bugün

nedense günümüzde yasak olmuş insanların sporla uzaklaştırıldığı eylemdir halbuki en fazla üniversitede olması gerekir.
üniversitede yapacak o kadar şey varken siyaset yapmak hiç de akıllıca değil.
Üzgünüm ama salaklıktır. Sizin üniversitede yaptığınız siyaseti halkı geçtim üniversiteliler bile takmıyor. Ama nedendir bilinmez gençlerimiz bu konuda -sadece üniversite yıllarında- pek bir hevesli. Bir şeyler yapmak için bir yerlere gelmenin mecburiyetini farkında değil ya da böylesi onlara eğlenceli geliyor. Lafım siyaset ile ilgilenenlere değil ben de ilgilenirim o ayrı -size ot gibi yaşayın demiyorum- sadece kendinizi bu kadar öne atıp ben sağcıyım ben solcuyum yok cemaatçiyim demeniz sizi gerizekalı yapar. Belki hapse sokar neticede bu ülkedeki en büyük suç düşünmek hoş ben üniversitede siyaset yapanların düşünebildiği kanısında değilim. Düşünen insan planlı programlı hareket eder. Üniversitede siyaset solcularda "hobaaa eylem var koşun", sağcılarda "reis kavga var araya alalım şu Türk düşmanlarını", cemaatçiler zaten subaneke rabbimiz dinimiz, vay kafirler, vay aleviler yaşasın nurcular yaşasın fetoş havasında. siz önce adam gibi fikir sahibi olun. savunduğunuz şeyin açıklarını görün, kapatmak için kafa yorun. işin zor kısmı hareket safhası değil, düşünme safhası. Gözünüzün yağını yiyeyim düşünün. çok zor değil. *
kişiye, sik kadar faydası olmayan faaliyet. yani, şu an yapılandan bahsediyorum.
üniversitelerde bir gün gerçekten lisans ve lisans üstü eğitimi verildiğinde işe yarayacak olan faaliyettir.
önce lisede başlar bi yerlere tutunma çabaları derken hop üniversite bingo! etiket kazanmayı halt zannederler
fırat çakıroğlu ve onun gibi daha nice kardeşimizi katleden pkk belası üniversitelere musallat olmuşken akıl kârı değildir.