bugün

Ne ak it i, ne ülkücüsü, ne solu, hiçbiri olmaması gerek.
Buralar eğitim kurumları. Biz çektik de ne oldu? Ne değişti?
Hiçbir şey olmadı, keşke rektörler, gençlik kollarından başlamak üzere bu tür işler içinde olanların gözünün yaşına bakmasa.

Ama nerde?
Ne yazık ki bu türdeki istekler genelde sol görüşlülerin bastırılıp ülkücü ve islamcıların pohpohlanması ile son bulur.
(bkz: yeni türkiye)
Haklı istek. Madem üniversite bir bilim ortamı, oraya siyaset girmemeli.
Çok doğru bir söylem.

Ben ne yeşili ne kızılı görmek istiyorum arkadaş. Ülkücüler olacak milliyetçi sosa bulanmış islamcıları da istemiyorum.

Adam gibi okuluma gidip eğitim almak istiyorum. Ha, feminazileri de istemiyorum adam gibi dedim.

islamcılar barbarlık yapmasın hewaller molotof atmasın komünistler taş atmasın ülkücüler ağalık taslamasın çok mu şey istiyorum?
taraflı profesörler , dekanlar , rektörlerin olduğu öğrenim kurumlarından bahsediyoruz. sizce ne kadar gerçekci.
ben gazi üniversitesi, marmara üniversitesi, yıldırım beyazıt üniversitesi, çağ üniversitesi, çukurova üniversitesi, kadir has, bahçeşehirdeki gibi alperen ocakları ve büyük birlik partili siyasal eylemler istiyorum gerisinin taaa... *

şuan bu okullara hakim olan alperen ocakları gün gelir ülkeye hakim olur diyorum. böyle zeki, kültürlü, türk milliyetçisi ve adam gibi adamların olduğu üniversitelerde adaletsizlik kesilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar