bugün

sema esen adlı kızcağız çok para kazanma isteği uğruna kırşehir'in kaman ilçesi gibi yemyeşil bir cenneti bırakıp ankara pavyonlarında çalışmaya başladığında aleyna çakır olmuş. bu kızcağızın en büyük talihsizliklerinden biri de ümitcan uygun denen aha bu serseri mayınla tanışmak olmuş. sema şu an kaman'da ceviz ağaçlarının arasına hamak kurup sallanarak kitap okuyor olabilirdi.

genç hanımlar, o pavyon denen ortam ve eskortluk o şaşaalı hayata değecek bir şey değildir. bir erkek kardeşiniz olarak söylüyorum. ananız babanız, ciğeri beş para etmez orospu çocukları içki içip sizin oranızı buranızı sıkıştırsın diye dünyaya getirmedi sizi. az kazanın ama huzurunuz olsun, kimse size parasını verip sahip olamasın. kendinize bu kötülüğü yapmayın.

ümitcan uygun denen herifle yolda karşılaşsam karşı kaldırıma geçerim. ki gerekirse kavga edebilen ve kenar mahalleden çıkmış bir adam olduğum halde ben bu herifle oturup konuşsam bile başıma bir bok geleceğini bilirim. herifin kolları pazularına kadar façalı, madde bağımlısı, kadın satıcısı, katil. daha ne olsun?
Şimdi bir sürü soru soracağım çünkü ben çok rahatsızım.

1-Bu çocuk Aleyna çakırı canlı yayında dövdü, bayılttı, görüntüler var. Neden hala konu ile alakalı gözaltı olmadı?
2-Bu çocuk Müge anlıyı, Müge anlının ailesini, ekibini, ATV gibi baba bir kanalı tehdit etti. Neden hala gözaltı olmadı?
3-Bu çocuğun gencecik kızları pavyonlarda çalıştırıp ellerinden paralarını aldığına dair milyon tane tanık çıktı. hepsi ifade vermeye hazır olduğunu, tehdit edildiklerini söyledi. Yayını ihbar kabul etmediler, gözaltı olmadı.
4-Bu çocuğun annesinin bir yetimhanede çalıştığı, oradaki kızları 18 yasına yaklaşınca iş, ev ve dayıların parasını yemek vaadiyle kandırdığı da tesadüf eseri yayına gelen bir telefonla ortaya çıktı. ilgili bakanlık kadın için ertesi gün soruşturma başlattı!!! Burası önemli çünkü soruşturma başlatıldıktan hemen sonra kadın “intihar süsü” verilerek öldürüldü. intihar mektubunda da SÖZDE benim sebebim Müge anlıdır yazıyormuş. Eşi televizyona çıkıp esti gürledi tehdit etti, oraya da geleceğim. Soru şu: intihar ettiyse bu kadın “neden” intihar etti, eğer öyle bir şey yoksa olaydan aklanmak için elinden geleni yapması gerekmiyor muydu? ki kadın bu işi yapıyormuş çünkü gazinolara sürüklediği kızlara aksi yönde ifade vermeleri için Mesajlar yollamış ölmeden bir gün önce. intihar edecek insan neden paçayı kurtarmak için bu kadar çabalasın? Bu kadın konuşacaktı, yeterince sağlam duramadı diye öldürülmüş olabilir mi?
5- Ümitcan, babası, abisi annesi öldükten birkaç saat sonra basının önüne geçerek esti gürledi. Hiçbir şok, üzüntü yoktu. Tamamen öfke vardı o konuşmalarda. Baba sarhoş, ayakta duramıyordu. Cumhurbaşkanı’na seslenip ona oy verdiğini söyledi, Süleyman soyluya seslendi, ben koyu ülkücüyüm dedi. Eşi ölmüştü. Nasıl böyle konuşuyordu? Müge Anlı’yı hedef gösterecek kadar kendindeydi, yine. Daha sonra ümitcan bir bakana seslenerek dedi ki, “bakanım size sesleniyorum ben bu güne kadar sustum bundan sonra susmak yok” dedi. Neyi konuşacak? Bu ülkenin devlet erkanına seslenen bu kişiler kadın pazarlıyor, karanlık işlerle uğraşıyor. Benim devlet büyüklerimle ne alakası olabilir? Neden biri çıkıp “ulan benim bu konu ile ne alakam olabilir herkes yerini bilecek” minvalinde bir konuşma yapmadı?
6-koca adalet bakanı bunca ifade, bunca tanık, video vs ortadayken ümitcanı tutuklamak yerine Müge anlıya dedi ki, sen hakim ya da savcı değilsin yerini bil. Teşekkür etmek yerine bunları söyledi evet. Adaletimiz kime emanet? Biz artık bu ülkede allaha emanet yaşıyoruz diyebilir miyiz?

Çok doluyum, uykum yok, gerginim, bu küçücük kaldığım büyük kaosun içinde tek umudum artık bir şey olması. Allah rızası için, mesele kişi meselesinden çıkıp kemiğe dayandı. Bu mesele askıda kalırsa Türkiye çok astığım astık kestiğim kestik bir ülke olacak. Tam anlamıyla olacak. O yüzden lütfen susmayın. Lütfen parası, dayısı olan kazanmasın bu sefer. Lütfen!
aklıma nereden geldiyse artık...

“ceza görmemiş ilk suçtan
daha cesaret verici bir şey yoktur.”

(bkz: marquis de sade)
Hakkında Önemli yerlerdeki siyasilere pezevenklik yaptığı için kimsenin dokunamadığı gibi iddialar bulunan şahış. Türk adaletinin bir katilin, bir pezevengin elinde oyuncak olmasına sesini çıkarmayan herkesin amına koyayım.
artık katil değil seri katil statüsüne erişmiştir.
bu ne lan? bu ne oğlum? kim bu adam? buna niye kimse dokunma tenezzülünde bulunmuyor? pablo escobar mı anasını satayım.
bu adamla birlikte olan kadınların, vikingler dizisinde kendini valhalla'ya kurban eden kadınlardan farkı yok.
bu kadar beyinsizlik olur mu abi.
seri katil, müptezel, kadın satıcısı.

bu ne lan? bu ne oğlum? kim bu adam? buna niye kimse dokunamıyor? blu tv'deki pavyon dizisinde çok eğlenceli gibi gösterilen pavyon hayatında kaç genç kız konsomatrislik adı altında hangi "büyük" başlara pazarlanıyor?

açın bakın pavyon dizisinin ikinci sezonunda ezo adlı çok güzel bir konsomatris kadın var. 90'larda çocuk olanlar fırtınalar adlı ebru gündeş'in dizisinden bilirler. gönül cebeci karakteri gibi bir hava var kadında. kadını dışarıda görsen çok asil bir güzellik dersin. ama yaptığı iş, ağzının bozukluğu, o hayata ait olmadığı halde bir şekilde uyum sağlamış olması... içler acısı.

bu ülkenin kadınları satılıyor, şiddet görüyor, aleyna çakır gibi gözü çıkarılıyor, öldürülüyor. kimse de katiline "sen kimsin ulan yavşak?" deyip çıktığı yere geri sokmuyor! esra hankulu'nun kendi isteğiyle bu katille aşk yaşadığını sanmıyorum. bu kızı büyük ihtimalle pazarlamaya kalktı. kız çok güzel olduğu için de zaten zorla da olsa birlikte oldu. gerçekten korkunç. artık buna dur denmesi şart.
Ülkemizde skandal olmayan ne var ki?
Biri açlıktan ekmek çalar hapis yatar biri kadın öldürür sokaklarda fink atar.
Tüm aklı başında sosyal medya yalvardı “bu herifi salmayın” diye.

Kelimeler artık kifayetsiz kalıyor!
twitter'daki insanların gazını almak için yere yatırılıp ters kelepçe takılan bir adet orul evladı. akşama sessiz sakin salarlar, bu ülkede cinayet işleyeni paşalar gibi karşılarlar.
Tutuklanmazsa daha çok kadın öldürecek olan psikopat ruh hastası manyak şerefsiz pezevenk!
dün sedat peker'in iddialarına göre süleyman soylu ve avanesi tarafından korunan, gerektiğinde adli tıpta aklanan kişi. ama niyesini yazmadı sedat peker.

muhtemelen ankara'daki ensesi kalınlara kadın pazarlıyordu. zannımca koca koca devlet adamlarının bu açıklarını biliyor. bu söylediklerim zaten etrafta dönen haberler. etrafındaki kadın popülasyonunu görünce de kesinlikle doğru olduğu yönünde izlenim bırakıyor.

asıl benim anlamakta zorlandığım kısım ise bu ümitcan uygun'un mhp teşkilatında hala güçlü bir isim olması. bundan 10 yıl önce mhp teşkilatı, pkklılarla falan kampüslerde kavga gürültü çıkarınca bahçeli olaya karışan il-ilçe teşkilatını lağv ediyordu.

bunlar pekçok defa oldu ve ses yükselttik o dönemde. kürtlerin barış süreci döneminde pervasızlıkları haddi aşıyordu. ülkücülerin en küçük olayında ise bahçeli tarafından fişi çekiliyordu o dönemin teşkilatlarının. şimdi olaya bakın ki bahçeli efendi pkklı piçlerle çatışan ülkücüleri ekarte edip, kadın pazarlayan katil pezevenkleri teşkilat yapılanmasına yerleştirmiş.
görsel
Hala instagram hesabı açıp delikanlıyım naraları atıyor. Ümit, sen kendi sevgilisini pazarlayan bir pezevenksin PE-ZE-VENK.Nasılsa okursun burayı sen.

Hala kızlarla birlikte story atıyor eğer kendi rızasıyla senle birlikte olan kız varsa başına gelecek her şeyi hak ediyor. Öldürülmeyi bile!
Tutuklanması için ille akp aleyhine tweet atması mi bekleniyor?