bugün

üniversite döneminde herkesin yaptığı belli başlı harcamalardır.

- harç parası

- ders notları için fotokopi parası vesaire
kitap defter silgi ve kalemtıraş. *
(bkz: fotokopi) * *
yol ücreti, yemek..
fotokopi, yol parası, yurt/ev kirası, kitap.
Kıyafet, kuaför, içki...
artık makarna yemeye alışıldığı için , harcamaların büyük kısmı giysi alamaya gider.
tamamı; bir ev, iki araba, bir yazlık, bir kışlık almaya yetecek değerde harcamalardır. *
yol ücreti, kitap.

ozzy ve scorpions konserlerinde düzgün eğlenebileyim diye yemek, not defteri, içki, ders sonrası ne yapalım gibi etkinlik ve harcamalar bir sonraki hafta listeye girecek. o konserleri de peşpeşe koyan organizatörlere selam olsun.
ahh ahh. bak-la-va. ömrümü yedi bilader. ben onları bitireyim derken onlar beni bitirdi. fıstığına koyayım senin e mi başımın belası?
cafe harcamaları.

ders arası boşluğu doldurma aktiviteleri.
büyük çoğunluğunu yol ücreti ve fotokopilerin kapladığı harcamalardır. geri kalan kısım; yeme-içme, gezme, eğlenme adına yapılan harcamalardır.
ego'ya
kuaföre
pes'e
verilen paralar.
kafaları yaşayan gençlerin alkole ve sigara yaptığı harcamalar örnek gösterilebilir.
hayatin en güzel döneminde yapilan tatli harcamalardir. bu harcamalar size sosyal ortam ve eglence olarak geri döner en azindan. kahpe degildir.
yol harcaması.
hattının hesabının olmayacağını düşündüğüm harcamalardır nasip olursa üni bana göreceğimdir olmayacaksada görmeyeceğimdir bu kadar basit.
günlük ortalama 10 tl market harcaması başka hiçbir harcamam yoktur...
kira, yol yemek fotokopiden ziyade her akşam iki bira parası, sigarayı saymıyorum bile.
anne babanın her fırsatta yüzüne vurduğu harcamalardır.
içki ve sigara harcaması.
web hosting harcaması.
daha çok yola ve yemeğe yapılan harcamalardır. tabi kıyafete ve kıza para yedirenler de mevcuttur.
kitaplar, yol parası, yeme-içme, gezme tozma deyince aylık 500-600 arasında değişen harcamalardır.

Paraya bak anasını satayım, okulu bıraksaydım ev geçindirirdim lan ben bu parayla. Uzattım zaten.
Fotokopi.