bugün

malesef türkiye'deki birçok üniversite'de görülen durum.
sakarya üniversitesinde binalarda olmayan ancak durakların oradaki için geçerli olan durumdur. sebebi minibüs ve otobüs şoförleridir.
(#9491936)
Üniversiteden üniversiteye değişim gösterebilir. Kesin konuşmamakta fayda var.
herşeyi anladım da tuvalette o halley ambalaj ne arkadaşım tuvallette de mi yiyorsunuz yaw.Pes.
üniversitesine göre değişir efenim, hebele vakıf üniversitesininki hiç de öyle değil.
ygsde anladığım olay. istanbul üniversitesi iletişim fakültesinin böyledir.
üniversiteye gelmis ama tuvalet adabını alamamıs gencligin içler acısı hali.
malesef ülkemizin kanayan yarasıdır.

inanabiliyor musunuz? öyle üniversite tuvaletleri gördüm ki içinde bok vardı. evet lan bok. tuvaletin içinde bok vardı. bir üniversitede. geleceğin yöneticileri, mühendisleri, bürokratları bu adamlar... inanamıyorum hala şoktayım.

bok vardı...
türk insanının içler acısı halidir. içimize işleyen tembellik duygusuyla temizlikten kaçındığımızı gösterir.
insan medeniyetine ulaşmak için dirsek çürütmenin yeterli olmadığını gösterir.
okusun adam olsunlar diye o kadar eğitimlerine önem verdik.daha sıcmayı bile ögrenememişler. egitim şart.(ebeveynler)
hiçbir zaman temiz bulamayacağınız tuvalettir.
kalıp sabun konulan tuvaletlerdir. o sabunlar genelde lavobanın içindedir.
lise tuvaletlerinden farkı yoktur. nitekim üniversiteyi kazanmış belli bir kültür seviyesini artık aşmış zannedersin; fakat aşmamış işte. adam lisedeki o yaşantısını direkt üniversiteye taşımıştır.
ikinci öğretim olan öğrencinin karşılacağı haldir.
ders çalışmaktan s.çmaya vakit bulamamış türk gençliğinin tuvalet görünce napacağını şaşırmasının sonucudur.
millet sözlükte başlık sıçıyor, öğrencilere kurban olmak lazım. sıçacakları yeri biliyorlar hiç olmazsa.
"nasıl kullanmak istersen öyle bırak" yazısı zaten anca türkiye'de görülmüştür.
tuvalete ped atmayınız yazısı tarafımdan görülmüştür diyeceksiniz ki ne var bunda erkekler tuvaletine asılmasına anlam veremedim ben.
(bkz: tuvalet kullanmayı bilmeyen üniversite öğrencisi)
üniversite var üniversite var ben dokuz eylül de okuyorum tuvalet demek tuvaletlere saygısızlık ama bir de yaşar ve ekonomi nin tuvaletlerine girmişliğim vardır içinde yatarsınız çoğunuzun evinden temizdir lükstür mnıskiim ee tabi
zenginin boku güzel deliği hak ediyor.
marmara üniversitesinde bayanlar tuvaletinin arka kapısında incicilerin sabotajını gördükten sonra, her şey olabilir ulan bu dünyada demekten kendmi alamadım,özet geçmişler, oraya kadar sızmış adamlar helal olsun.
hüzünlüdür. her yeri muhteşemdir, laboratuarı olsun, derslikleri olsun şahanedir, eğitim sistemi ve akademisyenler zaten tartışılmaz derecede süpersel, bir tek tuvaletleri kalmıştır tartışacak. kötüdür tabi ama evet.
sıvı sabunu olmayan üniversitedir. (bkz: pamukkale üniversitesi)
ktü titia'da olmayan durumdur.