bugün

nasıl ki türboşlu kardeşlerimizin anayasal hakları olan eğitim şeysi türbanları yüzünden laiklik kisvesi altında ellerinden alınıyorsa, biz hinduların da kutsalları olan, inancımız gereği, canımız ciğerimiz ineklere duyduğumuz sevgiyi göz ardı ederek üniversitelere dini sembolümüz inekler ile alınmamazdır. türbanlılarla biz inekliler el ele verip bu sorunun üstesinden geleceğiz inşallah. dinimiz amin !
türboşluların gerekli desteklerini göremediğimiz yasak.
(bkz: inek giremiyor ama inek oğlu inek giriyor) *
(bkz: hayvan hakları)
kınıyorum. bu bir kere ileri demokrasinin gereğidir. benim dinimde de inek kutsaldır arkadaş, ben de inekle eğitim hakkı istiyorum. ne yani, sen mini etekle üniversiteye giriyorsun, ben niye ineğimle giremiyorum. bu çocukların da inekleriyle beraber eğitim almaya hakları var.

avrupa insan hakları mahkemesini göreve çağırıyorum.
(bkz: veterinerlik) bölümü
türbanla giriliyor da inekle niye girelemiyor diye tepki gösterilesi durum.
veterinerlik fakültesi'nde serbest olabilecek durumdur.
okula hergün bir otobüs dolusu inekle girdiğim için, eee nesi yasakmıs bunun demekten kendimi alamadığım durum.
ziraat mühendisleri için uygun olabilir:
(bkz: in) ve (bkz: ek)
iki ineğin aynı anda üniversite sınırları içerisinde beraber gezmesinde sakınca gören üniversite yönetiminin düşüncesidir. önce sen sonra arkadaşın girerse izin verilecektir diye düşünüyorum. başlık sahibi büyükbaşın hemcinsleri konusunda bu kadar cevval olması sadece hayvan hakları savunucularını değil tüm türkiye'yi sevince gark etmiştir. artık sığırlarda üniversite okuyabiliyor deyu. nasıl abuk sabuk bir benzetmedir bu. bunun suçu değil tabi bu bu çeşidi üniversiteye alan eğitim sisteminin suçu.
inek kadar kafası çalışmayan darwinin teorisinin kanıtı kişilerin işi piçliğe vurması.
hinduizm'de inekle dolaşmak gibi bir ibadet olmadığından

olsa da hiç bir hindu öğrencinin bu ibadeti sallamamasından

ya da hindu öğrenci olmadığından

olsa da inekle dolaşmak gerekmediğini bildiğinden

dinlerin hayatı zorlaştırma gibi bir amacı olmamasından

ve bunların hükümet tarafından bilinmesinden kaynaklanır.
inekle girmek serbesttir bak gir içeri bir sürü sığır göreceksin.
inek alacak parayı bulursak, yaacağımız iş çoktur efenim...