bugün

almış başını yürümüş ahlaksızlıklardır.

birçok forumda bu duruma isyan eden insanlar var. mesela bu bir forumdan örnek vereyim az önce buldum.

-----Üniversitelerde yaşam rezilliği
merhaba arkadaşlar kimse bu üniversitelerdeki çirkin rezil yaşam tarzını dile getirmiyor neden acaba hepimiz mi bu kadar vurdum duymaz olduk yada çoğunluğunun hoşunamı gidiyor anlayamadım üniversiteler sözde eğitim ilim irfan kurumları halbuki işleyiş çokta farklı gençlerimiz kirleniyor geleceğimiz karartılıyor kimsenin umurunda değil evlat okula başlayınca veli oğlum, kızım artık üniversiteli iyiyi kötüyü biliyor deyip ilgilenmiyor günlük telefonda konuşmaylada bu işler yürümüyor çocuklarımıza gençlerimize sahip çıkmıyoruz bu konuda hükümetimizede kırgınlığım var göz önünde olan bu rezil duruma neden önlem alınamıyor veya neden hiç dile getirilmiyor veliler bilinçlendirilmiyor üniversitlerin olduğu yerlerde günden güne sayıları çoğalan gece kulüpleri alkol meskenleri neden çoğalıyor neden gençler sapkınlık peşinde gidiyor bunlarda vatan evladı değilmi bunlarda bizim kardeşlerimiz değilmi özelliklede kız çocuklarına üzülüyorum ve aileleri şiddetle bu konu hakkında uyarıyor uyandırmak istiyorum çocuklarınıza baskı kurmayın kazanamadıkları için kazananları gidipte yerinde görün sakın ha çocuğum büyüdüde kendi bilir demeyin çocuklarınızın peşini bırakmayın baskı üzerine gelişen bir çocuk veya şöyle diyeyim bir genç artık sınav kaygısı ve üniversite zorunluluğu buna dayatmasıda diyebiliriz gitmek için sıkıntıdan baskıdan diyorki neresi olursa olsun gideyim yeterki kurutulayım ama daha sonra giden evlatlarınızı nasıl bir ateşe attığınızı bile fark etmeden sevinç gösterileri gösteriyorsunuz benim çocuğum üniversiteyi kazandı diyip göğsünüzü gere gere reklam yapıyorsunuz gidin görün ve sonra karar verin genç arkadaşlarımada şu tavsiyede bulunmak isterim sakın bu yanlışa düşmeyin kaybedilenler geri gelmiyor anlık bilinçsizlik nelere mâl oluyor zaman zaman medyada örneklerini büyük bir üzüntü ve utançla görmekteyiz yine ANNE ve BABALARA sesleniyorum çocuklarınıza sahip çıkın.-----

not: hayır bana neden kızıyorsunuz. içip içip zina eden benim amk sanki. sevgiisini döven de benim herhalde lan gidin işinize üniversiteler kapatılmamalı bu saçma ama gerçekten biraz çeki düzen verilmeli. eğitim kurumu kimliği yok çoğunda.
neler neler var denecek rezillikler.

kız çocuğu kendini bu ortamlsrdan koruyamiyor. elin iti, pic pisligi sevgili ayağına kızı hem sikiyor hem dövüyor kız babaları kızlarını Üniversitesi falan demesin boş bırakmasın cidden üniversitelerde rezil l olaylar oluyor.
not için çalışkan olan öğrenciye yavşamak.

okul dindar,ülkücü,solcu olduğu için o görüştenmiş gibi davranmak.

hocaların kendi ders kitaplarını satmaya çalışması.

batakta hile yapan şerefsizler.
Kişiye göre değişen ahlaksızlıklardır, mesela alkol sana göre ahlaksızlık bana göre değil, çevreye rahatsızlık vermediği sürece hiç bir şey ahlaksızlık değildir. isteyen sex yapar isteyen kumar oynar isteyen içer. en başta dediğim gibi senin istemediğin bir şey yaptığı için o kişiyi ahlaksız olarak niteleyemezsin. asıl ahlaksızlık başkalarını kendi istediği şekilde yaşıyor diye yargılamaktır.

Not: tabi orospulukta bir ahlaksızlıktır kimseye rahatsızlık vermese bile onu es geçmeyelim.
kızların teklif ediyor oluşudur elbette... bu yaşta am sevdasına düşmüş ahlaksızlar.
(bkz: hoca öğrenci aşkı)
asıl ahlaksızlık kol gibi yazıya sadece bir adetçik virgül ve nokta koymak.
bayılmışım lan okurken.
hemde ne ahlaksızlıklardır bea üf el ele tutuşup gezebiliyor çiftler, istedikleri gibi eğleniyorlar, barlardan eğlence mekanlarından çıkmıyorlar, öpüşüyorlar, istedikleri gibi giyiniyorlar, bence hepsi ölmeli özgür olmak sizin neyinize bre deyyuslar diyip hepsini zindanlara vurmalıyız kesinlikle.*
Anadolunun bağrından kopup gelen hayatında büyük şehir görmemiş gençlerimizin üniversteli olduk diye kabak çiçeği gibi açılması, şanzımanı fireni dağıtmasıdır.
bende nur çeşmesi var demektir.

sanırım o üniversitelerde değildi!
öğrenciler tarafından yapılanlar zaten anlatılmış. hocalar bakımındansa;
1- kitap satıcılığı= tüccarlık.
2- k.ç.m ağrıyo başım ağrıyo diye öğlen onbir onikilere kadar uyuyabilmek için haber vermeden derse gelmemeler ve öğrencilerin iki-üç saat boyunca küfürler eşliğinde hocayı beklemek zorunda bırakılması = adilik.
3- sınıftaki erkekler adam gibi çalışır yüksek not alır ama dersin hocası benjamin hoca ise, yok yok siz kopya çektiniz biliyorum ben şeklindeki dingillikleri = iftiracılık. . . ilâ ahira. . .
zamanında, büyük hayallerle meşhur olmak için evden kaçıp unkapanına gidip hayatlarını mahveden nesilin yaşadıklarının meşru versiyonunun üniversitelere taşınması olayıdır.
dersin hocasına yurtdışından hediye getiren öğrencinin o dersten aa ile geçmesi.

şaşırmayın. burası üniversite. ve burası türkiye.
yalancılık ve çıkarcılık. vize, final öcesinde bakıyorsun herkes senden not dileniyor. aptal ayağına sorular sorarlar can alıcı noktalar için. sonra vize ve finale giriyoruz. "nasıl geçti sınavın?" diye soruyoruz, cevaplar aynı "yav çok kötü geçti. kalmazsam iyi...", "beklediğim gibi olmadı bütün soruları yarım yamalak yaptım.", "bu hocanın ben taa.... bütün sorular zordu.". sonra notlar açıkklanıyor mesela "kaç aldın?" diyorsun "sana BA, AA, BB" diyor. tamam, al o AA, BA, BB'leri ama yalancılığa ne lüzum var? yükselmek için bir de diğerlerini mi ezmen gerekiyor? ayrıca sınavdan önce hal hatır sormayan şahıslar, vizeler yaklaştıkça pek bi' sohbet sever olmuşlar. "meb55 nasılsın? meb55, şunun mantığı nedir?" sorularıyla da asıl amaçlarını belli ediyorlar.
işte böyle olunca durum, siz de oluyorsunuz bi' umursamaz ve diyorsunuz ki kendi kendinize "bir daha yardımcı olursam bu hayvanlara!"
saymakla bitmez.
en bilineni ise öğrencileri yatıp kalkan akademisyenlerdir. sözüm ona ''bilim adamları'' dır. alın size bunların bilim etiği anlayışları.
mesela şu araştırma görevlileri? böyle hippi gibi olanları vardır, genelde bir bok bilmeselerde asistan olarak gönderilirler ve orada olmalarının temelinde ideolojik torpiller yatmaktadır.
başlarlar alem yapmaya, ahlaksızlığı öğrencilerden önce, üniversitenin içinde arayın.

öğrencilere gelirsek, hangi üniversite olduğunun önemi yok, devrimci çocuklar böyle, bilirsiniz her grup kızlı erkekli kendine göre takılır, metalciler, faşitler, komünist faşitler falan.
bu devrimci gençliğinde bir dergi işleri falan var.
standlar falan kuruluyor, akşamına da toplanılan paranın bir kısmı ile içkiler alınıp evlere geçiliyor. herkes aynı yerde.
kızlı erkekli küfürleşmeler, herkesin önünde sanki kimse yokmuş gibi soyunup banyoya giren kızlar, hatta abartı olmayacak, tekerlekli sandalyeye mahkum bir kız vardı, pisliğin teki.
kendisini dürtmek için seferber oluyordu millet, oturduğu yerden kucaklayıp yatağa götüren sikip bırakıyordu, sonra da diğeri giriyordu.
oluyor tüm bunlar, özellikle o düzenlenen partilerde.
üniversite şu aptal devrimcilerin ve amsalak akademisyenlerin bahsettiği gibi bilim değil, cinsel atraksyon üreten bir yapı.
kimse kalkıp da üniversiteler bizimdir narası çekmesin, çünkü üniversiteyi üniversite gibi kullanmıyorsunuz.
bakın ben satırları yazdığım dakika da kim bilir hangi üniversite de hangi şehir de hangi meslek yüksek okulunda okuyan bir öğrenci şu sıralar evinde bir kızı bağırta bağırta sikiyor?
sonra siz bunun adına yaşam tercihi ve özgürlük diyorsunuz.
hepinize lanet olsun.

edit: bir de18 yaşını geçen yetişkindir size ne züheheheee! diyen aptallar olmuş, sizlerin ben anlayışlarını sikeyim!
bahar şenlikleri zamanı millet rock müziğin tadına varmışken sevgililerin tenhaya çekilip sikişmesi. müziğin ritmine göre vurma ayrı bir fetişizm olsa gerek.
Hayatın kendisinin içerisindeki ahlaksızlıklardan daha azdır, hayata hazırlaması açısından gayet yerindedir. 20 yaşından sonra ahlak abidesi insanlarla karşılaşacağından emin olduğunuz çocuğunuzu sihirli patikler ana okuluna ebediyen güvenle yollayabilirsiniz, emin değilseniz üniversite ahlakından önce üzerine konuşulması gereken çok şey var.
*anne ve babasının okusun diye gönderdiği kızlarının her gün farklı bir erkeğin kucağında hoplaması ve bunu normal bir davranış gibi görmesi.
*laik ve kemalistlerin her cephede asalak gibi yer alması.
(bkz: entrt nick uyumu)
(bkz: haklısın panpa)
6 cilt halinde piyasaya çıkan kitap.. içinde ahlaki çöküntüye uğramış gençliğin yaptığı saçmalıkları anlatıyor.. Burdan o gençliğe sesleniyorum; sizin yüzünüzden okula gelemik, efendi olun..
Oruspularin serseriler arasinda daldan dala sikisini icine alir bu ahlaksizliklar.

Her bir sinif atladikca kendine yeni evcilik arkadasi bulup siktiren videolarini cekmesine izin veren bunlari elalemle paylasmasina izin veren salaklar var.

Coguna insani gozle bakmamaya basladim.
evinde veya memleketinde olunsa yapılamayacak bir çok hareket yapılıyor üniversite döneminde.bu bazen eğlenceli,güzel olabiliyor tabi ama evden çıkmak için annesinden izin isteyen kız gece yarısı erkek arkadaşıyla sokak sokak dolaşıyor. Mesela Bu gayet büyük bi ahlaksızlık benim için.
Yerlere çöp atıyorlar afedersiniz. Bir de çimlere basıyorlar.
çöp konteynerleinin içinde ve dışında kullanılmış prezervatiflerin rahatlıkla açıkladığı ahlaksızlıklardır.