bugün

çok büyük bir yalandır.öyleki öss stresini baya bir üstünden atıyor.
(bkz: yok öle bişi)
gerçeklik payı vardır.* ama saf öss öğrencimiz bunun kızların tamamını kapladığını düşünür. yalandır. yememek lazım.
var var, inanın ki var. önemli olan yakışıklı karizmatik olmak.
ilk olarak özgüven olayının tavana vurması ve karşıdaki kişinin kaçırılmaması gerektiğin düşünmesi durumunun sonucudur.Aşılması gereken nice zirvesi karlı dağlar vardır Türkiye'de. Yani bunu Avrupa Amerika Çin Hindistan gibi ülkelerde görebiliriz.ancak Türkiye'de de istisnalar yaşanacaktır.
o yaşa kadar kimseyle çıkmamış olan kızların yapabileceği bir iştir. ayrıca benim için lise de de geçerliydi bu teklif olayları.* (bkz: sidik yarıştırmak)
genellikle tek kullanımlıktırlar.
başkaları tarafından deneniyor da olabilirsiniz.
var öle bişi. ama sonra yüzlerini bile hatırlayamıyorsunuz...
(bkz: genç ergenlerin hayal dünyası)
kısmen doğrudur.

ben sadece türbanlı kızların teklif ettiğini gördüm.
sen yuvada da kullanilan arguman. dogru degildir. avrupa'da da kizlarin teklif ettigi dogru degildir.
(bkz: teklif ne aq)
tembel erkeklere üniversitede iyi kötü bir yer kazansın diye söylenen yalandır. kız her yerde kızdır arkadaş, ne teklifi?
şayet güleryüzlü temiz bir insan olursanız , trilyonda bir ihtimal başınıza gelecek olay.
olmuyor değildir.
(bkz: üniversitede sadece kezbanların teklif etmesi)
reddediyoruz tabi ki 1,50 boy 654683436 kilosun amk insan utanır bi bak bakalım sana düşer miyim ben davul bile dengi dengine demişler.
iki üniveriste mezunu olarak şunu söyleyebilirim ki; liseli kızların erkeklere teklif etme oranı, üniversiteli kızların erkeklere teklif etme oranından fazladır.
mükemmel bir ayrıcalıktır.
yokluktan, inanılası / kendini kandırılası şehir efsanesidir.
mükemmel bir olaydır. evet.
turkiye icin (bkz: yav he he).
avrupa icin (bkz: olabilirde olmayabilirde).
tam teklif edilmedi ama neredeyse onun gibi bi sey oldu. ben de reddettim. gün intikam günüdür. kız çirkin falan da degildi yani. karakterlerimiz uyusmuyordu.
Saçmalıktır.
düzgün davranıldığında her yerde olabilen olay. tabi daha serbest yetişmiş toplumlarda oran yükselecektir.