda sempozyuma katılır sen protesto eder yumurta atarsın!

M.e.b bakanı gelir kapıda protesto edersin!

karnında 8 aylık cocugun var ama sen o kargaşada fink atarsın amk.

nedir senin derdin! bi siktir git okulunu oku diplomanı al!

edit: "ot" ve "bok" her gördüğünü protesto eden anlamında kullanılmıştır. oralara takılmayın..söyleyecek adam gibi birşeyiniz varsa söyleyin yada "eksi" kusun..
(bkz: demokrasi)
protesto, miting bir haktır ve anayasal haklarını kullanırlar.

liseliler bilmezler tabi.
Ahmaklık gösterisi de demokratik bir haktır, kabul. Ama bunu eleştirmek de bizim hakkımız, kusura bakma.
http://www.sabah.com.tr/Y.../12/08/orantisiz_sacmalik]
(bkz: kaka üniversiteliler) *
bütün üniversiteliler için geçerli olmayan önermedir. anadolu'muzun bir çok yerinde, görece küçük ve son derece apolitik; içindeki öğrencilerin karşı cinsi elde etmekten başka hiçbir amacının olmadığı çokça üniversite vardır. buralarda da hiçbir şeyin protesto edilmediği söylenebilir. bu durumda büyük üniversitelerle, bunların ortalaması alındığında gayet normal bir protesto/üniversiteli katsayısına ulaşılabilir.
eski protestolara nazaran annelerin icinin biraz daha rahat oldugu durumdur.
-- yavrum misirda penguenleri katlediyorlarmis, bosver devleti falan, yardim etsenize onlara!!
__ yaa ne diyosun anne devlet elden gidiyo yaa!! (dogru lann aslinda...)

and going on...

(bkz: hepimiz pengoyuz hepimiz kutupcuuuyuuzz)
otu boku değil, akp ve recep tayyip erdoğan'ı protesto etmeleridir. başbakandan bahsediyoruz, malum, her gün yolda yürürken görüp 'hadi protesto edelim!' diyebilceğimiz bi tip değil.
(bkz: liseliler isyanda)
yavrum neden protesto ediyorsunuz?
-çünkü biz sürü değiliz, mürit değiliz ! ! !

oysa farkında değiller, protesto ederek de birilerinin koyunu olup güdülüyorlar. bir de biz artık liseli değiliz yeah büyüdük havası var ki değme gitsin keyiflerine.

birini protesto edeceksen bir adabı vardır, medeni bir hali vardır. arkasından mesnetsiz ifadelerle bağırmak, konuşma yapmaya gelen insanlara "....'nin köpeği" diye bağırarak yumurta atmak protesto değildir.

abiiii yarın hede hödö geliyormuş, ben protesto edicem!
bende!
bende!
bende!

al sana koyun sürüsü işte.
Öğrencilerin demokratik haklarini kullanmalarini hazmedemeyen iktidarin ve yandaşlarinin düşünce şekli.
cehape nin kuklası olan komunist öğrencilerin yaptığı eylemdir.kesinlikle haksızlardır.
(bkz: dünün en kötü entryleri)*
(bkz: geçen haftanın en kötü entryleri)*
her boku "şükür" mantığıyla kabul edenlerin anlayamayacağı demokratik tepkidir..

-lan g.tümüzü delik deşik ettiler..
+buna da şükür abi..daha kötüsünü yaşayanlar da var..
bazı siyasi grupları çekemeyen iktidar ve yandaşlarının söylemi.
herşeyi kafaya taktıklarındandır.

- lan deve senin sırtın neden eğri?
+ he lan bak ben bunu hiç düşünmedim dur hele ya. olum ben bunu kabullenemem ayaklanalım amk.
- lan kurt sen gülüyosunda seninde ensen kalın.
+ ohaa harbi mi lan? niye kalın lan? nerede pankart?
ya arkadaşım tamam sizin demokratik hakkınıza sokayım size bişey olmasın istediğinizi protesto edin de ne var yani her boku protesto ediyorsunuz..

ne görseniz protesto ediyorsunuz! belediye başkanı görseniz protesto ediyorsunuz ha ama adam erzurum horosan belediye başkanıdır o sizin için farketmez!
belediye otobus söförünü protesto ediyorsunuz!

ne içiyorsunuz lan siz??!
söyleyin bende alacam ondan!!

edit: liseli değilim ulan mal! senin söyliyebilecek başka bir argümanın var mı? "liseli la bu hehehe" diye anırmak herkezin yaptığı iş! başka var mı başka!
imkansız olaydır. çünkü ot bok gibi doğal şeyleri protesto etmez üniversiteli. doğal dengeyi bozan ve insanların doğal özgürlüklerini elinden alan kişi ve kurumları protesto ederler. en doğal haklarını kullanırlar. bazılarının içinde bulunduğu boktan çıkıp gerçeği görmesini istemektedirler.
reco tayyip erdoğan a 'otu boku' diyerek takdirimi toplamış insan. hani beyin bedavaydı beyler, adamda yok...
holiganların birbirlerini öldürmelerinden, pkk yandaşlarının apo lehine sloganlar atıp sokaklarda terör estirmelerinden daha mantıklı olaydır. en azından cahil halk gibi gerçeklere susup oturamamalarından kaynaklanmaktadır. 'biz onları davet etmedik'diyen saygısız bir başbakana az biledir.
alnına ve vücudunun muhtelif yerlerine "koyun" yazdırmamak için çırpınmalarıyla alakalı olabilir. her iki manasını da hak etmediklerini göstermeye çalışmalarıyla da tabii...
bok'u protesto etmeyecekte neyi edecek.
bir ot ve bok olarak;

(bkz: demokratik hak)
protesto ve eylem haklarının, anayasal haklar olduğunu bilmeyen embesilin hezeyanıdır.
son durumda s.batum ot burhan kuzuda bok mu oluyor!